Rolety do okien – co proponują sklepy?

Pragnąc ochronić wnętrze swojego mieszkania przed wzrokiem wścibskich sąsiadów lub przechodniów, wieszamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje bądź rolety. Obecnie w sklepach pojawiły się fotorolety. To doskonała alternatywa dla znanych od dawna żaluzji i rolet. Rewelacyjną ozdobą każdego pomieszczenia mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowatorskim rodzajem rolet wykonanych z materiału. Obraz, który może zostać nadrukowany na rolecie zasłoni nieciekawy widok za naszym oknem, ale też ochroni wnętrze przed ciekawskim wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.


rolety okienne
Autor: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich produkowaniem mogą na zamówionej rolecie umieścić każde zdjęcie.

Prezentowany wątek opisuje bardzo zajmujące kwestie - jeżeli chcesz poznać podobny materiał, zobacz bez wahania to źródło.

Swoim klientom proponują one zaskakująco duży wybór fotografii. Nic nie przeszkadza również temu, aby firma wyprodukowała roletę na której znajduje się wybrane przez nas zdjęcie (www.lemonroom.pl/wydruk-z-twojego-zdjecia) z domowego albumu. Możemy więc zdecydować się na kupno rolety drukowanej, na której znajdzie się zdjęcie naszego ukochanego psa, miejsca, w którym lubimy spędzać wakacje czy osoby naprawdę dla nas ważnej.

Rolety drukowane można montować na rozmaitych rodzajach okien - sprawdź. Nadają się także do okien, które składają się z kilku części, a więc do okien dwu- bądź trzyskrzydłowych. Można je wykorzystać również w oknach balkonowych. Ten nowatorski rodzaj rolet robi się z materiałów, które przepuszczają światło, ale również z materiałów zaciemniających. Gama kolorystyczna tych rolet jest bardzo szeroka. Możliwość wykonania rolet z dowolnie wskazanym zdjęciem sprawia, że mogą one urozmaicać każde pomieszczenie domu. Będą doskonałe w salonie, pokoju dziecięcym, w sypialni. Jak inne typy rolet, także te drukowane można montować bezpośrednio na skrzydle okiennym.


Mogą być montowane również na ścianie. Firmy zajmujące się ich produkcją oferują klientom możliwość wykonania rolet idealnie dopasowanych do wymiaru okien. Firmy zajmujące się ich produkowaniem błyskawicznie znajdziemy, wprowadzając w wyszukiwarkę internetową frazę „rolety drukowane”. Wyszukanie korzystnej oferty zajmie jedynie kilka minut. Znacznie dłużej będziemy wybierać zdjęcie, które chcemy nadrukować na rolecie. To naprawdę świetny sposób na ciekawy wystrój okna.
19/10/04, 07:54:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.