Oświetlenie
aranżacja5
Podpatrzone na: lampyilampki.pl

Wnętrze odpowiednio oświetlone

Wydaje nam się, że gdy organizujemy naszą przestrzeń do życia to jesteśmy zmuszeni do tego, by zrobić wszystko sztampowo. Ludzie korzystają z katalogów i wręcz kropka w kropkę wszystko przenoszą do własnych mieszkań. A przy braniu ogarnianiu oświetlenia powinniśmy brać pod uwagę to, w jaki sposób są rozplanowane okna.
żarówki
Autor: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu głównym źródłem oświetlenia ulicznego i dekoracyjnego jest technologia led?

Na pewno nie wyobrażasz sobie wieczornego biegania lub nocnego powrotu do domu bez latarni oświetlających drogę. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do oświetlenia ulicznego, że nie potrafimy bez niego żyć w mieście. A czy interesowaliśmy się kiedyś, co tak naprawdę jest źródłem tego światła?
sklep
Autor: Tejvan Pettinger
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rozwiązania z oświetleniem ledowym

Gdy posiadamy swój własny sklep z artykułami spożywczymi, to musimy o niego zadbać. Niesamowicie ważne jest odpowiednie oświetlenie. W dużych supermarketach wszystko projektują ludzie, którzy są odpowiedzialni za dostosowanie miejsca do supermarketu. Jednak w niedużych sklepikach, to właściciel musi zadbać o odpowiednie oświetlenie sklepu spożywczego. W sklepach spożywczych wykorzystywane są oprawy led.
lampa wisząca
Autor: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Do twojego mieszkania

Remont to fajna sprawa. Można od początku wymyślić wnętrze, w których spędzamy czas – zarówno w pracy jak i w domu, zrealizować wcześniejsze plany i poprawić wygląd naszego otoczenia. Przy planowaniu nowych rozwiązań pamiętajmy o ważnym aspekcie: oświetleniu.
led
Podpatrzone na: pixabay.com

Oświetlenie ledowe staje się coraz popularniejsze, nie zapomnij, żeby nabyć właściwe akcesoria do niego

Właściwe oświetlenie okazuje się bardzo istotne, tak i we wnętrzach mieszkalnych, jak również w obiektach komercyjnych. W ostatnim czasie znacznym powodzeniem kupujących poczęły cieszyć się produkty Led. Oświetlenie to wyróżnia się wyjątkową estetyką oraz pomaga aranżować niezwykle interesujące projekty świetlne. Jest troszkę droższe niż tradycyjne oświetlenie, ale okazuje się inwestycją korzystną.
masaż relaksacyjny
Autor: RelaxingMusic
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fantastyczne formy relaksu.

Różne osoby, jako że prowadzą zróżnicowany tryb życia, preferują również różne sposoby odpoczynku. Zależy to w dużej mierze od rodzaju zawodu, jaki się posiada. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz więcej ludzi prowadzi siedzący tryb życia, spędzając duża liczbę godzin dziennie przed monitorem komputera.
taśma lad
Autor: SparkFun Electronics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów ledowe oświetlenie cieszy się taką popularnością, gdzie mają zastosowanie kolorowe taśmy.

Ledowe oświetlenie wdarło się przebojem do naszych mieszkań i domów, i wygląda wszystko na to, że zostanie tam na bardzo długo. Zainteresowanie ledowymi źródłami oświetlenia bierze się z kilku rzeczy. Przede wszystkim jest ono niesłychanie ekonomiczne.
szklana ława
Autor: Unicon
Podpatrzone na: Myin.pl

Parę zdań o salonie

W salonie, będącym miejscem relaksu i długich rozmów z najbliższymi, harmonia jest szczególnie wymagana. Dlatego, nabywając meble do salonu, stawiajmy na komfort i funkcjonalność.
gniazdko elektryczne
Autor: Mebel Rust
Podpatrzone na: Mebel Rust

Wiążące współcześnie normy dotyczące oszczędzania energii wydają się być niezmiernie wymagające

Dzisiaj w związku z ochroną otoczenia w wielu sferach wprowadza się przepisy restrykcyjnie regulujące segregację śmieci bądź zużycie energii elektrycznej. Zasady te zwykle obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej i obligują wszystkich jej obywateli do respektowania. W sytuacji energii elektrycznej wprowadzono istotne normy na temat żarówek.
lampy
Autor: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak osiągnąć w domu wyjątkowy styl za pomocą oświetlenia

Ładne oświetlenie jest w stanie nadać sporo czaru w każdym miejscu oraz o wiele polepszyć wygodę. Wiele razy także pełnią nieocenione funkcje powiązane z architekturą pomieszczeń – w wystroju wysoce ważne znaczenie jest w stanie spełniać typ i wielkość lampy, wielkość żarówek , jak również barwa i design klosza. Wyjątkowo istotna jest także liczba i umieszczenie lamp – zupełnie inny rezultat zostanie osiągnięty przy instalacji wielu małych lampek, a jeszcze odmienny przy instalacji jednego głównego, mocnego źródła światła.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.