Oświetlenia
Komoda
Autor: Bill Wilson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zaprojektować oświetlenie w swoim mieszkaniu, żeby należycie mogło spełniać swoją rolę

Oświetlenie w domu spełnia różne zadania, z tego też powodu bardzo ważne jest jego należyte rozplanowanie. Podstawowym zadaniem, jakie spełniają lampy, jest zapewnienie światła w taki sposób, aby dało się w normalny sposób mieszkać.
Pokój
Autor: weather-systems
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyłącznik hotelowy pozwala koordynować odbiór prądu w pokoju hotelowym

Właściwie jest powiedzieć jak ważną rolę wypełniają transformatory. W kablach wysokiego napięcia pojawia się prąd o znacznym napięciu, bo wtenczas jego przesyłanie na znaczne odległości przebiega szybciej i sprawniej.
Kieliszek z winem
Autor: Arpit Gupta
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Powszechniej stosowane.żarówki led

Coraz to większą renomą cieszą się żarówki LED, jakie jeszcze nie tak dawno były zaledwie elementem dekoracyjnym, bądź korygującym główne źródło światła.
naklejka ścienna
Autor: Kristin Kokkersvold
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Designerskie lampy wiszące w aranżacji mieszkania

Oświetlenie to jedno z najważniejszych elementów aranżacji pomieszczeń. Właściwie dobrane kreuje pożądany nastrój, kształtuje przestrzeń, uwydatnia ważne elementy i sprawia, że zwykłe czynności można wykonywać w komfortowy sposób.
lampy i żyrandole
Autor: TECHNOLUX
Podpatrzone na: TECHNOLUX

Jakim sposobem znaleźć odpowiednie lampy do mieszkania?

Jednym z bardzo częstych pragnień młodych rodzin jest dziś zapewne posiadanie własnego mieszkania. Każda osoba spośród nas ma świadomość chyba jak trudno jest takie pragnienie doprowadzić do spełnienia, najczęściej z przyczyn finansowych.
Żarówka diodowa LED G9
Autor: MAX-LED
Podpatrzone na: http://www.max-led.pl

Dobór światła led, który spowoduje, że dom zaprezentuje się naprawdę nowocześnie

Dobór światła led, który sprawi, że mieszkanie zaprezentuje się faktycznie modernistycznie pozostawić należy takim osobom, które chcą bezpośrednio tego rodzaju aranżację pozyskać w swoich czterech kątach. Warto w takim celu przejrzeć udostępnione katalogi z lampami, w których z pewnością okazja będzie odnaleźć dużo tych propozycji, wśród jakich pojawią się te, dzięki którym ktokolwiek nie będzie mieć w rzeczy samej najmniejszego problemu z tym, żeby odnaleźć lampę pod własne wymagania.
łóżeczka dla dzieci
Autor: Gareth Saunders
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju wybrać oświetlenie do hal i magazynów?

Od oświetlenia przeznaczonego do hal przemysłowych wymaga się aby pozwoliło na odciążenie elektrycznej sieci a także dało możliwość zredukowania kosztów utrzymania przedsiębiorstwa.
lampki nocne
Autor: David Hall
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakim sposobem wybrać idealne oświetlenie do domu?

Jednym z najczęściej powtarzających się marzeń młodych rodzin bywa w dzisiejszych czasach zapewne posiadanie swojego mieszkania. Każda osoba z nas wie chyba jak niełatwo jest takie marzenie doprowadzić do skutku, głównie z przyczyn finansowych. Niestety bowiem zarobki przeciętnych mieszkańców naszego kraju nie są dość duże, by były wystarczające nie tylko na utrzymanie rodziny ale również odłożenie znacznej kwoty na takiego rodzaju inwestycję.
duży market
Autor: Miran Rijavec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Budowa marketów albo galerii handlowych bywa wielkim przedsięwzięciem i wymaga niemałych nakładów finansowych, także na instalację elektryczną

Po 2000 roku nowe markety powstają niczym grzyby po deszczu.To zjawisko ma tak dodatnie, jak i negatywne strony. Klienci uwielbiają spędzać wolny czas w galeriach handlowych, lecz często wydają tutaj więcej oszczędności niż w osiedlowych warzywniakach. I nie każdemu podoba się to, że ojczysty kapitał ląduje w zagranicznej kasie.
Salon
Autor: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo dopasować oświetlenie podczas planowania domowego salonu

Jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, w których spędza się mnóstwo czasu, jest salon. Z tego też powodu należy go urządzić w funkcjonalny i wygodny sposób, a jednym z najważniejszych elementów tego powinno być odpowiednio zaprojektowane oświetlenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.