Fototapeta w tańcu

Taniec jest istotnym akcentem w każdej kulturze. Dzięki niemu, w żywy sposób, wyrażano wiarę, wykonywano obrządki religijne oraz elementy ważnych rytuałów, od czasów antycznych. Znakiem tego są także notki w treściach biblijnych, np. psalmach. W dzisiejszych czasach jest to także ciekawy temat na fototapety, do modnych stylizacji wnętrz.
Taniec
Autor: mararie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W średniowieczu taniec śmierci ukazywał najbardziej ważną, dotychczasową prawdę: pamiętaj o śmierci. Pląsający ludzie to także temat dzieł artystycznych. Taniec ludowy, pełen dynamiki i beztroski, był nierzadkim motywem malarskim Pieter'a Bruegel'a.

Sprawdź też

Czy mamy już wyszukane płytki do łazienki?

Internet
Autor: Engyles
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W kuchni albo łazience dobrze zadziałamy kiedy zamówimy płytki na podłogę, a to przez to, że tam może się sporo wylać wody oraz ma szansę okazać się być wilgoć, a płytki będą wytrzymałe na tego typu sprawy.


W latach impresjonizmu, Edward Degas stwarzał na obrazie tancerki podczas ćwiczeń i występów, na ekspresyjnie rozmazanym drugim planie. Poza tym motyw tańca przejawiał się także w dziełach takich sław jak Jacek Malczewski, Edward Munch i Pablo Picasso.

Tańczących ludzi w niezwykłych ubiorach i całych ekspresji pozach uwielbiają również fotografowie i dekoratorzy wnętrz. Fototapeta na zamówienie przedstawiająca tancerkę Flamenco może być cudownym dodatkiem wystroju wnętrza w stylu hiszpańskim.

Podoba Ci taki artykuł? To super, sprawdź stronę styropian podłogowy pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na tego typu temat.

Fototapeta ze zdjęcia układu tańca nowoczesnego idealnie nadaje się do pokoju nastolatka, lub w kształcie wielkoformatowej - jako dekoracja sali tanecznej.

Odkryj jeszcze więcej odwiedzając:
21/09/03, 09:54:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.