Jak zaaranżować piękną sypialnię?

Urządzając własne mieszkanie, w zależności od pomieszczenia, pragniemy otrzymać inny efekt. Kuchnia musi być praktyczna i wygodna, przedpokój oraz salon reprezentacyjne oraz komfortowe, łazienka ekonomiczna i nowoczesna. Jeśli zaś chodzi o wystrój sypialni, to każdy z nas przedstawia tutaj własną naturę, gdyż jest to lokum intymne, które wyłącznie nam ma służyć. Na początku, zanim zaopatrzymy się w meble, musimy zdecydować się, jaki będzie motyw przewodni naszego pokoju. Oczekujemy efektu designerskiego lokum, całego ze szkła, gdzie stolik do łóżka będzie wykonany ze stali?


drewniana komoda
Autor: BobMacInnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czy jednak preferujemy ciepły, przytulny pokój, z kwiecistą tapetą, w którym królować będzie komoda drewniana, sporządzona z drzewa dębu? To już jest nasza sprawa indywidualna, istotnym jest jednak, aby być konsekwentnym, każdy z nas bowiem pragnie uniknąć tandetnego efektu - z Magnatem nie musimy o to się martwić. Dlatego dobrze przeanalizować wszystko zanim wybierzemy się po pierwsze zakupy. Sypialnia jest pokojem, w którym królują te same meble. Ścienna szafa, stolik do łóżka, ogromne, dwuosobowe łoże. Lecz niekiedy, zwłaszcza gdy mamy do zagospodarowania duże wnętrze, należy dodać kilka mebli, które urozmaicą naszą sypialnie.

Toaletka z wielkim zwierciadłem, umieszczona przy oknie i poprawnie oświetlona, będzie idealnym miejscem na sporządzanie porannego makijażu.

Ekscytujący wpis? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten odnośnik, gdyż w witrynie, którą tutaj odnajdziesz, też jest coś ciekawego!

Hebanowa komoda drewniana nada pokojowi dużo ciepła, przyda się do przechowywania koców oraz pościeli dla gości. Z kolei jeśli jesteśmy zamiłowanymi czytelnikami, można usytuować w rogu pomieszczenia fantazyjny leżak, na którym będziemy mogli czytać przed udaniem się do łóżka.


Bardzo często, wszelkiego rodzaju firmy projektowe, sprzedają całe serie mebli do danego pomieszczenia. Możemy nabyć sobie taki zestaw do sypialni, mając gwarancje, że zakupiony stolik do łóżka będzie pasował do innych mebli i wszystko zaaranżowane będzie w podobnej atmosferze - . Jeśli jednak mamy większy zmysł artystyczny, możemy poeksperymentować po swojemu. Ostatnimi czasy w pomieszczeniach dominuje eklektyzm, możemy sobie nabyć bardzo nowoczesne łoże, którego chłód złamie zabytkowa komoda drewniana, pochodząca z początku dwudziestego wieku. Sypialnia jest najistotniejszym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu. To tutaj regenerujemy siły na kolejny dzień, dlatego tak ważne jest odpowiednie jej urządzenie, aby była dla nas jak najwygodniejsza.
19/07/13, 07:26:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.