Jak osłonić okno?

Mieszkanie to prywatna oaza spokoju. To miejsce, do którego wracamy po wykańczającym dniu w pracy, by w końcu odpocząć i nacieszyć się z możliwości swobodnego poruszania się po domu. Podczas gdy pragniemy się odizolować od całego świata, często wykonujemy to za pomocą zasłon. Jeszcze do niedawna w każdym polskim oknie powiewała śnieżnobiała firaneczka oraz kolorowa zasłonka. Po tym mogliśmy poznać, że ten dom ma mieszkańców, którzy o niego dbają. Bynajmniej okna są bardzo ważne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, pomagają nam w kontakcie z otoczeniem. Pomimo tego w każdej chwili mamy możliwość okna zasłonić.
Żaluzje pionowe Fivaro
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/
W nowocześniejszych projektach domów tradycyjna firanka ustępuje miejsca praktyczniejszym roletom. Tego typu manewr zapewnia bardzo dużo korzyści. Nade wszystko, współczesne rolety okienne nie są tak wymagające w utrzymaniu. Firany musimy systematycznie prać, a następnie zawieszać. Nie jest to nasza najchętniej wykonywana robota domowa. Dodając, zasłony, zwłaszcza wykonane z grubszych materiałów, zbierają mnóstwo kurzu. Roletę mamy możliwość dużo łatwiej i szybciej przeczyścić. Rolety możemy bez problemów stosować w pochyłych okiennicach. Co raz powszechniej stosuje się rolety zewnętrzne elektryczne, podnoszone specjalnym pilotem.

Sprawdź też

Jak dobrze dobrać oświetlenie

nowoczesna lampa wisząca
Autor: Ronald Sarayudej
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu oryginalne oferty i promocje czasami zamiast upraszczać podjęcie decyzji, bardzo je komplikują. Jak przy umeblowaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru oświetlenia czy lampy? Trzeba tu mieć na względzie kilka kwestii, które pomogą bezproblemowo kupić, przykładowo interesujące, nowoczesne lampy. Należy chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wybraniem dobrych, idealnych produktów, które mają zazwyczaj służyć przez długie lata.


W tym momencie bardzo popularne są rolety dzień- noc.
Plisy okienne
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/
Jest to idealne rozwiązanie do pokojów w których jest urządzona sypialnia, czy biuro. Takie rolety posiadają naprzemiennie włożone paski przyciemniającego i przepuszczającego promienie światła materiału. To my dokonujemy wyboru, jak jasno pragniemy mieć w danym momencie w pokoju, operując roletą. Dużo osób pracuje w nocy, by w konsekwencji odsypiać godziny zarwane do późna w ciągu dnia. Takie rolety zapewniają doskonałe zaciemnienie pokoju. Są one również schludnie wyglądające i niesamowicie wytrzymałe. Jest to bardzo oryginalny sposób na zmienienie wyglądu naszych okien.

Wszystkie nowoczesne ozdoby okienne są dostępne w wielu kolorach i wzorach.

Czy masz więcej pytań? Nie obawiaj się! My na pewno docenimy każdą możliwość kontaktu. Zatem oczekujemy na wiadomości od Ciebie.

Bardzo efektowne są też żaluzje pionowe, które doskonale prezentują się w oknach łukowych. Eleganckie są też plisy okienne, które również można stosować w niestandardowych oknach. Dzięki tego typu rozwiązaniom nasze mieszkanie zyskuje niepowtarzalny charakter.
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/
19/12/18, 07:22:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.