Płytki
płytki podłogowe
Autor: ALESSI

Stały sojusznik ślicznych wnętrz

Płytki podłogowe są obecnie oferowane w zawrotnych wręcz ilościach wzorów, rozmiarów i materiałów, z jakich je wyprodukowano. Możemy wybierać wśród zarówno producentów krajowych – którzy w minionych latach znacznie ulepszyli pod względem jakości i designe’u swoje kolekcje, jak i zagranicznych, w dużej mierze włoskich i hiszpańskich. Producenci tworzą ciekawe aranżacje do łazienek, kuchni, salonów z mozaik, gresów czy kamienia naturalnego. W sprzedaży są też oczywiście płytki tarasowe bądź garażowe o odpowiednim stopniu mrozoodporności.
usługi
Autor: Pixers
Podpatrzone na: Pixers

Jak wygląda ceramika duravit?

Gdy aranżujemy dom, to pragniemy, aby wszystko wyglądało jak najlepiej, przez to właśnie tak uważnie wszystko wybieramy. To znaczy, że porównujemy różne oferty oraz namyślamy się, jaka z nich jest dla nas odpowiednia.


Jak wygląda ceramika duravit?

ceramika duravit ma szansę nas miło zadziwić


Jak wygląda ceramika duravit?

Jeżeli znajdziemy jakieś płytki, to pragniemy mieć gwarancję, że będą pięknie się prezentowały, ale także, że będą niesamowicie mocne.
Blok mieszkalny
Autor: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łazienka - w jakim stylu?

To wabi, a to przyciąga... Jak zaaranżować łazienkę i nie zgubić się w gąszczu ofert.


Łazienka - w jakim stylu?

Toaleta nowoczesna czy stylowa, łazienka retro czy high-tech - wybór należy do ciebie.
Pojemnik na kosmetyki
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aranżowanie łazienek - jednego z najbardziej problematycznych pomieszczeń w domu

Łazienka jest zdecydowanie jednym z najbardziej problematycznych pomieszczeń, których wyposażenie może generować rzeczywiście dosyć wiele trudności. Dlaczego? W szczególności ze względu na fakt, że w polskich mieszkaniach łazienki zazwyczaj są niewielkie.
stary magazyn
Autor: Angelika Dubinska
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Organizujesz odnowienie łazienki? Zapoznaj się z paletami producentów terakoty!

Pokój kąpielowy to bardzo wyjątkowe miejsce w mieszkaniu. Przebywamy tam dużo czasu, i to na procedurach dość intymnych. Równolegle wilgotność nie sprzyja uchronieniu czystości wnętrza, stąd wiele czasu i siły przeznaczamy na utrzymanie dobrego wyglądu łazienki.
łazienka
Autor: cleong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Metoda na elegancką łazienkę

Toaleta jest miejscem niezwykle znaczącym w naszym mieszkaniu, zatem powinna spełniać kilka podstawowych warunków. Nie będą to założenia przeciwne sobie, acz niekiedy dość trudne do pogodzenia. Częstokroć dysponujemy łazienką o niezbyt wielkiej powierzchni, a na małej powierzchni niezwykle trudno jest pojednać ze sobą ergonomię, wygodę oraz stylistykę. Łazienka z jednej strony musi być miejscem gdzie się relaksujemy (chociażby jedynie przez 10-15 min co dzień podczas kąpieli) a z drugiej strony winna być miejscem praktycznym.
zasłona prysznicowa
Autor: Sealskin
Podpatrzone na: Sealskin

Aranżujemy wnętrze swojej łazienki!

Tak naprawdę o urządzaniu wnętrz łazienek można przygotować tysiące bardzo długich tekstów. Zatem to oznacza, że nigdy nie powinno się założyć, iż w wyłącznie jednym artykule zainteresowani urządzaniem swojej łazienki, będą mieli możliwość dosłownie wszystkiego się dowiedzieć. To raczej byłoby niemożliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.