Fotoobraz na kuchenną ścianę

Fototapeta może się przydać w dowolnym pomieszczeniu, również w kuchni. To idealny zamysł na dekorację. Głównie z tego powodu, iż fototapeta może zawierać niemal dowolny motyw. Dzięki temu jesteśmy w stanie utworzyć ciekawy i niezwykle oryginalny projekt. Fototapeta może zakrywać całą ścianę czy też jedynie zasłaniać miejsce, które niełatwo zagospodarować inną metodą. Jakie grafiki warto nadrukować na fototapecie?
kuchnia - aranżacja
Autor: Edsel Little
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Pomysły mogą być bardzo różne. Wiele zależy od naszej wyobraźni. Oczywiście świetnie sprawdzą się grafiki związane z jedzeniem. Doskonale do przestrzeni gastronomicznej pasują motywy florystyczne, np. zagajnik. Możemy też utworzyć obok lodówki widok z barwnym ogrodem. Poza tym możemy także postawić na obraz, który nie ma wiele wspólnego z kuchnią. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać motyw ścieżki wiodącej przez las. To ostatnie rozwiązanie, pochodzący z stąd może się głównie sprawdzić w małej przestrzeni. Z jakiego powodu?

Nasze postrzeganie można oszukać na wiele sposób. Dlatego wybrane kolory są wskazane w małych przestrzeniach, jako że wizualnie rozszerzają wymiary. Na identycznej zasadzie działają fototapety prezentujące rozległy obszar. Jeśli dysponujesz małą kuchnią, grafika prezentująca ścieżkę będzie dobrym rozwiązaniem. Mimo że pomieszczenie nie powiększy się fizycznie, z pewnością pozbędziesz się uczucia ciasnoty.

Sprawdź też

Kiedy i kogo można poprosić o udostępnienie takiego rozwiązania jak bezpłatne próbki tkanin tapicerskich?

motyw
Autor: Technolux
Czy zdarzyła Ci się kiedykolwiek jakaś nieprzyjemna historia związana z kupnem czegoś, co okazało się być niezupełnie takie, które być powinno? Taka sytuacja nazywa się potocznie kupowaniem kotka w worze i jest niestety nader częsta.


A co z doborem kolorów? Czy fototapeta nie wprowadzi estetycznego chaosu do w przestrzeni kulinarnej? Rzecz jasna, takie ryzyko jest prawdopodobne.

Jeżeli twierdzisz, że omawiany tu post jest interesujący i poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij oprócz tego ten odnośnik, a przeczytasz więcej informacji dywan do przedszkola z atestem!

Dlatego warto ograniczyć dekoracyjność innych elementów, kiedy kupujemy dekoracyjną dużą grafikę na ścianę. Poza tym fototapeta może być zamówiona w ograniczonej palecie barw, np. w barwach sepii albo odcieniach szarości. Dzięki temu pozbędziemy się zbyt dużej liczby zróżnicowanych kolorów.
22/12/05, 07:02:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.