Zdobienia na szyby, które budują otoczkę świąt – które wybierać, by stworzyć prawdziwy klimat?

Specjalnie na czas świąt przeźroczyste na co dzień szyby w oknach urozmaicamy ozdobami świątecznymi. Stroiki i ozdoby wiszące mają pokazać, że także my przygotowujemy się do świąt. Ozdoby na oknach potrafią przybrać spore rozmiary w postaci wielokolorowych kombinacji świetlnych.

Ozdoby zrobione ręcznie
Autor: Roberto Verzo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Ozdoby tego „kalibru”, włączane na całe noce wiążą się ze zwiększonym zużyciem prądu. Jeśli już uwielbiamy tworzyć niezapomniane wrażenie i opłaty potrafimy przecierpieć to stworzymy jedyną w swoim rodzaju kompozycję w oknie. Na tle tysięcy mieszkalnych okien to nasze „ubrane” okno będzie w wyróżniający się sposób przyciągać wzrok przechodniów.

Sprawdź też

W jaki sposób można udekorować salon?

Salon, tapeta zaprojektowana przez Simone Micheli
Autor: Simone Micheli
Podpatrzone na: Dekorian
Znakomitą oraz nieinwazyjną metodą dekorowania poszczególnych pomieszczeń w domu oraz w mieszkaniu jest zainstalowanie rolet. Tak zwane okienne rolety to rozwiązanie świetne zarówno do niedużych przestrzeni oraz do tych większych, bo spełniają wiele istotnych w codziennym funkcjonowaniu roli. Nawet niedużych rozmiarów okna mogą się okazać idealne do przyozdobienia ich za pomocą innowacyjnych rolet okiennych sprawdzonego producenta.


Oczywiście nie znaczy to, że nie można skromniej, a również atrakcyjnie zagospodarować szyby.

Zaabsorbował Cię ten tekst? Jeśli tak, to zobacz ponadto ten świetne źródło. Sprawdź, to również okaże się dla Ciebie wartościowe.

Zawieszka do okna czy na drzewko choinkowe, dobierane do koloru zasłonek (rozwinięcie tych informacji - alena-firany.pl/firany-zas/kuchnia.html) również urozmaicą ten okienny element - porównaj na stronie . Choinki z filcu, czerwono-białe mikołaje, misie i świąteczne gwiazdy widziane z daleka jedynie wzmacniają w nas poczucie nadchodzących świąt. Sklepy ze świątecznymi upominkami, jak i duże markety są w tym czasie pełne świątecznego ekwipunku, a konkretnie tego przeznaczonego na szyby, zasłony i choinki. W takie zawieszki zaopatrzymy się także przez portale zakupowe. Za przysłowiowe grosze możemy zakupić całe komplety ozdób, stroiki choinkowe czy światełka, które posłużą nam przez lata.

Dekoracje świąteczne, ozdoby w stylu nowoczesnym
Autor: home&you
Podpatrzone na: home&you
Jeśli jednak zwyczajnie nie preferujemy takiego uzewnętrzniania świątecznego klimatu na szybach, ozdoby wiszące możemy zawiesić na zielonych drzewkach. Ozdobione łańcuchami, bogate w bombki staną się jeszcze piękniejsze, gdy zawisną na nich unikatowe ozdoby. Jeśli do tworzonego klimatu dodamy śpiewanie kolęd i mini-szopkę postawioną na parapecie przy oknie damy innym do zrozumienia, że święta praktycznie wchodzą do naszego mieszkania przez okno. Idea gwiazdki i prezentów od niej nie okazuje się wzięta z kosmosu.

Możliwości zdobień mamy więc wiele, a wybór, czy doprecyzowanie ozdób i zawieszek, które przeznaczymy na szyby zależy tylko od nas samych - strona www. Nie zapominajmy, że są to tylko „ozdoby”, a więc dodatki, które dopełniają magii świąt - podobnie jak zastawiony stół czy prezenty pod choinką. Najważniejsza pozostaje oczywiście modlitwa i wspólne przeżycie okresu z Chrystusem nowonarodzonym.
19/04/21, 07:22:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.