Jak osłonić okno?

Mieszkanie to prywatna oaza spokoju. To miejsce, do którego wracamy po wykańczającym dniu w pracy, by w końcu odpocząć i nacieszyć się z możliwości swobodnego poruszania się po domu. Podczas gdy pragniemy się odizolować od całego świata, często wykonujemy to za pomocą zasłon. Jeszcze do niedawna w każdym polskim oknie powiewała śnieżnobiała firaneczka oraz kolorowa zasłonka. Po tym mogliśmy poznać, że ten dom ma mieszkańców, którzy o niego dbają. Bynajmniej okna są bardzo ważne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, pomagają nam w kontakcie z otoczeniem. Pomimo tego w każdej chwili mamy możliwość okna zasłonić.


Żaluzje pionowe Fivaro
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/
W nowocześniejszych projektach domów tradycyjna firanka ustępuje miejsca praktyczniejszym roletom. Tego typu manewr zapewnia bardzo dużo korzyści. Nade wszystko, współczesne rolety okienne nie są tak wymagające w utrzymaniu. Firany musimy systematycznie prać, a następnie zawieszać. Nie jest to nasza najchętniej wykonywana robota domowa. Dodając, zasłony, zwłaszcza wykonane z grubszych materiałów, zbierają mnóstwo kurzu. Roletę mamy możliwość dużo łatwiej i szybciej przeczyścić. Rolety możemy bez problemów stosować w pochyłych okiennicach. Co raz powszechniej stosuje się rolety zewnętrzne elektryczne, podnoszone specjalnym pilotem.

W tym momencie bardzo popularne są rolety dzień- noc.
Plisy okienne
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/
Jest to idealne rozwiązanie do pokojów w których jest urządzona sypialnia, czy biuro. Takie rolety posiadają naprzemiennie włożone paski przyciemniającego i przepuszczającego promienie światła materiału. To my dokonujemy wyboru, jak jasno pragniemy mieć w danym momencie w pokoju, operując roletą.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź naszą informację (https://www.pademeble.pl/) przedstawiającą podobny temat. Najprawdopodobniej ona również Cię zainteresuje.

Dużo osób pracuje w nocy, by w konsekwencji odsypiać godziny zarwane do późna w ciągu dnia. Takie rolety zapewniają doskonałe zaciemnienie pokoju. Są one również schludnie wyglądające i niesamowicie wytrzymałe. Jest to bardzo oryginalny sposób na zmienienie wyglądu naszych okien.

Wszystkie nowoczesne ozdoby okienne są dostępne w wielu kolorach i wzorach.

Czy masz więcej pytań? Nie obawiaj się! My na pewno docenimy każdą możliwość kontaktu. Zatem oczekujemy na wiadomości od Ciebie.

Bardzo efektowne są też żaluzje pionowe, które doskonale prezentują się w oknach łukowych. Eleganckie są też plisy okienne, które również można stosować w niestandardowych oknach. Dzięki tego typu rozwiązaniom nasze mieszkanie zyskuje niepowtarzalny charakter.
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/
20/03/19, 07:18:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.