Zaczaruj swój ogród odpowiednim oświetleniem.

Wszyscy fani książek Frances Hodgson Burnett musieli mieć pewnie nie raz w ręku jedną z jej najpiękniejszych powieści pt. Tajemniczy Ogród. Chwila, w której Mary znajduje drzwi do opuszczonego ogrodu i przywraca go do życia jest chyba jednym z najpiękniejszych. Opis kwitnącej natury, dzięki której ogród znowu staje się miejscem, w którym można spędzać czas. Oprócz sezonowych porządków w ogrodzie ważne jest także jego zagospodarowanie. Aby zamienić swój tajemniczy ogród na wymarzony ogród, powinniśmy wybrać do niego pasujące oświetlenie ogrodu.


ogród
Autor: www.elswar.pl
Podpatrzone na: www.elswar.pl
Lampa ogrodowa umie stworzyć odpowiedni nastrój, zwłaszcza w letnie wieczory, kiedy wolniej zapada zmierzch. Oświetlenie ogrodowe to już standard przy każdej posesji. Budując budynek czy projektując ogród nie wolno zapomnieć o dodaniu lamp. Rodzajów lamp jest wiele, że bez wysiłku każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od eleganckich lamp przez stylowe kinkiety elewacyjne na latarniach na ścieżki ogrodowe skończywszy.

Ciekawi Cię, co to są autorskie źródła (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/)? Jeśli tak, to wystarczy kliknąć w wskazany link i pod nim znajdziesz dużo frapujących wiadomości z tej dziedziny.

Wszystkie one umożliwiają korzystanie z ogrodu zmierzchu. Wiosenne spotkania na wśród zieleni będą znacznie lepiej wspominane przy cieple lampek ogrodowych niż gdyby miały mieć miejsce w sztucznym świetle z salonu.

Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Nowością są lampy ogrodowe led. Ich niewątpliwym atutem jest mniejszy pobór prądu, a więc niższe opłaty. Są dostępne w każdym sklepie i zadziwiają swoim swoją formą. Jak ciepłe bułeczki schodzą lampy w kształcie lodowych bryłek. Bez względu na porę roku, są doskonałą ozdobą podjazdu i rewelacyjnie pasują do zielonych elementów ogrodu. Z dystansu wyglądają niczym kamienne ozdoby.

Wybierając oświetlenie pamiętajmy jednak nie tylko o walorach estetycznych, ale również sprawdzajmy o standardy wykonania. Lampy ogrodowe doświadczają różnych warunków pogodowych i aby dobrze spełniały swoją funkcję, trzeba o nie odpowiednio dbać.
22/08/02, 07:03:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.