O tym jak istotne jest oświetlenie w domu

O tym, jak duże znaczenie odgrywa światło w naszych domach, dowiedzieli się pewni ludzie, którzy zapragnęli sprzedać piękny apartament w centrum Wrocławia. Telefony dzwoniły co pewien czas, jednak nic z tego nie wynikało.

dekoracyjny żyrandol
Autor: c.lucian
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Właściciele z zdumieni zastanawiali się gdzie tkwi przyczyna. Może rozkład mieszkania nie przypadł ludziom do gustu, a może zbyt ciemne meble, za mały taras? Mieli zadzwonić do radiestety. Gotowi również byli na niemałe wydatki, byleby sprzedać mieszkanie. „Jaka tu jest niebiesko-trupia poświata” – zdumiał się jeden z przyszłych kupców. To dlatego nikt nie chciał się w mieszkaniu rozgościć, a zwłaszcza zamieszkać! Czuło się w nim niepokój i chłód. Żarówki o ciepłej barwie, dwa lampy sufitowe, trzy oryginalne lampy z płóciennymi kloszami stały się złotym środkiem na wszystkie bolączki.

Klasyczne, nowoczesne, z drewna oraz plecione jak kosze. Jedne błyszczą, inne delikatnie filtrują światło (pokaż szczegóły). Gdy zima za oknem, żyrandole (zobaczysz), kinkiety i lampki zastępują nam słońce. Światło pięknie eksponuje również fakturę materiału. Na przykład rzucone na cieszący się popularnością w ostatnim czasie szczotkowany gres albo kamienną ścianę da efekt 3D.

Lampy wiszące
Autor: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu
Wybór oświetlenia na ogół nie jest najłatwiejszy, ale jakże ekscytujący. Szczególnie, iż Polacy w końcu przekonali się do zakupów w sieci. Dlaczego warto kupić lampy w sklepie online? Głównym powodem jest niższa cena niż w sklepach stacjonarnych, tanie lampy - oraz dostęp do ogromnej ilości produktów (w tym zagranicznych), bez konieczności wychodzenia z domu - to przekonuje zwolenników tej formy zakupów.


Sprawdź też

Zmieniamy wnętrze za pomocą lamp

Autor: Optiflame
Producenci wielu towarów wykształcili w nas poczucie tego, że moda się zmienia i raz na jakiś czas wypada wymienić nasze ubrania, obuwie czy dodatki. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę podstawowego sprzętu elektronicznego coraz częściej. w podobny sposób pojawiają się i znikają kolejne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak zauważalna, jak w przypadku ubrań czy obuwia. A jak ma się częstotliwość tych zmian do postępu technicznego? Czy to oznacza, że posiadane przez nas stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać równie regularnie jak elektronikę? Jak dobrze dobrać oświetlenie do domu?
Dodatkowym argumentem jest oszczędność czasu i pieniędzy, swoboda w kupowaniu i oglądaniu produktów. Jeżeli mamy pytania możemy wysłać wiadomość do obsługi sklepu, a nasze pytania nie zostaną bez odpowiedzi.Nie obawiajmy się więc eksperymentować ze światłem, a zobaczymy, że z jego pomocą nawet z przeciętnie urządzonego domu jesteśmy w stanie wydobyć to, co piękno.
19/09/26, 11:09:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.