Obrazy na płótnie - gustowna ozdoba każdego wnętrza

Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było największym odkryciem epoki renesansu. Przed tym wydarzeniem, ręczne przepisywanie Biblii ciągnęło się latami. Zdolność skrócenia tego czasu sprawiła, iż drukarni na Starym Kontynencie systematycznie przybywało. W pierwszych chwilach swego istnienia drukarnie wykorzystywane były przeważnie w druku książek czydokumentów.


Salon i jego wystrój
Autor: Ryan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dziś profil drukarni uległ dużej zmianie. Podstawowym produktem są przeważnie ulotki, wizytówki a także plakaty, które po przerwie powróciły do łask. Dodają one wnętrzom lekkości i ciekawego wyglądu. W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie ciekawego zdjęcia może zapewnić piorunujący efekt - zobacz efekty.

Kiedy chcemy stworzyć galerię na ścianie, w naszej głowie pojawiają się różne pomysły, a my cały czas zastanawiamy się nad tym, co właściwie powiesić w naszym pokoju. Tymczasem na komputerowych dyskach aż roi się od zdjęć, z którymi wiążą się piękne wspomnienia. Pora je wyeksponować! Za pośrednictwem technologii druku cyfrowego możemy wydrukować własne zdjęcia jak również projekt graficzny na oryginalnym malarskim płótnie, które zamienią się w malownicze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Z posiadanych albumów zdecydujmy się na zdjęcie, które kojarzy nam się z miłymi chwilami. Jeśli jest to fotografia z wiekowego, rodzinnego albumu, możemy je zeskanować. Wybierzmy swój plik ze zdjęciem, i poszukajmy w sieci drukarni (sprawdź drukowanie tkanin: tritex.pl/) w naszym mieście, precyzując: drukarnia Wrocław. Zespół wykwalifikowanych osób z całą pewnością postara się zrobić wszystko, by format, przygotowanie pliku i efekt drukowanego obrazu spełnił nasze oczekiwania.

Nie zapominajmy też, że najbardziej urzekającym dziełem sztuki zawsze będą dla nas malunki naszych pociech. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, jak kolorowy rysunek trzecioklasisty może zyskać na wartości w chwili gdy delikatnie oprawiony w ramkę zawiśnie na ścianie. Wynik naszych poczynań można pogłębić dodatkowo oświetlając naszą galerię.

By dostać ekstra szczegóły o tej tematyce przejdź do kolejnej witryny. W niej z pewnością zaintryguje Cię istotna treść (https://www.amdk.pl/lozka-do-sypialni).

Oświetlenie skierowane na obraz nada mu głębszego wyrazu a także, dodatkowo stworzy klimatyczny nastrój.
20/11/12, 07:24:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.