Przedmioty przydatne w każdej kuchni

Wnętrze kuchenne jest miejscem wyjątkowym w naszym domu. Żadne inne wnętrze nie musi być tak bardzo funkcjonalne, a estetyka schodzi tu na dalszy plan. Dla mnie wartością główną jest jak największa ilość miejsca do pracy. Chodzi tutaj głównie o blaty, które dają nam pole manewru oraz lepsze rozplanowanie poszczególnych działań.


Sprzęt konieczny.
gotowanie
Autor: Shutterstock
Podpatrzone na: Shutterstock
Noże (noże kuchenne) – tu zawsze warto wydać parę złotych więcej. Gdyby nabywać, po tym co powiadają nam wytwórcy, posiadalibyśmy w domku niechybnie ok. 15 sztuk noży. Sądzę, iż musimy mieć 2 większe noże, jeden szefa kuchni (duże ostrze, długość ok. 20-25 cm) oraz jeden ząbkowany do krajania pieczywa lub dojrzałych pomidorów. O ile filetujecie w kuchni ryby, to przyda się specjalny nóż w tymże celu. No i niewielkie ostre nożyki - tych winno być parę. Nabywając nóż weźcie pod uwagę rozmiar, cenę, szerokość ostrza (cienkie bez trudu naostrzyć, jednak szybciej się tępi). Mało tego, nigdy nie kupuję noży ze stopką. Stopka zawsze wystaje na krawędź ostrza, przez co trudno ukroić komponent za jednym zamachem. Im nożyk starszy, tym gorzej, albowiem ostrze przy ostrzeniu ściera się. Potrzebna będzie osełka bądź stalka.

Garnki WMF to nieodzowny element dobrej kuchni - DECO SALON. Piękny wygląd, najlepsze surowce i funkcjonalność to cechy jakie znamionują produkty WMF. Sagany wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie tylko prezentuje się wspaniale, ale też chroni naczynia przed zarysowaniami wynikającymi z powszedniego użytkowania. Sagany te wyposażone zostały w system, który gwarantuje miarowe rozprowadzanie ciepła w naczyniu w trakcie kucharzenia.


Kolejnym niezbytecznym przedmiotem w naszej kuchni są kosze na śmieci SimpleHuman. To nadzwyczaj pojemne oraz praktyczne zbiorniki.
Kuchnia otwarta na salon
Autor: designmilk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Mają ogromnie łatwe w użyciu systemu otwierania jak też opróżniania. Elegancki charakter wykonania spowoduje, iż upiększą twoją kuchnię. Przechowanie śmieci nie będzie już nieestetycznym problemem. Dozowniki na mydło SimpleHuman pozwolą z kolei z łatwością skorzystać z mydła. Wiele z nich zostało wyekwipowanych w funkcję bezdotykowej aplikacji, która jest nadzwyczaj praktyczna i bardzo higieniczna.
23/11/16, 22:59:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.