Jeden klimatyzator – mnóstwo zalet

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się wymaga. Już nie wyłącznie ma ochładzać, ale też dobrze reprezentować się, mało kosztować i najlepiej, jeśli zarazem może być również urządzeniem grzewczym. Nierealne? Najnowszy typ klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt dowodzi, że jest to realne. Klimatyzator przenośny czyli tak określany klimatyzator z rurą to coraz bardziej znane urządzenie w każdym gospodarstwie domowym.


Autor: LARS
Potrafi głównie bardzo dobrze zmagać się z żarem dostającym się do wnętrz mieszkalnych, a dzięki swojej mobilności, może być rozmieszczany w rozmaitych miejscach, a w razie potrzeby chowany. Niemniej jednak ceny urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to jednakże i tak jest to duży wydatek, w szczególności jeżeli zależy nam na sprzęcie wielozadaniowym.

A jednak przydarzają się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, najnowszy model MOBY BLUE 1312. Już sam producent urządzenia jest najdoskonalszym gwarantem najdoskonalszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z nowatorskiej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zadziwia więc połączeniem ze sobą wielu walorów.

Klimatyzator posiadający funkcję grzewczą oraz autorestartu
Wbrew pozorom, klimatyzatory (więcej) przenośne bardzo rzadko zawierają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich parę – na przykład funkcję autorestartu (wznawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję ogrzewania. Ta druga powoduje, że urządzenie jest wielozadaniowe - przydaje się nie wyłącznie latem, ale również w zimniejsze pory roku. Klimatyzatory (zobacz: klimatyzatory przenośne) Blaupunkt ponadto mają właściwości wentylacyjne i suszące powietrze, toteż z powodzeniem zastępują mnóstwo urządzeń, na które w domu przeważnie brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowania
Klimatyzatory Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach oprócz funkcjonalności może posiadać ładny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje głównie świetna jakość wykonania – innowacyjna budowa i dbałość o detale. Użytkownicy doceniają także wygodną obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego użyciu można m.in. osobiście ustawić sobie siłę nawiewu powietrza, a także włączyć tryb uśpienia.


Opłacalna inwestycja
Jeżeli klimatyzator prócz wytwarzania chłodu, umie również nagrzewać, z reguły jest znacznie kosztowniejszy od zwykłych urządzeń. A jednak Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej zasadzie.

Jeżeli ciekawi Cię niniejszy tekst, to bez ociągania kliknij tu i przeczytaj oprócz tego inny tak samo absorbujący news pompy ciepła szczecin.

Tu w cenie przeciętnego klimatyzatora chłodzącego, dostajemy, bowiem wysokiej klasy urządzenie wielozadaniowe.

Biorąc pod uwagę wszystkie walory Moby Blue 1312 można podejrzewać, że rozpropaguje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Kto wie może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być uważana, jako luksus, a zacznie być po prostu niezbędnym wyposażeniem wnętrz dbającym o wygodę życia.
19/09/20, 07:32:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.