Jak wygodnie wyposażyć wnętrze drukarni?

Drukarnia niejednokrotnie kojarzona jest z epoką rewolucji przemysłowej, kiedy to maszyny do drukowania były wielkimi i bardzo głośnymi urządzeniami, produkującymi najczęściej gazety oraz książki. Nowoczesne maszyny do drukowania nie są już tak wielkie i hałaśliwe, a większość instytucji zajmuje się wytwarzaniem materiałów reklamowych – ulotek, plakatów czy bilbordów. Wnętrze drukarni nie musi być więc już tak puste jak w czasach rozkwitu przemysłu.

Drukarnia
Autor: Maggie McCain
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dobrze zorganizowana drukarnia to nie tylko miłe miejsce pracy, ale również wizytówka przedsiębiorstwa, do którego klienci będą często wracać. Wnętrze firmy może być również reklamą usług które wykonuje firma, można więc przy urządzaniu wykorzystać elementy produkowane na miejscu – między innymi fototapety na zamówienie.

Klucz w minimalizmie

Nagie ściany są przeciwnikiem każdego wnętrza. Należy zatroszczyć nie tylko o to, żeby na ścianach były produkty poligraficzne. Jeśli firma znajduje się w budynku z cegły, można wykorzystać ten fakt nawiązując do epoki industrialnej.

Zainteresowało Cię to zagadnienie? Jeśli tak, to z chęcią pragniemy Cię zawiadomić, że kolejny ciekawy fakt (http://www.tursped.pl/przewozy-autokarowe) oczekuje na Ciebie na nowej stronie - czytaj z przyjemnością.

W tym celu można zostawić we wnętrzu fragmenty cegły, które wyłaniają się spod tynku. Taka prosta ozdoba w zestawie z fototapetą na jednej ścianie może dać dobre rezultaty.

Sprawdź też

Ładna fototapeta - niebanalna dekoracja w naszym domu

fototapeta - krajobraz
Autor: Yinan Chen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Znacznie chętniej stosujemy w swoich domach oryginalne i ciekawe ozdoby, jakie tworzone są na nasze indywidualne zamówienie. Coraz mniej interesują nas przedmioty wyprodukowane na skalę masową i dostępne w tradycyjnych sklepach. Jeśli pragniemy zakupić do swego mieszkania unikatową dekorację, jaka będzie nam służyć przez lata, z całą pewnością musimy zwrócić uwagę na fototapety Wrocław.
Znacznie więcej drukarni w całej Polsce ma w swojej ofercie propozycję wykonania fototapety dla swoich klientów.


Istotne jednak, żeby mieć umiar w ozdabianiu wnętrza. Nadmiar detali może być męczący dla oka i psuć ład całego zestawu, zbędnym elementem może się okazać kalendarz czy obraz na płótnie. Projektując tego rodzaju wystrój, powinno się zadbać oprócz tego o dobry dobór elementów umeblowania.

Praca a biznes

W miejscu, w którym gości się partnerów biznesowych, nie powinny być umieszczone urządzenia drukarskie. Zapach tuszu nie jest przyjemny i niekiedy budzi niemiłe uczucia u odwiedzających. Z drugiej jednak strony, widok takich maszyn jest najlepszym dowodem pracy, jaką wykonuje się w przedsiębiorstwie. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest odizolowanie maszyn z wykorzystaniem w połowie przeszklonych przegród.

Dodatkowo, jeśli szyby będą zbudowane z pleksiglasu, można na nich wygrawerować znak graficzny firmy. To niewielki i niezbyt kosztowny detal, który może podnieść rangę przedsiębiorstwa w oczach klienta. Porządek w części, gdzie działają urządzenia drukarskie świadczy o odpowiednim planowaniu pracy. Powinno się więc zapewnić pracownikom miejsca na wszystkie przydatne narzędzia.
19/07/10, 07:05:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.