Częste błędy podczas remontu w mieszkaniu

Pragniesz wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub odświeżyć obecne, ale dekoracje wnętrz to mozolne zadanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej przedstawiamy kilka sugestii, które na pewno ułatwią to zadanie.


Color Samples   aranżacja
Autor: Benjamin Moore Sp. z o.o.
Podpatrzone na: http://benjaminmoore.pl/
Termin realizacji

Naiwne jest planować wszystkie etapy remontu na trzy tygodnie wakacji i mieć nadzieję, że że się nie przedłużą. Niemal zawsze to nie wychodzi. Warto określić plan zapasowy.

Może warto poświęcić kilka dni zanim rozpoczniecie remont na wybór i zamówienie wszystkich niezbędnych produktów oraz kilka wieczorów po zakończonym remoncie zostawić na oglądanie dodatków. W wyniku czego wszystko będzie zapewnione do rozpoczęcia prac w wyznaczonym czasie i nie trzeba będzie biegać i pod presją kupować materiały dekoracyjne.

Jaki wybrać styl realizacji?

Musimy rozważyć jaki styl nam najbardziej odpowiada i nie mieszać więcej niż dwóch w jednym mieszkaniu.

Ekskluzywne meble stylowe nie będą odpowiednim połączeniem z kolorową kanapą w zygzaki i nowoczesnym, szklanym stolikiem kawowym. Zaplanowanie paru dni na zwiedzanie sklepów meblowych pomoże wyrobić sobie opinie o tym co dobrze ze sobą wygląda. Można również robić zdjęcia przedmiotom, które nas interesują i oglądać je razem. Zobacz fajną stronę z dodatkami: .

przykładowy projekt salonu
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
A co zrobić gdy mamy skromny budżet do wykorzystania?

Mały budżet to poważny problem, ale nie koniec świata! Przy obecnym, potężnym wyborze mebli (np. czy to mają być meble kolonialne czy secesyjne) i dekoracji na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

Powinno się zastanowić się, które meble będą częściej wykorzystywane i lepiej żeby były wyższej jakości, a które wystarczy, że dobrze wyglądają. Efektywnym pomysłem jest też zaproponowanie rodzinie pomysłów np. na prezent na urodziny. Dla nich zniknie problem z wyborem podarunku, a Ty zyskasz wymarzoną lampkę na biurko. Polecamy dekory ścienne, kliknij w link:

Najważniejsze to mieć elastyczny plan i nie poddawać się, gdy coś zdaje się być problemem nie do pokonania.
21/10/06, 08:02:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.