Pomysłowe wnętrze – jak to zrobić?

Każdemu, kto aranżuje swoje mieszkanie zależy, by wyglądało ono idealnie – i to tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz. Przecież to w nim spędzamy większość swego życia, właściwie każdą noc oraz co najmniej parę godzin codziennie. To w nim się odprężamy, to do niego uciekamy przed całym światem. Z tej przyczyny warto rzeczywiście dołożyć starań, żeby było ono zaaranżowane nie tylko praktycznie, lecz też gustownie. Krótko mówiąc – tak, by aż chciało nam się do niego codziennie wracać.


wnętrz
Autor: Ryan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zaaranżowanie mieszkania to współcześnie nic ciężkiego. Jest cała masa sklepów z różnego rodzaju dodatkami, akcesoriami, zdobieniami, meblami. Pamiętajmy jednakże, że wnętrze powinno też oddawać w jakiś sposób naszą naturę, indywidualność, nasz charakter. A to wcale nie jest takie proste. Zupełnie przeciwnie - teraz gdy wszyscy kupujemy raczej w sieciówkach, jest tendencja do ujednolicania, do urządzania mieszkań w podobnym stylu. Lecz to może być nudne. Co więc zrobić, aby się odróżnić, by wprowadzić u siebie szczyptę niesztampowości?

Znakomitym pomysłem może być zakup chociaż niektórych elementów w miejscach innych niż wszystkie. Nie chodźmy z miejsca do pobliskiego supermarketu, zamiast tego poszperajmy w sieci, na różnorakich serwisach aukcyjnych lub portalach służących do wymiany artykułów między użytkownikami. Możliwe, że dobrze wybrać się również do second handu czy po prostu małego i nieokazałego sklepiku. Niektóre elementy można także spróbować wykonać samemu, w szczególności jeśli posiadamy talenty plastyczne oraz ogólnie jesteśmy pomysłowymi osobami. Np. zasłonki – uszyjmy je własnoręcznie z zakupionego materiału czy powierzmy to krawcowej.


Możemy też na ścianach namalować ciekawe wzorki albo zamówić np. plakaty z fotografiami. Znakomitym pomysłem będą również fototapety na wymiar – z pewnością dodadzą one naszemu pokojowi wiele smaku, tak jak . Tak naprawdę już szczegóły, drobiazgi mają ogromne znaczenie oraz mogą bardzo dużo zmienić. Choćby takie elementy, jak świece, wazony lub [deratyzacja warszawa - vaco] ramki – jeśli są odpowiednio dobrane, dodadzą wnętrzu mnóstwo smaku. Nie chodzi więc o to, by bardzo dużo robić, zmieniać, kombinować. Należy po prostu uruchomić swoje poczucie estetyki oraz za nim podążać.
20/07/28, 07:58:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.