Gdzie znaleźć szafki do pokoju swojego syna?

Gdy na świat przychodzi dziecko doskonale wiemy, że z małym dzieckiem jest mniejszy kłopot niż z tym dużym. Wiemy również, że po pierwsze kochamy bezgranicznie naszego niemowlaka, jednak z czasem coraz więcej sprawa musimy dziecku organizować. Nadchodzi w końcu moment, w którym dziecko musi mieć własny pokój. Zaaranżowanie pokoju dla kilkuletniego brzdąca nie jest problemem, jednak im dziecko ma więcej lat tym trzeba wybierać bardziej uniwersalne rozwiązania. Dlatego też meble dziecięce powinny być uniwersalne, a nie różowe czy niebieskie.
kanapa
Autor: Scott & Elaine van der Chijs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Powinniśmy poszperać w katalogach sklepów meblowych, co jest w ofercie dla młodzieży. Prawda jest taka, że maluchowi ze szkoły podstawowej lepiej kupić meble młodzieżowe. Z jakiego powodu? Otóż na sto procent wytrzymają one nawet do liceum i przez taki wybór nie będzie trzeba po dwóch latach zmieniać słodkich mebli, które woleliśmy kupić do pokoju dziecka. Najlepiej dodatkami pokazać, do kogo należy pokój. Zakup dodatków jest o wiele mniej kosztowny niż zakup całkowicie nowego zestawu mebli.

Sprawdź też

Czas na rewolucję w Twoim mieszkaniu!

sofa
Autor: JADIK
Podpatrzone na: JADIK
Prawie 30 lat temu, świat obiegła wiadomość, że przez przypadek natrafiono na dzieło Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Przez bardzo długi czas dzieło było schowane za...kanapą. Niezwykłe, obraz już dawno cieszyłby nasze oczy, gdyby pilot zerknął czasem na wnętrzarskie gazety lub programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Ponieważ to tam już od dawna informują nas, iż ulokowanie kanapy pod ściana jest passe. Może gdyby pan Kober odsunąłby ją trochę i obraz sam wpadł mu w ręce?


Choć kupno dodatków może okazać się czasochłonne, zwłaszcza, gdy zależy nam na tym, by wszystko naprawdę dobrze wyglądało. Poza tym dobrze byłoby, gdy przy kupowaniu dodatków uczestniczyło dziecko. Jasne jest,że, gdy ma cztery czy pięć lat to nie będzie najlepszy pomysł, ale kiedy dziecko chodzi do zerówki to może już sam decydować, które poduszki czy zasłonki chciałoby mieć u siebie w pokoju.


Użyteczne pomysły do pokoju naszej pociechy

kanapa
Autor: We Are Social
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kiedy mieszkamy w bloku, zazwyczaj, metraż poszczególnych pokoi nie jest bardzo duży.

Tak samo ekscytujące artykuły znajdują się w podobnym serwisie. Jeśli pragniesz je zgłębić - zobacz pod linkiem (http://alufinish.pl/pl/o/alficlean-144-3.html), który jest tutaj.

Nie oznacza to wcale, że nie damy rady ciekawie zaaranżować wszystkich pomieszczeń. Musimy jedynie odpowiednio ogarnąć temat. Jeżeli na przykład mamy urządzić pokój dziecka, albo mamy jeden pokój dla dwójki dzieci, wtedy warto pomyśleć o bardzo funkcjonalnych meblach. W tego typu pokojach idealna będzie kanapa z funkcją spania. Takie rozwiązanie pozwoli nie zagracać pokoju dodatkowymi fotelami czy pufami. Zresztą taka kanapa idealnie będzie pasowała też w niewielkich kawalerkach, gdy jeden pokój pełni bardzo wiele funkcji. W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej urządzić nawet bardzo małe wnętrze w fajny i funkcjonalny sposób. W tym miejscu odnajdziesz funkcjonalne sofy: meble.pl/prod,meble,sofy.
23/06/19, 07:44:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.