Jakie są mocne strony regału pod schodami?

Regał pod schodami to rozwiązanie, które może Ci się spodobać – zwłaszcza w sytuacji, gdy lubisz pogrążać się w lekturze. Zaaranżowanie i wykonanie czy też choćby kupno regału wymaga oczywiście trochę czasu, jednak zdecydowanie warto zdecydować się na tego rodzaju rozwiązanie. Z jakiego powodu? Jakie zalety posiada regał pod schodami?

schody
Autor: Nice
Podpatrzone na: Nice
Szczególnie dużym plusem regału umiejscowionego w takim miejscu jest dobre wykorzystanie przestrzeni. Wnęka pod schodami to z reguły jedynie wolna przestrzeń. To marnotrawstwo miejsca w domu. Jakakolwiek szafka pod schodami będzie zdecydowanie bardziej użytecznym wyjściem. Pasuje doskonale przede wszystkim w przypadku niewielkich mieszkań, gdzie ważne jest każde parę centymetrów. Regał pod schodami to praktyczne wykorzystanie miejsca.

Następna mocna strona tego rodzaju zabudowy to plusy wizualne. Regał już sam ma mnóstwo czaru. Nieważne w jakim miejscu znajdą się półki pełne książek, tam na pewno lokum będzie ładniejsze. Z kolei regał pod schodami wygląda nawet ciekawiej. Nie jest to wyjście spotykane powszechnie – dlatego przyjemnie zaskakuje przybywających w odwiedziny. Taki regał świetnie pasuje także do nowoczesnych wnętrz, w których nietypowe elementy są dobrze widziane.

Ponadto dobrze jest postawić na biblioteczkę pod schodami, gdyż w ogóle warto posiadać w domu regał. Książki zgromadzone razem świetnie wyglądają, a poza tym są cennym źródłem wiedzy. Jeśli chcesz, możesz sięgnąć po ulubioną lekturą w wybranym momencie albo poszukać odpowiedzi na nurtujące pytania w wiarygodnym źródle informacji. Jednakże w ciasnym salonie czy pokoju do spania może po prostu zabraknąć przestrzeni na regał. Wnęka pod schodami może się okazać świetnym rozwiązaniem takiego kłopotu. Choćby niewielki regał w takim miejscu jest lepszy niż brak regału.


Sprawdź też

Propozycja interesujących produktów meblowych w sklepie

wystawa sklepu z mebami
Autor: Monika Ďuríčková
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wystrój pomieszczeń jest bardzo ważnym elementem mającym wpływ na komfort mieszkania. Długie lata komunizmu odcisnęły swoje piętno w postaci wszechobecnych, niewyszukanych w formie meblościanek. Na dzień dzisiejszy najpopularniejsze w polskich mieszkaniach są elementy umeblowania sprzedawane w dużych sieciowych sklepach meblowych. W opozycji do tych marketów są profesjonalne salony oferujące meble, źródła światła i dodatki od najbardziej cenionych na świecie designerów. Jest to sprzęt dla osób lubiących przede wszystkim jakość wykonania, posiadających dobry gust i spore nakłady finansowe. W takich sklepach neizwykle chętnie zakupów dokonują profesjonalni dekoratorzy wnętrz.
19/06/07, 07:06:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.