Urządzając łazienkę trzeba zwracać uwagę nie tylko na tworzywo z jakiego zrobione będzie wyposażenie, ale także na jego funkcjonalność

Dlatego jeżeli mamy zamiar urządzić łazienkę i myślimy nad kupnem jak najlepszej wanny rozważmy zakupienie wanny z hydromasażem. Wanna z hydromasażem to aktualnie luksus, na jaki może sobie pozwolić większość z nas. Na rynku oferuje się bowiem mniej lub bardziej zaawansowane wanny, za czym idą mniejsze lub większe ceny. Taka wanna to nie tylko relaks w wodzie, ale także zadbanie o zdrowie, gdyż instalowane w nich dysze zapewniają odpowiednio intensywne strumienie wody, które potrafią rozmasować każdy fragment naszego ciała.


wanny
Podpatrzone na: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b
Dysze regulujemy zależnie do naszych potrzeb przy pomocy elektronicznego panelu sterowania i sami decydujemy z jaką intensywnością masaż ma się odbyć. Jest to więc świetne rozwiązanie i dla osób, które mają kłopoty z kręgosłupem, i dla tych, którzy są bardzo spięci po długotrwałym dniu pracy. Zamiast płacić za masaż możemy sami zagwarantować sobie odpowiedni zabieg i zrelaksować się we własnym domu. Wanny z hydromasażem są udostępniane w różnych wariantach – mają rozmaite kształty, a także funkcje. Proste modele posiadają 2-3 dysze, te bardziej funkcjonalne - 6 i więcej. Posiadają wyprofilowane siedziska, jeden albo kilka zagłówków i podłokietniki. Mogą posiadać dodatkowe udogodnienia – radio z wbudowanymi głośnikami, stosowne oświetlenie, przezroczyste ściany boczne itp.

Zobacz, co zamieszczono w tekście (https://www.kanownik.pl/786,Stoly-kawowe.html) - to również odnosi się do tej samej kwestii, zatem zapewne też Cię zaintryguje!

Ze względu na to, że większość z nich to modele narożne są odpowiednie do każdej łazienki - nawet bardzo małej (polecane wanny z hydromasażem).


Autor: Sanitec KOŁO
Zamawiając wannę tego rodzaju należy zweryfikować nie tylko oferowane funkcje, ale również jakość wykonania takich elementów jak wlewka czy słuchawka prysznicowa.odwiedź źródło włączniki szklane dotykowe włączniki szklane dotykoweNajlepiej, gdy są zrobione z nierdzewnych materiałów, takich jak stal nierdzewna chromowana, która dodatkowo nadaje elegancji. Warto także przeanalizować czy wanna posiada odpowiednie zabezpieczenia – antypoślizgowe dno, czy zabezpieczanie przed przelaniem się zbiornika. Wanna powinna być wytrzymała, ale równocześnie łatwa w montażu. Tego rodzaju modele bez wątpienia zamówimy chociażby w internecie i to po dość niskich cenach.
21/04/29, 00:09:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.