Odpowiednio dostosowane dodatki ślubne, potrafią kierować naszymi zmysłami

Prześliczne gorące lato, czas który w przyrodzie wyróżnia się różnorodnością zbóż, traw, roślin polnych oraz roślin ogrodowych. A przed zaręczonymi, jedyny, najznamienitszy dzień w życiu - ślub. Pod gołym niebem, przywoła doznanie sielankowości, poetyczności, lekkości.

Uroczystość weselna pod białym namiotem z przystrojeniami wiejskimi. Rozrzucone na stole płatki czerwonej róży, pot-pouri z cudownie pachnącymi mieszankami zapachowymi. Panna młoda z bukietem luźno splecionych kwiatów, składający się z pachnącego groszku, chabrów, stokrotek czy maków oraz oryginalnej zieleni np. bluszczy, paproci.

przygotowania do wesela
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Te i inne pomysły, sposobu wykonania przyjęcia weselnego, przygotowują coraz powszechniej znane firmy zajmujące się usługami dekoratorskimi. Firmy trudniące się dekoratorstwem, specjalizujące się w twórczych nietradycyjnych projektach, są w stanie zrealizować najskrytsze koncepcje pary młodej. Wymaga to czasem czegoś więcej, niż tylko dobrze przemyślanego projektu. Tylko prawidłowo dobrane dekoracje (zobacz dekoracje na eventy) ślubne uczynią, że przysięga małżeńska, nawet w plenerze, może być bardzo efektowny. Wszystko co jest ładne, wprowadzi w pozytywne wibracje, pobudzi zmysły i spowoduje, że przyjęcie zostanie, parze młodej i zaproszonym na długo w pamięci. Bez wątpienia to kwiaty są tym cudnym dodatkiem, które fantastycznie zaznaczą świetność uroczystości weselnej.

Nie ma zróżnicowania na kwiaty dobre i złe, wszystkie posiadają swoje charakterystyczne działanie ze względu na odcień i kształt. Ponieważ kwiaty bardzo silnie trafiają do podświadomości , mogą być skuteczne w swoim oddziaływaniu w czasie zaślubin. Utrzymane w delikatnych kolorach zawierających więcej bieli i błękitu, bardziej ascetyczne, mogą pomóc przetrwać, stresujące momenty samej ceremonii, niwelując niepokój ale też pomogą stymulować właściwe nastawienie. Porą popołudniową i wieczorową, po uroczystości zaślubin, kiedy emocje nieco opadną, można zastosować nieco odważniejsze kolory (sprawdź tutaj), równocześnie redukując zmęczenie po ciężkim i stresującym dniu oraz pobudzać zmysłowość i radość.
19/09/22, 07:22:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.