Oświetlenie
żyrandol oświetlający salon
Autor: Nacho
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Źródła światła tradycyjne i nowoczesne

Typ oświetlenia jest bardzo ważny w każdym pomieszczeniu. Nie do każdej czynności i zadania wystarcza bowiem światło słońca. Najbardziej niekorzystna sytuacja pod tym względem jest w zimie, gdy bardzo wcześnie robi się ciemno i należy wówczas stosować sztuczne oświetlenie. Jest w sumie wiele pomieszczeń, które wcale nie mają dostępu do naturalnego światła. Są to zwłaszcza pomieszczenia zlokalizowane poniżej poziomu ziemi.
oświetlenie led
Autor: Omar Bárcena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zdobywające coraz większą popularność oświetlenie ledowe

Ledowe oświetlenie stało się hitem wśród konsumentów dawno. Generuje znaczne oszczędności, o jakich niemało osób mogłoby uprzednio nawet nie pomyśleć. Technologia LED jest więc zdecydowanie dominująca i to nie bez powodu. Klasyczne żarówki nie spełniają już wszystkich obowiązujących norm, przez co stają się mniej użyteczne. Do stworzenia rozwiązania takiego jak świetlówki led stosuje się nową technologię, która pozwala na tworzenie znacznej liczby modeli przy zachowaniu kosztów produkcyjnych. Ciekawy asortyment w sklepach zapewnia prędkie znalezienie wymaganej przez nas świetlówki czy żarówki, których ceny nieprzerwanie spadają.
lampa
Autor: asweetheart66
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy znajdziemy tanie lampy wiszące?

Powinniśmy zaznaczyć, że odpowiednio dopasowana lampa może zmienić konkretne miejsce, a co się z tym łączy, warto dobrze się namyślić nad jej wyborem. Nie mniej nie musi okazać się ona droga, ponieważ wiele sklepów z tego typu asortymentem udowadnia nam, że tanie lampy wiszące również mają możliwość się wspaniale zaprezentować, a co się z tym łączy, idealnie spełnią własne funkcje.
aranżacja wnętrza
Autor: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

W jaki sposób odpowiednio zaprojektować oświetlenie w domu?

Oświetlenie to nieodzowny element aranżacji każdego wnętrza – bez względu na jego przeznaczenie. Najodpowiedniej, by było ono praktyczne, oryginalne a także odpowiednio wkomponowane w aranżację całego pomieszczenia. Wszelkie elementy aranżacji pomieszczeń mieszkania są przejawem naszego рodejśсia do żyсia, a również osobowości oraz indywidualnyсh zainteresowań.
oświetlenie LED
Autor: William Ward
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Światło ledowe jako coraz częściej wykorzystywana alternatywa w reklamie

Bilboardy reklamowe, głównie przy większych akcjach muszą się czymś wyróżnić. To wymóg, który przedstawi daną agencję w doskonałym świetle. W przeszłości normy wszędzie były takie same. Aczkolwiek aktualnie dużo w tym temacie się zmieniło.
Oświetlenie led
Autor: David Mellis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ogromna zmiana w sposobie oświetlenia. Już dziś pomyśl o zmianie oświetlenia z tradycyjnego na technologię led

Dawno, dawno temu, gdy nie mieliśmy światła świat przedstawiał się zgoła odmiennie. Od kiedy Edison skonstruował żarówkę, rozpoczęła się dla ludzkości nowa era. Życie zmieniło się diametralnie, a cykl dobowy nie był wyznaczany przez wschody i zachody słońca, ale przez własne upodobania.
nowoczesne mieszkanie z widokiem na góry
Autor: Scott Jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy jest sens więcej inwestować w urządzenie własnego domu?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, jako że wiele zależy od indywidualnej sytuacji oraz preferencji człowieka. Zasadniczo rzecz ujmując, wydaje się, że tak, ponieważ taka inwestycja posłuży nam przez następne przynajmniej kilkanaście lat, a niekiedy nawet do końca naszego życia, zatem wydatek ten rozkłada się w czasie. Warto mieć na uwadze, że spędzamy w naszym domu ogromną ilość czasu, zwłaszcza tego wolnego.
sypialnia
Autor: Our House OM10
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rola oświetlenia w pokojach. Vademecum rozświetlania wnętrz.

Teraz światło nie służy tylko zadaniom funkcjonalnym i nie oświetla zacienionych części mieszkania. Teraz możemy dzięki światłu optycznie powiększyć pomieszczenia lub uczynić je bardziej ozdobnymi. Dobrze przemyślane oświetlenie może zmienić fatalne proporcje mieszkania – opuścić wysoki sufit albo powiększyć wąziutki pokój. Dodatkowo oryginalne wzornictwo abażurów jest gwarantem ciekawej dekoracji. Trzeba jednak mieć na uwadze, że każde z pomieszczeń pełni inną funkcję, dlatego wybór oświetlenia powinien być dostosowany do nich indywidualnie.
Lampy Rosa marki Sigma
Autor: Sigma
Podpatrzone na: Sigma

Twórcze oświetlenie do łazienki i praktyczne, gustowne oświetlenie schodowe

Zastanawiasz się jakie oświetlenie wyłonić do swojej łazienki? Pragnąłbyś by lampy do łazienki były nie tylko pożyteczne i wydajne, ale jednocześnie interesujące, kreacyjne i stylowe?
toaletka
Autor: Technolux
Podpatrzone na: Technolux

Różne odmiany oświetlenie dla Twojego domu i ogrodu.

Wyposażanie gniazdka w oświetlenie, może być wspaniałą uciechą. Dzięki stylowemu ich dobieraniu i układaniu, możemy uzyskać nieprzeciętne rezultaty. Zabawę światłem zapewnią w szczególności klosze ażurowe, z kolorowych kryształków typu witraż bądź plecione z wikliny . Popularne jest mocowanie w pułapie podwieszanym światłowodów, które to świecąc się sekwencyjnie, imitują rozgwieżdżone sklepienie niebieskie. Wśród rozlicznej propozycji handlowej wynajdziemy sporo kompletów oświetlenia. W jednakowym wzornictwie kupimy lampę sufitową do oświetlenia całościowego, lampy stojące, lampki biurkowe, bądź lampki nocne. Wybierając osobne lampy możemy osiągnąć oryginalny skutek artystyczny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.