Funkcjonalne stelaże do biurek o regulowanej wysokości - pracuj zgodnie z ergonomią pracy

Dobre samopoczucie, komfort oraz satysfakcja mają decydujące znaczenie dla efektywności pracy. Potrzebujemy stanowiska pracy, przy jakim możemy wygodnie siedzieć i stać. Stelaże do biurek sprawią, że praca będzie zdecydowanie przyjemniejsza.
gabinet, biuro
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: www.max-fliz.com.pl
Aby wspomniane dobre samopoczucie, komfort i satysfakcja towarzyszyły nam każdego dnia w pracy, wymyślono stelaże do biurek z z możliwością regulacji wysokości blatu. Takie stelaże pozwalają na płynne zmienianie pozycji biurka podczas pracy, dzięki czemu możemy wygodnie pracować w pozycji siedzącej, ale też w trybie stojącym, równocześnie zmniejszając ryzyko bólów kręgosłupa i powstawania różnych schorzeń- klik. Dzięki takim rozwiązaniom możemy regulować wysokość biurka zgodnie z regułami ergonomii pracy. Szczególnie polecane są stelaże do biurek o regulowanej wysokości, które posiadają system elektrycznej regulacji.

Sprawdź też

Zadbaj o codzienny komfort w twoim domu

salon
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz
Każdy, kto tylko planuje akurat urządzanie jakichkolwiek pomieszczeń w swoim domu powinien wiedzieć o tym, że osiągnięcie przy czymś takim faktycznie satysfakcjonujących rezultatów właściwie nigdy nie jest niczym prostym.


Bezproblemowe dopasowanie wysokości biurka do wymogów użytkownika za pomocą przycisku umieszczonego w panelu pod blatem to gwarancja najwyższego komfortu. Regulowane stelaże możemy kupić w komplecie z blatem, jak również można oddzielnie zamówić stelaż i we własnym zakresie dobrać blat biurka- biuroejk.pl. Stelaże najczęściej wykonywane są ze stali. Konstrukcje posiadają możliwość regulacji za pomocą stopek z z tworzywa sztucznego bądź w przypadku mechanicznie regulowanych stelaży stosowana jest regulacja skokowa w kolumnie stelaża.

biurko, poddasze
Autor: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W kolekcjach producentów stelaży do biurek z regulacją wysokości znaleźć można również regulowane podstawy do stolików. Bogaty wybór oraz przełożenie funkcjonalności na wygodę, jak i zdrowie użytkownika decydują o tym, iż propozycja taka jak stelaże z regulacja wysokości bądź kompletne regulowane meble cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Innego rodzaju udogodnieniem oferowanym przez producentów mebli do biura są przelotki, które pozwalają na przeprowadzenie kabli od monitora czy innych urządzeń.
19/04/20, 06:48:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.