Jak dopasować zestaw mebli do swojego salonu czy sypialni, zalety salonów meblowych i niezależnych stolarzy.

Meble do salonów i pokojów są obecnie sprzedawane w niezliczonej ilości odmian. Klienci do dyspozycji mają zarówno wyroby największych producentów z kraju, jacy mają swoje salony w praktycznie każdym dużym mieście, jak też niedużych lokalnych rzemieślników. Jeśli ktoś szuka typowych rozwiązań, bez konieczności jakichkolwiek przeróbek, to zupełnie propozycja największych firm meblowych będzie wystarczająca.


Jeśli jednak będzie chciał dopasować meble do swoich oczekiwań, zrobić je według własnego pomysłu, czy zmodyfikować jakieś wymiary, to dużo lepszą opcją będzie skorzystanie z oferty jakiegoś niewielkiego zakładu stolarskiego. Przeważnie takie
wnętrza
Autor: Mazzali
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
zakłady nie powinny robić żadnych problemów, żeby oferowane przez nie narożniki skórzane, fotele lub sofy miały indywidualne wymiary - zobacz narożniki skórzane. Wręcz można powiedzieć, że właśnie przez elastyczność zdobyć oni mogą bardziej wymagających konsumentów, którzy wiedzą doskonale, co jest im potrzebne i nie zadowala ich standardowa oferta sklepów.

Zmiany wymiarów często występują właśnie przy meblach tapicerowanych. O ile w fabrykach, w jakich meble są produkowane maszynowo modyfikacje byłyby dość kosztowne, o tyle sprawny stolarz bez żadnego problemu poradzi sobie z oczekiwaniami klientów, o ile oczywiście będą możliwości techniczne do tego. Są też meble, jakie wykonuje się jedynie na wymiar, przykładowo takie jak szafy wnękowe - duża szafa przesuwna. Powody do tego będą dwa, to znaczy konieczność dopasowania rozmiarów do szerokości i wysokości wnęki i możliwość wyboru przez zamawiającego dowolnych płyt i okuć.


Najczęściej szafa przesuwna wykonywana jest trzy etapowo. Pierwszy to będzie precyzyjny pomiar, zrobiony przez pracownika firmy, jaka zajmować się będzie wykonaniem zlecenia. W etapie drugim firma będzie potrzebować kilka, czy kilkanaście dni, podczas jakich wszystko jest przygotowywane według wcześniej zrobionych pomiarów. Na zakończenie gotowa szafa (zobacz EMMI Kuchnie & Wnętrza) jest montowana w miejscu docelowym i można będzie zacząć z niej korzystać.

Więcej? kliknij w link
21/01/17, 07:54:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.