Jakie wspaniałe są poduchy i pierzyny!

poduszki
Autor: Dekoria.pl.
Podpatrzone na: Dekoria.pl.
Zgadza się? Cóż wspanialszego, niż komfortowe łóżko, a na nim cieplutka i delikatna pościel? I to najlepiej pachnąca praniem… Coś niesamowitego! Jak rewelacyjnie wpaść w rozkoszny puszek i zasnąć, mimo że wszędzie króluje zimno. Jak pięknie położyć się komfortowo pod kołderką, z dużą poduszką pod plecami, czytając dobrą książkę i rozkoszując się filiżanką ciepłej herbaty. =koc się do tego przyda, ba, nie dorasta pościeli do piet! A jak fatalnie po nocy siłą woli przymuszać się do zejścia z delikatnego jak chmury schronienia słodkiej senności. Nie ma to jak łóżeczko. Świat stałby się strasznym miejscem bez pościeli i łóżek, nie myślicie?

pościel z lnu
Autor: Przestrzeń ego&eco
Podpatrzone na: Przestrzeń ego&eco
A jak wiele dobra można dostać z takiej pościeli. Odpowiednie wygrzanie się świetnie kuruje przeziębienia. Specjalne kołdry, jak i poduszki zapewniają wspaniały wygląd Twojego salonu (zobacz ). Warto również pamiętać o poduszkach elektrycznych, które wygrzeją zreumatyzowane stawy. Kolejne zapobiegną odleżynom i dadzą długi i komfortowy sen. Naukowo wyprofilowane materace ulżą naszemu krzyżowi. A dla alergików jest pościel antyalergiczna. Coś niesamowitego!

Nie marzyliście będąc dzieckiem, by być jak taki producent poduszek? Zobacz więcej na tej stronie. Taplać się w salach pełnych puchu cały dzień. Posiadać furę pierzu i całe worki piórek. Fikać po nich bez wytchnienia. Następnie walnąć się na nich, ciesząc się komfortem. Zapewne niejeden rodzic zdumiałby się, jakim centrum zabaw dla młodego człowieka może stać się firma produkująca poduszki.

To niezwykle wiarygodna witryna (http://www.studio-adamo.pl) opisująca prezentowane w tym tekście tematy, zatem kliknij tu, aby także ją poznać!

Szkoda, że podobne marzenia mijają jednocześnie z dzieciństwem.
Podpatrzone na: John Cotton
19/12/03, 07:28:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.