Funkcjonalne stelaże do biurek o regulowanej wysokości - pracuj zgodnie z ergonomią pracy

Dobre samopoczucie, komfort oraz satysfakcja mają decydujące znaczenie dla efektywności pracy. Potrzebujemy stanowiska pracy, przy jakim możemy wygodnie siedzieć i stać. Stelaże do biurek sprawią, że praca będzie zdecydowanie przyjemniejsza.
gabinet, biuro
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: www.max-fliz.com.pl
Aby wspomniane dobre samopoczucie, komfort i satysfakcja towarzyszyły nam każdego dnia w pracy, wymyślono stelaże do biurek z z możliwością regulacji wysokości blatu. Takie stelaże pozwalają na płynne zmienianie pozycji biurka podczas pracy, dzięki czemu możemy wygodnie pracować w pozycji siedzącej, ale też w trybie stojącym, równocześnie zmniejszając ryzyko bólów kręgosłupa i powstawania różnych schorzeń- klik. Dzięki takim rozwiązaniom możemy regulować wysokość biurka zgodnie z regułami ergonomii pracy. Szczególnie polecane są stelaże do biurek o regulowanej wysokości, które posiadają system elektrycznej regulacji.

Sprawdź też

We właściwie zaaranżowanym biurze praca zaczyna być niemęcząca i przyjemna

Wystrój gabinetu
Autor: reynermedia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W domu dosłownie każdego z nas znajdziemy wiele najróżniejszych pomieszczeń które przeznaczone są do spełniania tylko dokładnie ustalonych zadań. Do tego grona niewątpliwie zalicza się gabinet – co prawda nie każdy z nas ma u siebie takie pomieszczenie, ale na urządzenie czegoś takiego bez przerwy decyduje się bardzo wielu ludzi. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż takie miejsce rzeczywiście może być bardzo przydatne w życiu codziennym każdego z nas. Przede wszystkim świetnie sprawdza się ono w zwykłej pracy, zatem jeśli ktoś często zabiera swoje obowiązki zawodowe do domu, to na pewno będzie to dla niego świetna propozycja.


Bezproblemowe dopasowanie wysokości biurka do wymogów użytkownika za pomocą przycisku umieszczonego w panelu pod blatem to gwarancja najwyższego komfortu. Regulowane stelaże możemy kupić w komplecie z blatem, jak również można oddzielnie zamówić stelaż i we własnym zakresie dobrać blat biurka- biuroejk.pl. Stelaże najczęściej wykonywane są ze stali. Konstrukcje posiadają możliwość regulacji za pomocą stopek z z tworzywa sztucznego bądź w przypadku mechanicznie regulowanych stelaży stosowana jest regulacja skokowa w kolumnie stelaża.

biurko, poddasze
Autor: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W kolekcjach producentów stelaży do biurek z regulacją wysokości znaleźć można również regulowane podstawy do stolików. Bogaty wybór oraz przełożenie funkcjonalności na wygodę, jak i zdrowie użytkownika decydują o tym, iż propozycja taka jak stelaże z regulacja wysokości bądź kompletne regulowane meble cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Innego rodzaju udogodnieniem oferowanym przez producentów mebli do biura są przelotki, które pozwalają na przeprowadzenie kabli od monitora czy innych urządzeń.
19/04/20, 06:48:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.