Gdzie najlepiej trzymać stroje?

Bez wątpienia bywamy świadkami zabawnych sytuacji, kiedy dziewczyna staje przed szafą, na chwilę przed wyjściem i nieoczekiwanie z przerażeniem orientuje się, że zupełnie nie ma co na siebie założyć. To wyjątkowo dziwna rzecz, ponieważ szafa zwykle jest wypełniona ciuszkami. To typowo kobieca przypadłość. Ale możliwe, że gdyby w tej szafie był ład, nasza pani szybciej dokonałaby ostatecznej decyzji?
garderoba
Autor: Kuchinox
Podpatrzone na: Kuchinox
Co uczynić, gdy ubrania nie mieszczą nam się w szafkach? Najlepszym rozwiązaniem jest wyrzucenie tych zbędnych. Z pewnością niejeden z nas trzyma w swojej szafie ubrania, których już od jakiegoś czasu nie ubiera. Dzieje się tak z różnych powodów. Czasami, skuszeni atrakcyjną ofertą cenową, weźmiemy coś, co tak w zasadzie w ogóle nie jest w naszym guście. Innym razem jesteśmy obdarowywani przez najbliższych rzeczami, które ani trochę nam się nie podobają, ale nie potrafimy ich wyrzucić. Ale tym razem koniec z sentymentami. To, co nam się nie podoba, powinno natychmiast opuścić nasz dom.strona oświetlenie pod szafki kuchenne z czujnikiem ruchu oświetlenie pod szafki kuchenne z czujnikiem ruchu

Sprawdź też

Remont - o czym warto pamiętać...

mozaika
Autor: reebs'
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/
Remont – termin ten wywołuje skojarzenia albo z dużą uciechą zmian, głową pełną pomysłów i wymyślonych aranżacji podczas gdy reszcie z gonitwą po sklepach budowlanych, bolącą głową od mnogości materiałów czy pracami wlokącymi się w ślimaczym tempie. Każdy przeżywa go inaczej.


Idealnym rozwikłaniem kłopotu z ciuszkami może być zakup nowoczesnej szafy, której wnętrze jest dokładnie zagospodarowane. Są one rozdzielone na specjalne części, a te z kolei na rozmaite półki i szuflady. W takich szafach zmieści się praktycznie cała nasza konfekcja i z pewnością starczy jeszcze miejsca na obuwie, czy akcesoria, jak na przykład szaliki.

Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na tego typu szafę, na przykład ze względu na niewielką przestrzeń w pokoju, mamy do wyboru inne meble, które mogą nam pomóc poradzić sobie z porozrzucanymi dookoła ubraniami. Można zaopatrzyć się w specjalne stojaki na ciuchy, które zastąpią nam szafę. Są one wyjątkowo praktyczne i prosto je poskładać. Pomieszczą się nawet w małym wnętrzu i możemy je trzymać w miejscach, w których jest duża wilgoć. Możemy także udoskonalić naszą starą szafę. Wystarczy kupić drążki na ubrania, klamerki na wieszaki, które pozwolą nam trzymać po kilka ubrań na raz oraz wiszące półeczki, które idealnie spożytkują wolne miejsca w naszej szafie. Na dole z kolei możemy ustawić pojemniki pojemniki na odpady segregowane na obuwie.
21/08/03, 16:40:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.