Płytki
usługi
Autor: Pixers
Podpatrzone na: Pixers

Jak wygląda ceramika duravit?

Kiedy projektujemy dom, to chcemy, żeby wszystko wyglądało jak najwSPAnialej, dlatego właśnie tak dokładnie wszystko dobieramy. To znaczy, że przyrównujemy różne propozycje oraz zastanawiamy się, która z nich będzie dla nas najlepsza.


Jak wygląda ceramika duravit?

ceramika duravit ma szansę nas miło zaskoczyć


Jak wygląda ceramika duravit?

Gdy znajdziemy jakieś płytki, to pragniemy mieć świadomość, że będą wspaniale się przedstawiały, lecz też, że będą niesamowicie mocne.
płytki podłogowe
Autor: ALESSI

Stały sojusznik ślicznych wnętrz

Płytki podłogowe są dziś oferowane w zawrotnych wręcz ilościach wzorów, rozmiarów i materiałów, z jakich je wyprodukowano. Możemy wybierać wśród zarówno producentów krajowych – którzy w ostatnim czasie znacznie poprawili pod względem jakości i efektu wizualnego swoje kolekcje, jak i zagranicznych, zwłaszcza włoskich i hiszpańskich. Producenci prześcigają się w tworzeniu kolekcji do łazienek, kuchni, salonów z mozaik, gresów czy kamienia naturalnego. W sprzedaży są też oczywiście płytki tarasowe czy garażowe o odpowiednim stopniu mrozoodporności.
łazienka
Autor: cleong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Metoda na elegancką łazienkę

Toaleta jest miejscem niezwykle znaczącym w naszym mieszkaniu, zatem powinna spełniać kilka podstawowych warunków. Nie będą to założenia przeciwne sobie, acz niekiedy dość trudne do pogodzenia. Częstokroć dysponujemy łazienką o niezbyt wielkiej powierzchni, a na małej powierzchni niezwykle trudno jest pojednać ze sobą ergonomię, wygodę oraz stylistykę. Łazienka z jednej strony musi być miejscem gdzie się relaksujemy (chociażby jedynie przez 10-15 min co dzień podczas kąpieli) a z drugiej strony winna być miejscem praktycznym.
stary magazyn
Autor: Angelika Dubinska
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Organizujesz odnowienie łazienki? Zapoznaj się z paletami producentów terakoty!

Pokój kąpielowy to bardzo szczególne miejsce w mieszkaniu. Jesteśmy tam sporo czasu, i to na rzeczach całkiem intymnych. Równolegle wilgotność nie sprzyja uchronieniu nieskazitelności wnętrza, przeto dużo czasu i siły poświęcamy na utrzymanie dobrego stanu toalety.
Blok mieszkalny
Autor: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łazienka - w jakim stylu?

To wabi, a to nęci... Jak urządzić toaletę i nie zgubić się w gąszczu propozycji.


Łazienka - w jakim stylu?

Umywalnia stylowa czy nowoczesna, toaleta retro czy high-tech - musisz się zdecydować.
zasłona prysznicowa
Autor: Sealskin
Podpatrzone na: Sealskin

Aranżujemy wnętrze swojej łazienki!

Tak naprawdę o urządzaniu wnętrz łazienek można przygotować tysiące bardzo długich tekstów. Zatem to oznacza, że nigdy nie powinno się założyć, iż w wyłącznie jednym artykule zainteresowani urządzaniem swojej łazienki, będą mieli możliwość dosłownie wszystkiego się dowiedzieć. To raczej byłoby niemożliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.