Do twojego mieszkania

lampa wisząca
Autor: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY
Remont to poważna rzecz. Można od początku zaplanować wnętrze, w których spędzamy czas – zarówno w pracy jak i w domu, zrealizować stare i poprawić wygląd naszego otoczenia. Przy planowaniu zmian nie zapomnijmy o jednym aspekcie: oświetleniu. Ma ono niebagatelne znaczenie zarówno dla naszego samopoczucia jak i dla wyglądu naszych pokoi.

Chyba każdy lubi po dniu pracy odpocząć chwilę na kanapie lub jeszcze lepiej we własnym łóżku, najlepiej z jakąś literaturą.
Wyśmienitym towarzyszem takich momentów jest światło, które wytwarzają lampki nocne . Chyba nie ma domu, w którym by się nie sprawdziły. Nie dość, że przyczyniają się do bardziej intymnego nastroju, to oprócz tego stanowią jedyny w swoim rodzaju element dekoracyjny. Firmy prześcigają się w produkcji wciąż nowych wzorów takiego typu oświetlenia, dlatego też bez względu na styl umeblowania, każdy wyszuka coś dla siebie.

Obok oświetlenia sypialni równie ważne jest oświetlenie kuchenne.

Czytasz teraz niezwykle interesujący wpis, zatem na pewno zaabsorbuje Cię także ten udostępniony tu (https://aplusdesign.pl/) materiał - on również jest godny Twojej uwagi.

Mówi się, że kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu. To w niej spędzamy dużo czasu, pitrasząc dla naszej rodziny. Niejednokrotnie to za jej sprawą po wnętrzach panoszą się aromaty pieczonych ciasteczek, i sielsko-anielska atmosfera. Do wielu z tych wymienionych walorów kuchni, przyczynia się właśnie światło. Niesie ono znaczną pomoc przy normalnych czynnościach jak i przy budowaniu rodzinnego klimatu.
Poza kuchnią to łazienka jest kolejnym punktem, w którym powinno być porządne oświetlenie. Łazienka to ukochane królestwo kobiet, które uwielbiają dbać o urodę.

W wielu łazienkach obok górnego światła znajdują się światełka punktowe w postaci listwy lub wkręcanych żaróweczek ledowych. Te ostatnie popularnością ze względu na niskie generowanie niewielkich rachunków za prąd. Oświetlenie łazienkowe często montowane jest w postaci lampek przy lustrze. Pozwala to dokładnie widzieć szczegóły np. przy malowaniu się. Dodatkowo dodaje naszej łazience aury tajemniczości.

Światło w kuchni powinno być przyjemne dla oczu, w łazience zaś umożliwiające dostrzeganie szczegółów i odpoczynek w wannie z gorącą wodą. Stad tak dobrze się sprawdzają.
22/01/14, 07:01:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.