Balony i kolorowe konfetti

Sposób przystrojenia sali weselnej to jedna z takich kwestii, które zapadną w pamięć wszystkich zaproszonych. Rzecz jasna nie dekoracje są w tym dniu najważniejsze, ale są w stanie one sprawić, iż goście poczują się radośniej i faktycznie weselny klimat będzie dobrze odczuwalny. Z radosnymi przyjęciami z pewnością łączą się dodatki takie, jak balony a także konfetti. Na Waszym weselu możecie postawić na oba rozwiązania.
Dekoracje na wesele
Autor: Emily Burnett
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Balony za każdym razem doskonale wyglądają. Aktualnie jest to już ozdoba niemal tradycyjna, jednak wciąż często stosowana przy najróżniejszych okazjach. Balony natychmiast wprowadzają imprezową atmosferę. Ogromnym plusem balonów jest to, że stanowią one bardzo niedrogą formę dekoracji. Co więcej, da się na własną rękę udekorować salę przy ich pomocy. Nie potrzeba tutaj profesjonalisty. Wystarczy kupić paczkę balonów, napełnić powietrzem razem z kimś z rodziny i przywiązać pod sufitem.

Warto zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu. W sali możemy zawiesić nawet kilkaset balonów – wiele zależy od naszego pomysłu a także wielkości sali. Ceny balonów mogą bardzo się różnić. Warto wybrać się na zakupy do hipermarketu albo hurtowni, aby kupić większe opakowanie. W takim wypadku zapłacimy góra parę groszy za sztukę.

Dekoracje sali weselnej
Autor: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Baloniki musimy także przymocować welonem. Wiązanie powinno być solidne, bo elementy dekoracji będą zapewne niechcący trącane przez gości. Ważne, by balony wtedy nie oderwały się.

Aby było jeszcze bardziej kolorowo, warto także kupić konfetti.

Ciekawych danych dowiesz się po przejściu na witrynę, która posiada wciągające dane na omawiany wątek - będą one z pewnością warte zainteresowania.

To akurat element, którego może być wszędzie dużo. Gdy spadnie na podłogę, z pewnością żadnemu z gości nie przeszkodzi. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na (więcej ciekawych dekoracji weselnych na loving it)


Sprawdź też

Dekoracje kościoła i samochodu do ślubu- przydatne porady

Bukiet ślubny
Autor: Katarzyna Zydroń
Podpatrzone na: Floral Concept Store
W Polsce najbardziej popularnym miejscem do zawierania związków małżeńskich wciąż pozostaje kościół. Decydując się na dekoracje kościoła, powinno się wiedzieć co chcielibyśmy w nim ukryć, a co wyeksponować, dlatego trzeba wcześniej go dokładnie obejrzeć.
19/05/09, 14:02:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.