Czym się cechują tak popularne aktualnie fototapety, najczęściej spotykane rodzaje podkładów stosowanych do ich produkcji.

Od jakiegoś czasu w wykończeniu wnętrz naprawdę dużym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju fototapety. Dają one bardzo duże możliwości wystroju wnętrz, a coraz niższe ceny również przyczyniają się do wzrostu zainteresowania nimi.
http://www.bellemaison.pl/
Podpatrzone na: http://www.bellemaison.pl/


Fototapety są przyklejane dokładnie tak samo, jak cenione i znane i popularne od wielu lat zwykłe tapety, wykorzystywane są identyczne podkłady i materiały. Podstawową różnicą pomiędzy zwykłą tapetą a fototapetą jest to, że w przypadku tej ostatniej wydrukować można w zasadzie wszystko, co tylko się zechce, więc można nakleić na ścianę dowolne znalezione czy wykonane samemu zdjęcie, czy jakiś inny ciekawy wzór. firmy które oferują ich sprzedaż najczęściej mają spory wybór gotowych wzorów, między innymi pośród klientów dużym zainteresowaniem cieszą się fototapety miasta - piękne fototapety miasta.


Przy zakupie fototapet ważną sprawą jest wybranie odpowiedniego podkładu, a z kolei to uzależnione będzie drabina 4 stopniowa miejsca, w którym fototapety ścienne zostaną przyklejone. Popularne i tanie są podkłady wykonane z papieru, jednak nie nadają się one specjalnie do wilgotnych miejsc, a oprócz tego wymagają dobrego przygotowania powierzchni ścian. Znacznie praktyczniejsze są podkłady lateksowe, dzięki cienkiej warstwie pianki na powierzchni dużo lepiej maskują wszelkie nierówności, a poza tym można je lekko przemywać wodą - więcej na tej stronie.
Do łazienek oraz kuchni idealnym rozwiązaniem będą podkłady wykonane z winylu. Materiał ten jest całkowicie odporny na wodę wody, więc dobrze przyklejony da sobie radę nawet pod prysznicem.
23/06/19, 11:50:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.