niedrogie żyrandole do Waszegokącika

To jak mieszkamy mówi z jednej strony o naszej kondycji finansowej, z drugiej o naszym guście. Nie zawsze duże zarobki przekładają się na wspaniały wystrój wnętrz. Niektórzy z nas zwyczajnie nie zawracają sobie tym głowy, zamiast inwestować w mieszkanie czekają na chwilę, gdy już naprawdę trzeba będzie coś zrobić z mieszkaniem. Wcześniej korzystniej wydać pieniądze na coś bardziej pożytecznego, przykładowo, na wspaniałe wakacje.


Nie zamykajmy się jednak tylko w jednej grupie ludzi, tych, co mają solidne dochody, ale dokonują remontu, kiedy już muszą. Są ludzie, którzy marzą o wspaniałym remoncie, o ekskluzywnym oświetleniu, włoskich płytkach czy kryształowych żyrandolach, lecz nie stać ich po prostu na te cuda. Co prawda, mogą nawet na to uzbierać, ale byliby zmuszeni długo odkładać pieniądze i zrezygnować przykładowo z wakacji. Zamiast tego wolą urządzić mieszkanie jak najmniejszym kosztem.

W tych staraniach pomocne są sklepy tak zwane „sieciówki”: lampy cena, gdzie można zakupić naprawdę tanie meble, ogólnie można urządzić nasz dom za stosunkowo niedużą sumę pieniędzy, np. sprawdź na stronie. Co z tego jednak, kiedy po jakimś czasie znowu należy coś zakupić do domu, gdyż tanie przedmioty powoli się tracą swoją wartość. To niestety dość znaczny problem, w którym należy sobie odpowiedzieć na pytanie: albo raz i dobrze odnawiamy nasze mieszkanie, ale co za tym idzie, odpuszczamy sobie wakacje i oszczędzamy przez okrągły rok, albo remontujemy na trochę, lecz dzięki temu, żyjemy na swoim, akceptowalnym poziomie i jedziemy na normalne, jak co roku, wakacje. I co tu wybrać?

To dość ciekawe, bo dla każdej osoby „normalne” życie znaczy zupełnie coś innego, jak więc najlepiej podejść do tej kwestii?
tanie lampy podłogowe
Autor: asweetheart66
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Po prostu, jeśli żyjesz na pewnym poziomie jakiś czas, a nagle jest gorzej lub lepiej, to oznacza, że coś jednak uległo zmianie. I nieważne czy zarabiasz 10 tysięcy na rękę czy tysiąc pięćset, po prostu każdy musi się przyzwyczaić do okoliczności, jakie przynosi życie.

Chyba najbardziej niekorzystna jest sytuacja tego rodzaju, gdy ktoś zarabiający naprawdę duże pieniądze niespodziewanie z dnia na dzień zostaje prawie z niczym (szczegóły na stronie). W drugą stronę, ktoś kto zarabia przeciętnie i nagle, na przykład wygrywa ogromne pieniądze, może sobie z tym nie poradzić, gdyż nie zawsze pieniądze szczęście dają. Niemniej, lepiej być tym drugim przypadkiem, lecz to już temat na inny artykuł.
23/04/07, 07:06:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.