Prywatne centrum zabawy - inne rozwiązanie dla wyjazdów na miasto

Czy nasz dom musi być tylko miejscem, w którym relaksujemy się po pracowitym dniu? Nie powinniśmy ograniczać domu tylko do tego typu funkcji. Najczęściej spędzamy w mieszkaniu stosunkowo niewiele czasu. Rankiem błyskawicznie pędzimy do pracy, nierzadko z pustym żołądkiem. Ciepły posiłek jemy zazwyczaj na mieście, a po pracy spotykamy się ze znajomymi w klubach lub na bilardzie. Czasami okazuje się, że w mieszkaniu już tylko śpimy. Najwyższa pora to odmienić. Można uczynić ze swojego mieszkania prawdziwe centrum rozrywkowe. Ten świetny pomysł nie tylko pomoże nam umocnić stosunki towarzyskie, ale również oszczędzić dużo pieniędzy.


piłkarzyki
Podpatrzone na: http://www.vivafitness.pl/
Zacznijmy spotykać się ze znajomymi u nas w domu. Co raz częściej takie domowe przyjęcia są wybierane przez młodych. Skończyły się czasy spotykania w centrum w drogich klubach. Dzisiaj wolimy spędzić miłe chwile w domowej atmosferze. Możemy w czasie takich wieczorków w gronie znajomych zaprezentować swoje kulinarne zdolności i zrobić coś pysznego. Nasi znajomi na pewno będą zachwyceni.

Jeżeli dysponujemy swobodnym pokojem, możemy z powodzeniem przekształcić go w prywatne centrum rozrywki. Niezbędne meble drewniane sklep internetowy dostaniemy w dowolnym porządnym markecie z meblami. Można ustawić w centrum takiego pokoju stoły do gry w piłkarzyki lub do bilarda. Na ścianach zawieśmy lotki. Przyda się też mały stolik do gier planszowych oraz barek z alkoholami.

Jeśli jesteśmy wielbicielami filmów, możemy urządzić w swoim mieszkaniu prywatną salę kinową. Kto z nas o czymś podobnym nie marzył w dzieciństwie? Wielki ekran na całą ścianę, profesjonalne nagłośnienie, mięciutkie siedziska i stojaki na przekąski oraz napoje- pragnienie niejednego dzieciaka. Jeżeli tylko mamy do dyspozycji wolny pokój, można to pragnienie szybko urzeczywistnić. Wówczas możemy robić tematyczne seanse, na które będziemy zapraszać swoich znajomych. Możemy także zażądać wstępu do naszego kina- może to być własnoręcznie przyrządzony smakołyk. Jest to doskonały pomysł na spędzenie przyjemnego wieczoru w gronie najbliższych osób.
19/11/08, 07:08:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.