Organizujesz odnowienie łazienki? Zapoznaj się z paletami producentów terakoty!

Łazienka to bardzo szczególne miejsce w mieszkaniu. Przebywamy w tym miejscu dużo czasu, i to na procedurach dość intymnych. Zarazem wilgotność nie sprzyja zachowaniu nieskazitelności wnętrza, przeto wiele czasu i energii poświęcamy na utrzymanie właściwego wyglądu toalety.


Już samo urządzenie tego pomieszczenia przyprawia notorycznie o rozpacz.

Jest Ci potrzebne hiperłącze do strony? Namawiamy więc, abyś najechał tu i wtedy przeniesiesz się do nowego artykułu pełnego szczegółów.

Na co zwrócić wyjątkową uwagę?


Sprawdź też

Jak wygląda ceramika duravit?

usługi
Autor: Pixers
Podpatrzone na: Pixers
Kiedy aranżujemy mieszkanie, to chcemy, żeby wszystko przedstawiało się jak najlepiej, przez to właśnie tak uważnie wszystko wybieramy. To oznacza, że porównujemy przeróżne propozycje i namyślamy się, jaka z nich będzie dla nas najlepsza.


Czy wiemy w jaki sposób przedstawia się ceramika duravit?


Jeśli wybierzemy jakieś płytki, to chcemy mieć gwarancję, że będą wspaniale wyglądały, lecz również, że będą niesamowicie mocne.


stary magazyn
Autor: Angelika Dubinska
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Na początek musimy wiedzieć, jak chcemy ochronić podłogi oraz ściany przed wodą. Czy niezmiennie położyć kafelki, czy może podjąć próbę wodoodpornych farb i tapet? Jeśli zdecydujemy się na kafelki, musimy troszczyć się, że płytki łazienkowe podłogowe nie mają prawa być śliskie. Odpowiednie dane dotyczące płytek są zawsze podawane przy sprzedaży, tak żeby było wiadomo, co bierzemy. Od tego jest zależne przecież bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Możemy wybrać kafle z gresu, mogą być także ceramiczne, jednakowoż z właściwą antypoślizgową powierzchnią. Tego warunku nie muszą realizować płytki sytuowane na ścianę. Na pewno warto je kłaść nad wanną czy też w kabinie prysznicowej, czyli tam, gdzie wody na ścianę pada sporo. W pozostałej części pomieszczenia wolno spokojnie z płytek zrezygnować.


Jest moc firm fabrykujących płytki, zarówno krajowych, jak i obcych. Ich produkty są do kupienia w licznych składach i magazynach, aczkolwiek nie każde na zawołanie. Przy wyborze trzeba obowiązkowo wiedzieć, ile m2 kafelków użyjemy, i zestawić to z wymiarami płytek.


Np. iberyjska firma Vives płytki wyrabia w rozmaitych kalibrach, również takich niestandardowych, co może nasuwać trudności przy ich przykrojeniu. Za to wynik, który dzięki temu możemy otrzymać, jest niewspółmierny z niczym!
20/05/11, 07:47:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.