Miejsce
pokoik dziecka
Autor: Roberto Verzo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Planujemy piękny pokój dla dziecka

Pokoje dla dzieci to niezmiernie wdzięczny temat. W naszych domach aranżujemy pokoje dla dzieci częściej aniżeli inne pomieszczenia. Dzieciaczki ekspresowo rosną, natomiast pomieszczenia wymagają ponownie dostosowania do wieku, rozwoju i zainteresowań. Pokoje dziecinne i młodzieżowe są najbardziej wielozadaniowymi wnętrzami w naszych domach.
naklejki na ścianę
Autor: http://www.shelterness.com
Podpatrzone na: http://www.shelterness.com

Jak zaaranżować pokój dziecka - wskazówki

W jaki sposób urządzić pokój dziecka, który jest miejscem nauki, snu, przechowywania i zabawy?


Jak zaaranżować pokój dziecka - wskazówki

Pokój potomka powinien pogodzić owe funkcje na paręnastu metrach kwadratowych.
projektowanie
Podpatrzone na: topeshop.pl

Co jest idealnym oraz bardzo praktycznym sposobem na przechowyanie suszarki?

Wiele osób przechowuje swoją suszarkę do włosów gdzieś w szufladzie swojej szafki, jednak robiąc to utrudnia się dostęp do innych mieszczących się tam przedmiotów.
sypialnia
Autor: Bill Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie urządzenia i przyrządy wykorzystać można, aby podnieść codzienny komfort mieszkania.

Powietrze, którym oddychamy w domu jest bardzo istotne dla naszego zdrowia. Przede wszystkim powinno być wolne od roztoczy, zanieczyszczeń i pyłów, lecz równocześnie musi mieć właściwą wilgotność.
firma sprzątająca wrocław
Autor: Pete Jinks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wielu z nas pracuje w dzisiejszych czasach całymi dniami, a chcemy mieć lśniące domy - świetnym pomysłem jest więc zatrudnienie firmy sprzątającej

Nie wszyscy mają szansę, aby znaleźć kilka godzin na męczące sprzątanie mieszkania. Jednak z pewnością wszyscy pragniemy przebywać w zadbanym i świeżym pomieszczeniu.
wyposażenie przedszkoli
Autor: Jan Kraus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyposażenie przedszkoli jako ważna sprawa dla bezpieczeństwa latorośli

Przedszkole jest miejscem w którym dziecko poznaje zasady współżycia społecznego i trzeba dbać o to, by było w owym miejscu bezpieczne.


Wyposażenie przedszkoli jako ważna sprawa dla bezpieczeństwa latorośli

Stosowne Wyposażenie przedszkoli jest istotne dla bezpieczeństwa latorośli i jest zdefiniowane stosownymi zarządzeniami.
dekoracje stołu
Autor: Dekoria.pl
Podpatrzone na: Dekoria.pl

Kuchnia prosto z obrazka

Jeśliby zrobić ankietę wśród ludzi i wypytać o ulubione miejsce w mieszkaniu, bez wątpienia duża część wskazałaby na kuchnię. Nie da się ukryć, że właśnie to pomieszczenie jest swoistym sercem naszego mieszkania. To tutaj przygotowujemy posiłki, które potem wraz z rodziną spożywamy przy wspólnym stole. To tutaj najczęściej dochodzi do burzliwych dyskusji pomiędzy dorosłym, a dzieckiem. Także w kuchni zwykle panie domu plotkują z przyjaciółkami przy kubku świeżo zaparzonej herbaty. Nie wyobrażamy sobie domu bez kuchni.
fototapety aranżacje
Autor: PIXERS
Podpatrzone na: PIXERS

Fototapety i kreatywne inspiracje na aranżacje pomieszczeń

Nie potrzeba architekta pomieszczeń, aby osiągnąć ciekawe jak też niespotykane aranżacyjne efekty, jakimi wzbudzisz zachwyt pośród domowników oraz gości.

Projektujemy wygodne pomieszczenie robocze

Nie od dzisiaj wiemy, że w pracy niezmiernie istotna jest przyjemna atmosfera. Nawet najlepsze kwalifikacje podwładnych czasem nie decydują o wszystkim. Stąd też, aranżując biuro naszej firmy, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kwestię estetyczną tego miejsca. Pomyślmy, czy sami chcielibyśmy pracować w pomieszczeniu, w którym panuje rozgardiasz i stylistyczny chaos? W każdej sferze naszego życia wyjątkowo istotną rolę odgrywa harmonia. Otoczenie, w którym pracujemy, posiada duży wpływ na wyniki naszego trudu.
meble do sypialni
Autor: Le Pukka concept store
Podpatrzone na: Le Pukka concept store

Sypialnia to niezwykłe miejsce. Pełne intymności i tajemnicy.

Z pewnością każdy chciałyby być posiadaczem stylowej sypialni. Błękit nieba, zieleń traw i fiolet lawendy, to idealna kolorystyka ścian. Jasna podłoga wykonana z naturalnego drewna to wnętrze prowansalskiej sypialni.


Sypialnia to niezwykłe miejsce. Pełne intymności i tajemnicy.

Sypialnie urządzone w stylu prowansalskim mają nieprzemijający urok. Niewiele trzeba, by go stworzyć. Kolory to przede wszystkim biel i elementy szarości. W sypialni bardzo ważne są tkaniny. Dobrze dobrane ocieplają wnętrze i czynią je bardziej przytulnym. Prowansalskie meble do sypialni, to stare postarzane drewno i naturalne materiały, które czynią wnętrze ciepłym i gościnnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.