Bo aby jeść trzeba mieć do tego właściwe miejsce, czyli jak najlepiej zaaranżować jadalnię!

Wybór mieszkania nie powinien być przypadkiem. To nasz azyl, gdzie chcemy wypocząć, wykorzystać swój czas wolny albo mile spędzić dzień z rodziną. Jedni myślą, że salon to centralne pomieszczenie całego mieszkania. Nic bardziej mylnego!

aranżacja, wystrój, jadalnia
Autor: Kendyl Young
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
To w kuchni, zwanej dalej jadalnią toczy się życie domowe. Tutaj robimy i spożywamy posiłki a również dość często podejmujemy odwiedzających nas ludzi. Jest jakiś urok w tej naszej jadalni. Ma ona po prostu duszę i klimat, który nie jest nam obojętny. To tutaj właśnie odczuwamy atmosferę rodzinną. Co zrobić, aby jadalnia wyróżniała od pozostałych pomieszczeń? Sprawdźcie sami!


Sprawdź też

Najlepszy odkurzacz

odkurzacz Samsung
Autor: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Brud to nieprzyjaciel każdej szanującej się pani domu. Zmagać się z nim wolno, a nawet trzeba, na wiele sposobów. Niestety, nie zawsze kurz bądź plamy dają się łatwo usunąć. Często, aby pozbyć się niektórych problemów nie wystarczy zaledwie powszechny odkurzacz, ale bardziej specjalistyczna machina. Czy bowiem solidniejsze są normalne odkurzacze do mieszkań, a może trafniej zastanowić się nad tym, jaką przewagę nad klasycznym typem odkurzacz posiadają nowsze modele takie jak choćby odkurzacz Zelmer VC3300.0SK, który to stanowi nieprzeciętną alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy. Można go zastosować dla niemal wszystkich rodzajów domów i apartamentów i do nadzwyczaj różnej powierzchni.


Wyposażenie tego pomieszczenia to nie taka prosta sprawa. Kto by powiedział, że kupowanie stołu może być wyzwaniem? Bo stoły mają różne kształty. Jedne okrągłe, inne prostokątne a także kwadratowe. Niewielkie, olbrzymie. Kolorowe, wykończone lakierem… Wybór jest duży. Każdy, także niesamowicie wybredny klient znajdzie coś dla siebie. W przypadku, kiedy już posiadamy stół to niezbędne są i krzesła. Teraz zadajmy pytanie, jakie? Z drewna albo metalu, z wzorami, z dziurami, czy bez?

kuchnia połączona z jadalnia
Autor: James Buck
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kolor.

Czy czujesz ochotę przejrzeć kolejne artykuły? Więc zapraszamy do kliknięcia w link - tam oczekuje na Ciebie istotna strona.

On też jest ważny, tak aby pasował do reszty mieszkania. Nie lada problem! Każdy ma swój ulubiony styl, jednakże można z nimi kombinować i je mieszać – najważniejsze jest to, abyśmy fajnie czuli się w naszej jadalni. Urządzanie jadalni początkowo może wydawać się niełatwe, ale jeśli zastanowimy się, czego tak naprawdę potrzebujemy – rozwiązanie przyjdzie samo!


Ciekawe koncepcje są tu:
21/09/03, 10:03:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.