Nowatorskie rozwiązania pozwalające cieszyć się zaletami drzewa

Podłogi drewniane sprawdziły się przez lata i generacje. Jednakże kurczące się zapasy tego materiału powodują, że stają się coraz to droższe, toteż producenci podłóg starają się wdrażać nowe rozstrzygnięcia zezwalające cieszyć się walorami drewna.


Panele powstały jako surowiec alternatywny dla drzewa, zatrzymując jego walory i w części wizerunek, jednakże pozbawiony jego wad. Jednakże istota podłogi z litego drzewa polega na tym, że z czasem się ona zmienia, ciemnieje, szarzeje, płowieje, a czasami wypacza wywołując formowanie szpar między deskami, lub deszczułkami parkietu.

Z pewnością interesują Cię bonusy (http://www.afg.poznan.pl/oferta/systemy-oddymiania/8/afg-2004-centrala-oddymiania). Z przyjemnością zapraszamy Cię do naszego kolejnego wpisu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Należy tylko wejść w link.

Nie wszyscy widzą w tym ułomność. Stąd też pośród współczesnych paneli odszukamy i takie, jakich wierzchnia powłoka skonstruowana jest z postarzonego drzewa przypominającego podłogi drewniane w dawnych obejściach. Aktualnie można wybrać panele Wrocław z wierzchnią warstwą zrobioną z jednego z kilkudziesięciu odmian drewna polskiego i egzotycznego.

Jeżeli zainteresowała Cię ta kwestia, szybko sprawdź link lampy najazdowe sklep a dowiesz się znacznie więcej szczegółów, które na pewno wywołają na Twojej twarzy śliczny uśmiech.

Jest ona chroniona lakierem, olejem, woskiem, lub pokryta warstwą winylu, ma możliwość być matowa, półmatowa, bądź lśniąca. Dzięki temu podłoga w chwili zakupu ma takie walory estetyczne, jakie w przypadku litego drewna pozostałyby spełnione po latach, bądź za pomocą wielu zabiegów.


detale
Autor: Milestone Management
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Przydatne wizualizacje dla osób marzących o niebanalnych wnętrzach

narzędzia dentystyczne
Autor: anton petukhov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Polacy bardzo chętnie sięgają po nietypowe rozwiązania, jeżeli chodzi o zagadnienia architektoniczne. Warto zaznaczyć, że pod tym względem mamy do dyspozycji całkiem sporo możliwości, które są wyjątkowo atrakcyjne.


mieszkanie - rzut
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


pokój
Autor: Ron Frazier
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Stosowne panele są przede wszystkim wytrzymałe na ścieranie warstwy wierzchniej, a także na odkształcenia pod wpływem uderzeń, nacisku i wilgotności. Nie szkodzą im zaplamienia, wypłowienia i wysoka temperatura.


Wybierając panele powinno się zwrócić uwagę na gwarancję udzielaną przez wytwórcę. Trzeba je zabezpieczać specyfikami konserwującymi rekomendowanymi przez producenta.
19/09/05, 11:18:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.