Sufit z drewna

Sklepienie to część pomieszczenia, którą często pomijamy podczas aranżacji wnętrza. Często jest zwyczajnie biały. A przecież można zrobić z niego idealną ozdobę wnętrza. Napisaliśmy o drewnianych belkach, dziś proponujemy wam sufit w całości drewniany.

aranżacja
Autor: Ben Heinrich
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Taka zaaranżowanie sufitu może rewelacyjnie wyglądać nie tylko na poddaszu, czy zaanektowanym na mieszkanie strychu .

Pragniemy Cię zaprosić do równie fajnych wpisów, które opracowaliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij stronę i przeglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Perfekcyjnie będzie ona prezentować się m. in. w pokoju dziennym, albo sypialni. Powinniśmy jedynie pomyśleć się jaki kolor drewna chcemy zastosować. Musi on pasować przede wszystkim do parkietu oraz mebli. Dobierając odcień popatrzmy obiektywnym okiem na wnętrze – czy jest jasny, czy ciemny, maleńki, czy raczej duży. Gdy dysponujemy raczej niewielką i ciemną przestrzenią nie radzimy hebanu. W dodatku pomniejszy to powierzchnię oraz sprawi, że pokój zrobi się jeszcze ciemniejsze. W takim przypadku lepiej zakupić jasne deski, lub zamalować je białą bądź pastelową barwą.

W poszukiwaniu ciekawych pomysłów do aranżacji sklepienia warto zajrzeć na blog w artykule, który można znaleźć na stronie znajdziemy sporo dość interesujących i oryginalnych wykończeń sklepienia – nawet jako opcję wykończenia stropu nad balkonem. Dużo interesujących, ciekawych aranżacji sufitów znajdziemy na mediach społecznościowych. A gdy już wiemy, co chcemy zrobić musimy koniecznie iść do sklepu z materiałami budowlanymi.
Do sufitu warto odpowiednio wybrać żyrandol. Powinien się on idealnie komponować z całością pokoju, a również dobrze oświetlać całe wnętrze.

Zamierzasz uzyskać inne informacje na omawiany temat? Na pewno notka z witryny (http://www.dekoracyjneskory.pl/16-owcze-naturalne) też je ma, więc kliknij tu i poznaj je starannie.

Możemy kupić taki z lekkimi drewnianymi akcentami, będzie on dobrze wyglądać w komplecie z podłogą i sufitem pokoju.
19/09/19, 07:09:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.