Kuchnia to najistotniejsze pomieszczenie w niejednym mieszkaniu - to serce domowego ogniska

Od czasów naszych babć zwykle w polskich rodzinach bywa tak, że kuchnia tętniła życiem. To tam wszyscy schodzili się na wspólne posiłki. To tam sąsiadki, które przychodziły na wieczorne ploteczki, siedzą z nami sącząc herbatę i delektując się ciastkiem.
To tu nasze małe dzieci bawiły się i później robiły lekcje pod czujnym okiem matki, która jednocześnie krzątała się i gotowała obiad.


apartamenty
Autor: Phillip Pessar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


zabudowa kuchni
Autor: Le Pukka concept store
Podpatrzone na: Le Pukka concept store


kuchnia to ośrodek domowego ogniska. Dlatego trzeba postarać się o to, aby była wygodna. Nawet wąską kuchnię można zaprojektować tak, że wszystko idealnie się zmieści, a my będziemy się czuć w niej komfortowo. To nieprawda, że małe kuchnie nie są ustawne. Są w stanie takie być, tylko musimy je należycie urządzić. Toteż niezbędna będzie nam zabudowa kuchni, tak by spożytkować każdy możliwy centymetr. To ważne, by nie trwonić przestrzeni, ale też, żeby nie zagracać kuchni do ostatniego milimetra, gdyż wówczas będziemy się czuć w kuchni przytłoczeni. Nasz designer powinien poradzić nam gdzie powinny być umieszczone takie artykuły gospodarstwa domowego jak zmywarka czy kuchenka oraz gdzie umieścić zlewozmywak, żeby wszystko funkcjonowało idealnie i byśmy my miały przestrzeń do szatkowania oraz przygotowywania dań. Toteż urządzanie kuchni nie wydaje się być w ogóle taką łatwą kwestią. Powinnyśmy podumać o wielu rzeczach.
Dlatego warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która dla nas kuchnię zaplanuje i wykona.


Pamiętajmy, że pewnie w kuchni będziemy spędzać mnóstwo czasu. Musi być zatem piękna i wygodna.
19/03/01, 10:53:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.