Dekoracje kościoła i samochodu do ślubu- przydatne porady

W Polsce najbardziej popularnym miejscem do zawierania związków małżeńskich nieprzerwanie pozostaje kościół. Decydując się na dekoracje kościoła, trzeba mieć pojęcie co pragnęlibyśmy w nim zamaskować, a co wyeksponować, toteż powinno się wcześniej go szczegółowo obejrzeć.
Dekoracja kościoła zależy nie wyłącznie od jego wizerunku, lecz przede wszystkim od gustu państwa młodych. To od nich zależy czy chcą mieć nowoczesny (zobacz żyrandol do salonu nowoczesny) charakter aranżacji, czy marzą o szablonowej scenerii. Sprytnym wybiegiem na ukrycie nieciekawych ław jest powieszenie na nich lambrekinów z tiulu. Można również rozciągnąć kobierzec, czy chodnik, aby przejście do ołtarza było bardziej uroczyste.

Ukochanym akcentem, szczególnie dam, są płatki róż na długości drogi prowadzącej do ołtarza.

Sprawdź jakie dodatkowe źródło (https://www.deluxm.pl/sufity-napinane-kuchnia/) było naszą inspiracją. Nie będziesz żałował i z chęcią przejrzysz posty o tym interesującym zagadnieniu. Wejdź w ten link.

Pięknie będą wyglądały zestawy z kwiatów, postawione w zasadniczych miejscach. Aby zharmonizować dekoracje samochodu do ślubu (więcej), powinno się wziąć pod uwagę rodzaj i format wozu, również styl wesela.

Sprawdź też

Dekorowanie kościoła i auta do ślubu- przydatne wskazówki

Bukiet ślubny
Autor: Katarzyna Zydroń
Podpatrzone na: Floral Concept Store
W Polsce najpopularniejszym miejscem do zawierania związków małżeńskich wciąż pozostaje kościół. Decydując się na dekoracje kościoła, powinno się mieć pojęcie co chcielibyśmy w nim zamaskować, a co wyeksponować, w związku z tym trzeba wcześniej go szczegółowo obejrzeć.


Bardzo ważkie jest uformowanie ozdoby współgrającej z samochodem i nadrzędnym kolorem weselnym. Do dekoracji samochodu do ślubu wykorzystuje się głównie kwiatów, materiałów, kokard materiałowych, balonów. Dekoracja winna być tak zamocowana, ażeby nie skaleczyć lakieru wozu. Ważne jest, aby dopasować także kwiaty do samochodu. Do eleganckiej limuzyny nie powinny nadawać się te same kwiaty co do zabytkowego automobilu.
21/03/06, 07:51:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.