Zegar ścienny odnowi aranżację kuchni

W kuchni każdego dnia spędzasz wiele czasu. Nawet jeśli nie gotujesz obiadu, z pewnością robisz kanapki, wkładasz naczynia do szafek albo zasiadasz przy stole i jesz – gdy kuchnia pełni też rolę jadalni.

nowoczesna kuchnia
Autor: Graham Hill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
To normalne, że chcesz, by Twoja przestrzeń kuchenna była jak najbardziej interesującym miejscem. Ostatecznie nikt nie chce przesiadywać każdego dnia w nudnym miejscu.żyrandole (przeniesiony tutaj)Jednakże nawet najbardziej interesująca aranżacja prędzej czy później się nudzi. Co zrobić, by nieco ją ożywić?

Sprawdź też

Jakim sposobem poradzić sobie z niewymiarową kuchnią?

Meble kuchenne na wymiar
Autor: Emmi
Podpatrzone na: emmi.pl
Każdy z nas perfekcyjnie wie, że kuchnia jest jednym z pomieszczeń, w którym spędzamy bardzo dużą ilość naszego czasu. Zazwyczaj szykujemy w niej posiłki oraz entuzjastycznie spędzamy czas z rodziną przy gorącej herbacie. Niemniej tymczasem kuchnia, jak każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu nieprzerwanie ulega procesom zużytkowania.


Rozwiązań może być mnóstwo – inne meble, inny kolor ścian czy też nowe urządzenia. Pośród możliwych pomysłów warto wymienić również zegary ścienne. Ten element może znacząco wpłynąć na to, jak wygląda cala kuchnia. Zegar do kuchni to znacznie więcej niż jedynie dekoracja wnętrza.

Zegary w dzisiejszych czasach mamy na każdym kroku. Kiedy uruchamiasz laptop, widzisz godzinę w rogu ekranu. Równie precyzyjny zegarek znajduje się na ekranie telefonu. Nawet zegarki zakładane na rękę są już traktowane jako przeszłość. Przynajmniej jeśli chodzi o względy praktyczne. Nadal bowiem pasują doskonale jako element stylizacji.

Tak samo przedstawia się kwestia z zegarkami na ścianę.

Pragnęlibyśmy, by nasze artykuły poruszały Wasze emocje. Dlatego będziemy zadowoleni, jeśli jakiś komentarz z strony (https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/river-point/) napisany waszą ręką trafi do nas.

Trzeba szczerze przyznać, że nie są one dziś potrzebne z praktycznego punktu widzenia. Jednakże doskonale sprawdzają się jako element wystroju. Zegary w stylu prowansalskim są w stanie wnieść do pomieszczenia wiele elegancji, a przy okazji dostarczać informacji o godzinie. Poza tym od czasu do czasu mimo wszystko najłatwiej jest zwyczajnie rzucić okiem w stronę zegara zawieszonego na ścianie, a nie wyciągać telefon. Zresztą nie wszystkie zegary można łatwo odczytać. Niekoniecznie jednak jest to wada. Nowoczesne, modne zegarki to przede wszystkim ciekawe formy. Wiele z nich nie posiada choćby tradycyjnej tarczy, a dziwnie powykręcane liczby albo inne znaki. W roli dekoracji sprawdzają się doskonale.
21/08/03, 17:40:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.