Są tacy, którzy są zagorzałymi podróżnikami - każdą możliwą chwilę spędzają na zwiedzaniu jakiś miejsc w Europie oraz na świecie

Jeżeli fan podróży urządza mieszkanie, to na pewno będzie tam cała masa akcentów jego wycieczek. Na szafkach zobaczymy przeróżne pamiątki, a na ścianie ujrzymy pocztówki lub fotografie.


A co stałoby się, gdyby na jednej ze ścian w naszym pokoju umiejscowić własne ukochane ujęcie w dużym formacie? Przyniosłoby to świetny efekt. Pomocne w tym są fototapety miasta.

Jeśli użyta w niniejszym tekście retoryka do Ciebie przemówiła, to zobacz tu zarządzania mieszkaniami inne tego typu porady - one dotyczą zbliżonej tematyki.

Możemy wybrać coś z takich ujęć, które proponuje nam firma lub możemy im polecić wykonanie własnego zdjęcia. Będziemy wtedy uszczęśliwieni. Pijąc rano kawę lub jedząc obiad będziemy stale patrzeć na nasza fototapetę i będzie to wywoływać uśmiech na naszej twarzy. Przypomnimy sobie naszą wyprawę i znowu będziemy marzyć o kolejnej.


Sprawdź też

Atrakcyjne wystroje wnętrz twojego domu i nie tylko

fototapety z kawą
Autor: DEMUAL
Podpatrzone na: http://demural.co.uk
Fototapety abstrakcja mogą stanowić niezwykle istotny element wystroju każdego wnętrza, zarazem domowego, jak i hotelowego czy firmowego. Takie fototapety świetnie wyglądają np. w sklepach z artefaktami. Dobrze dobrane tapety mogą niezwłocznie wprowadzać klienta w nastrój aktualnie sprzedawanych obrazów i zachęcić do ich zakupienia.


fototapety miasta
Autor: home&you
Podpatrzone na: home&you


Jadalnia po włosku
Autor: Le Pukka concept store
Podpatrzone na: Le Pukka concept store


Wybierając ujęcie miasta, musimy być pewni, że to nasze ulubione ujęcie. Powinniśmy zastanowić się czy pasuje to do naszego pokoju oraz czy lepiej wybrać zdjęcie zrobione za dnia czy nocą? Jeśli zdecydujemy się nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie samo w sobie jest genialne, może okazać się, że efekt końcowy jest kiepski, ponieważ wprowadziliśmy mrok do salonu.

Chcielibyśmy, żeby nasze wpisy nie pozostawały bez echa. Z tego powodu będziemy szczęśliwi, jeśli jakiś komentarz z www (http://www.amdk.pl/szafki-wiszace) napisany waszą ręką trafi do nas.

A przecież każdy wie, że celem designu wnętrz jest rozświetlenie pokoi i wizualne ich powiększanie. Ciemne kolory jednakże temu nie sprzyjają.


Dlatego warto swoją decyzję przemyśleć starannie, a jeżeli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z fachowcem.


Wybór fototapety powinien być skrupulatnie przemyślany, by cieszył nas na długie lata.
20/06/09, 08:08:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.