Odpowiednio dostosowane dodatki ślubne, potrafią kierować naszymi zmysłami

Prześliczne gorące lato, czas który w przyrodzie wyróżnia się różnorodnością zbóż, traw, roślin polnych oraz roślin ogrodowych. A przed zaręczonymi, jedyny, najznamienitszy dzień w życiu - ślub. Pod gołym niebem, przywoła doznanie sielankowości, poetyczności, lekkości.

Uroczystość weselna pod białym namiotem z przystrojeniami wiejskimi. Rozrzucone na stole płatki czerwonej róży, pot-pouri z cudownie pachnącymi mieszankami zapachowymi. Panna młoda z bukietem luźno splecionych kwiatów, składający się z pachnącego groszku, chabrów, stokrotek czy maków oraz oryginalnej zieleni np. bluszczy, paproci.

przygotowania do wesela
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Te i inne pomysły, sposobu wykonania przyjęcia weselnego, przygotowują coraz powszechniej znane firmy zajmujące się usługami dekoratorskimi. Firmy trudniące się dekoratorstwem, specjalizujące się w twórczych nietradycyjnych projektach, są w stanie zrealizować najskrytsze koncepcje pary młodej. Wymaga to czasem czegoś więcej, niż tylko dobrze przemyślanego projektu. Tylko prawidłowo dobrane dekoracje ślubne uczynią, że przysięga małżeńska, nawet w plenerze, może być bardzo efektowny. Wszystko co jest ładne, wprowadzi w pozytywne wibracje, pobudzi zmysły i spowoduje, że przyjęcie zostanie, parze młodej i zaproszonym na długo w pamięci. Bez wątpienia to kwiaty są tym cudnym dodatkiem, które fantastycznie zaznaczą świetność uroczystości weselnej.

Po przejrzeniu powyższego artykułu korci Cię, by zostawić na tej stronie jakieś komentarze na temat? Nie czekaj! Każda ocena jest dla nas ważna.Nie ma zróżnicowania na kwiaty dobre i złe, wszystkie posiadają swoje charakterystyczne działanie ze względu na odcień i kształt. Ponieważ kwiaty bardzo silnie trafiają do podświadomości , mogą być skuteczne w swoim oddziaływaniu w czasie zaślubin. Utrzymane w delikatnych kolorach zawierających więcej bieli i błękitu, bardziej ascetyczne, mogą pomóc przetrwać, stresujące momenty samej ceremonii, niwelując niepokój ale też pomogą stymulować właściwe nastawienie. Porą popołudniową i wieczorową, po uroczystości zaślubin, kiedy emocje nieco opadną, można zastosować nieco odważniejsze kolory (sprawdź tutaj), równocześnie redukując zmęczenie po ciężkim i stresującym dniu oraz pobudzać zmysłowość i radość.
19/07/09, 07:31:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.