Meble z drewna sosnowego

W każdym mieszkaniu bielizna pościelowa jest koniecznością. Przy wyborze pościeli warto zwracać uwagę nie tylko na jej desenie i kolor, ale przede wszystkim na towar z jakiego jest stworzona. Postać materiału może posiadać doniosły wpływ na nasze zdrowie i na wygodę snu. Pościel bawełniana 3D to jedna z najchętniej kupowanych pościeli, uwielbiana szczególnie przez dzieci. Bawełna pozwala skórze oddychać, odprowadza wilgotność, jest miła w dotyku, łatwo można ją prać.

pościel bawełniana
Autor: jessicadally
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W sprzedaży są pościele z 100% bawełny, albo z bawełny z uzupełnieniem poliestru, który dodaje miękkości tkaninie - kliknij aby zobaczyć źródło (kliknij aby zobaczyć źródło). Komplety bawełniane mogą być także dekorowane wytwornymi haftami i aplikacjami.Nabywając łóżko, częstokroć skupiamy się na materacu, chcemy, aby był wygodny, gwarantował spokojny i komfortowy wypoczynek. Natomiast postać i wykonanie ramy, lub stelaża jest jednakowo istotna. Stelaż to jeden z ważniejszych części łóżka, jaki często trzeba dokupić oddzielnie do konstrukcji właściwej. To na nim leży materac i to od niego w znaczącej mierze zależy jakość snu. Większość ram łóżek wykonuje się z drewna, bądź drewnopochodnych płyt pilśniowych i wiórowych. To mocny, a jednocześnie naturalny surowiec, bardzo popularny w meblarstwie. Stelaż do łóżka 160x200 czyni się ze szczególnych, drewnianych, lekko uwypuklonych listewek połączonych taśmą - meblemagnat.pl/pl/p/Dodatkowy-stelaz-pod-lozko-160x200/303 (meblemagnat.pl/pl/p/Dodatkowy-stelaz-pod-lozko-160x200/303)drzewo|drzewa] brzozowego i bukowego. Z sosny realizuje się najtańsze wzory rozwijane, niesprężyste, instalowane w najprostszy sposób. Stelaże sosnowe są również niestety podatne na odkształcenia. Sprawdzą się w wypadku drobnych obciążeń i łóżek osobnych.


Sprawdź też

Najwygodniejsze materace

materac
Autor: Janpol
Podpatrzone na: Janpol
Stare polskie przysłowie mówi o tym, że jak człowiek sobie pościeli to tak się wyśpi, jednak w tych słowach pominięto jedną bardzo ważną rzecz tj., na czym sobie człowiek ścieli. Choćbyśmy nie wiem jak dobrze pościelili nasze miejsce do spania, to gdy okazuje się, że mamy spać na sofie nieprzystosowanej do snu to zapewne się nie wyśpimy. Dziś dużo osób kupuje materace. Sporo osób kupuje tylko materac, ale jest też dużo ludzi, którzy kupują też ramę łóżka.

drewniany stelaż do łóżka
Autor: jm3
Podpatrzone na: www.flickr.com
Najlepszą opinią pośród użytkowników cieszą się stelaże bukowe, które są przede wszystkim sprężyste, reagują na pracę materaca, przemieszczanie się po łóżku. To słuszny wybór do łóżek podwójnych. Stelaże dostrajane rozmieszcza się w ramie łóżka na stałe, za pomocą specjalnych mocowań. Umożliwiają uniesienie pleców, bądź nóg i wypoczywanie w dogodnej pozycji. Większa część jest regulowana manualnie, jednakże zdarzają się też wzory wyekwipowane w specjalny pilot, jaki wznosi wybraną część stelaża po naduszeniu przycisku.
20/10/08, 10:31:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.