Tanie sposoby do wizualnego powiększenia małych przestrzeni mieszkaniowych

Posiadanie niewielkiego lokum wcale nie znaczy, że jesteśmy ograniczeni pod kątem stworzenia zapadającej w pamięć aranżacji.


Aktualnie w przestrzeni rynkowej dostępnych jest sporo niebagatelnych rozwiązań, które są w stanie przydać nowe życie dosłownie każdemu pomieszczeniu.




Konsumenci
Autor: Free Creative Commons Images for Colorful Souls!
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Sporo z nich w łatwy sposób zwiększa wizualnie docelową przestrzeń bez konieczności zmiany mebli na bardziej kompaktowe. Jednym z bardziej powszechnych rozwiązań są fototapety powiększające pomieszczenie. Wydawać by się mogło, że fototapety posiadają niewielką zdolność do zwiększenia metrażu domu pod względem wizualnym – nic bardziej błędnego. Fototapety powiększające pomieszczenie to w ostatnich latach towar, jaki charakteryzuje się stale rosnącą popularnością pośród postępowo nastawionych konsumentów. Duża fototapeta umieszczona np. nad sofą w przestrzeni salonu wizualnie poszerza ścianę sprawiając, że całe pomieszczenie zdaje się większe. Strategicznie rozlokowane fototapety dają o wiele więcej opcji aranżacyjnych niż zwykłe rozwiązania jak na przykład farby. Dodatkowo koszt fototapet jest znacznie mniejszy w porównaniu do ceny wielu rolek zwykłych tapet. Fototapety to doskonałe połączenie niebagatelnego wzornictwa, wysokiej jakości, trwałości, możliwości wykończeniowych oraz niewygórowanej ceny.




Są one łatwe jednakowo w montażu jak i demontażu – co sprawia, że nie jest się zależnym od utartego wyglądu pomieszczenia na długie lata, ekspozycję można często modernizować. Fototapety powiększające pomieszczenie to nieduży wydatek, jaki błyskawicznie się zwróci jednakowo w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.
19/04/01, 16:09:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.