Parapetówka – co dobrze jest dziś podarować właścicielom w prezencie na nowe mieszkanie, by upominek był pomocny?

Parapetówka to wyjątkowa impreza. Odbywa w momencie, kiedy ktoś kupi sobie własne mieszkanie, co w lokalnych warunkach jest już samo w sobie bardzo dużym osiągnięciem, gdyż zarobki nie są duże, a mieszkania natomiast naprawdę kosztowne. Dobre wychowanie i tradycja nakazuje, by osoby jakie przychodzą na taką imprezę przyniosły ze sobą niewielki drobiazg przydatny w nowym mieszkaniu. Wielu gości ma trudności z wybraniem stosownego prezentu. Co można w takim przypadku kupić?
kieliszek
Autor: Anka Albrecht
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Świetnie sprawdzają się przeważnie małe, niezobowiązujące podarunki, jak chociażby eleganckie kieliszki do wina. Kieliszki zawsze się przydadzą, zwłaszcza że w nowym mieszkaniu właściciele mogli jeszcze się nie postarać o swój zestaw. Nie piją wina? W takim przypadku można zdecydować się na kieliszki do wódki. Opcjonalnie, faktycznie dobrym rozwiązaniem są komplety talerzy, ozdobne cukiernice, półmiski z doskonałej jakości materiałów czy komplety noży.

Sprawdź też

Jakiego rodzaju kuchenne gadżety wybrać?

Nowoczesne gotowanie
Autor: Graham Hill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Urządzenie domu będzie wielki wyzwaniem. Potrzebnych będzie tak wiele rzeczy, że ciężko zdecydować się, co kupić w pierwszej kolejności. Oto kilka wskazówek.


Tego rodzaju prezenty zawsze znajdą zastosowanie w domu. Interesującym oraz dość nowoczesnym pomysłem na prezent są ramki cyfrowe, jakie dziś charakteryzują się wielką popularnością. Wskazane jest też zastanowić się nad tym, jakie są oczekiwania właścicieli mieszkania. Przykładowo, jeśli są oni miłośnikami gotowania oraz dużo czasu spędzają w kuchni, można zdecydować się na coś co ozdobi ich blaty kuchenne, chociażby dekoracyjny pojemnik na sztućce lub designerski toster. Takich gadżetów jest naprawdę bardzo dużo. Tutaj sporo więcej: odporne kieliszki do wódki.

Jeśli kompletnie nie ma się pomysłu na prezent bądź zwyczajnie czasu na szukanie najlepszego podarunku, można zdecydować się między innymi na ładny świecznik oraz zestaw pachnących świeczek. Zobacz gastrocentrum gastrocentrum szczegóły: eleganckie kieliszki do wina.


kieliszki
Autor: Jakob Lawitzki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W podbramkowych sytuacjach warto spytać po prostu swoich przyjaciół czy jest coś co mogłoby się im przydać w ich mieszkaniu, przede wszystkim biorąc pod uwagę, że jego urządzenie może być już nazbyt dużym wysiłkiem finansowym, kiedy pamięta się o dużych kosztach samego zakupienia lokalu. Jeżeli wie się, że przyjaciołom przyda się między innymi telewizor można zarządzić zrzutkę z pozostałymi znajomymi i podarować im wymarzony model. To na pewno ich ucieszy.
22/05/10, 11:48:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.