Lampy
Łazienka, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Zmora wieczornych spotkań na działce - komary

Myślę, że nie ma osób, które nie lubiłyby spędzać czasu z najbliższymi na świeżym powietrzu. Nierzadko planujemy na swoich działkach grille, bądź zwykłe spotkania przy kawie, czy innych napojach.
oświetlenie

Pragniesz zaprojektować salon we współczesnym duchu? Nie zapominaj o właściwym oświetleniu, ono także jest ważne!

Każdy rok przynosi ze sobą nowości i świeże inspiracje, zarówno w świecie mody, jak i aranżacji wnętrz. Modne stają się inne detale, ozdoby i desenie, rozpoczyna się fascynacja różnymi stylami, a ludzie pragnący mieszkać w ładnych wnętrzach podążają za nimi. Obecnie bardzo wielu ludzi ceni sobie współczesny charakter mieszkań i urządza swe wnętrze w nowoczesnym klimacie. Warto zadbać o to, by wszystkie części wyposażenia ładnie ze sobą grały.
wystawa sklepu z mebami
Autor: Monika Ďuríčková
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Propozycja interesujących produktów meblowych w sklepie

Wystrój pomieszczeń jest bardzo ważnym elementem mającym wpływ na komfort mieszkania. Długie lata komunizmu odcisnęły swoje piętno w postaci wszechobecnych, niewyszukanych w formie meblościanek. Na dzień dzisiejszy najpopularniejsze w polskich mieszkaniach są elementy umeblowania sprzedawane w dużych sieciowych sklepach meblowych. W opozycji do tych marketów są profesjonalne salony oferujące meble, źródła światła i dodatki od najbardziej cenionych na świecie designerów. Jest to sprzęt dla osób lubiących przede wszystkim jakość wykonania, posiadających dobry gust i spore nakłady finansowe. W takich sklepach neizwykle chętnie zakupów dokonują profesjonalni dekoratorzy wnętrz.
sypialnia
Autor: Bonsoni.com
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oferty różnych mebli designerskich

Niewątpliwie przy zakupie jakichkolwiek mebli warto obecnie zatroszczyć się nie jedynie o ich rozmiar, lecz także o ich niesamowity wygląd. Meble designerskie są coraz to bardziej doceniane na całym świecie w tym i w Polsce. Designerskie meble nieraz bywają inspirowane wybitnymi projektami wielu twórców. Ekskluzywne sofy, ciekawe fotele, nieprzeciętne wzornictwo kuchni, modne lustra, a może jeszcze coś innego? Aby trafnie wybrać takiego typu designerskich mebli najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Warto tutaj wyjątkowo poznać firmy czy artystów produkujących designerskie meble. Dobrze będzie też kierować się opiniami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców znających się na nowych trendach w estetyce.
oświetenie salonu
Podpatrzone na: pixabay

Projektujemy oświetlenie salonu i pomysły na wystrój

Oświetlenie powinno być zaprojektowane w taki sposób, by elastycznie dostosowywało się do naszych potrzeb - tych powszednich a także odświętnych - a przy tym było częścią dekoracji. Obydwa wymagania z powodzeniem spełni oświetlenie wykorzystujące diody ledowe. Oświetlenie salonu to ważny fragment wystroju. Oświetlenie w salonie powinno być odpowiednie, dlatego że spełnia nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Mały salon możemy optycznie powiększyć z pomocą właściwie rozmieszczonego światła.
światło
Autor: Amri HMS
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak najlepiej ozdobić swoje cztery kąty? Oświetleniem!

Planując wykończenie domu nie powinniśmy maginalizować oświetlenia. Właściwie dobrane lampy zapewniają mieszkańcom niezbędną ilość światła, a co za tym idzie komfort i bezpieczną dla oczu pracę cz też lekturę. Jednak ich rola nie ogranicza się tylko do tego. Oryginalne oświetlenie jest w stanie zbudować w mieszkaniu niezwykłą atmosferę
.
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Podpatrzone na: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbnica wszystkiego co wiąże się z elektrycznością. Każdy, kto zawodowo bądź amatorsko interesuje się kwestiami dotyczącymi elektryczności koniecznie powinien być stałym bywalcem takiej hurtowni. Posiada ona bowiem niezwykle obszerny zasób produktów, którego nie sposób znaleźć w innym miejscu.

Jaki typ lamp zakupić?

Nie wszyscy ludzie wiedzą o tym, jak bardzo istotną rolę ma oświetlenie. Jego typ powinien być dopasowany do rodzaju pomieszczenia oraz do wykorzystania. W inny sposób oświetlona będzie sala szkolna, a w inny sposób pomieszczenie filharmonii. Wnętrze może być oświetlone ogólnie lub miejscowo. Pierwszy sposób wyróżnia się tym, że wykorzystane jest pojedyncze urządzenie, służące do oświetlenia całego wnętrza. Drugi natomiast stosowany bywa w celu oświetlenia pojedynczego konkretnego punktu. Podane dwie metody można również stosować równocześnie. Odpowiedni rodzaj i natężenie światła to czynniki, mające niezwykle duże znaczenie dla ludzkiego organizmu. Chodzi w największym stopniu o zmysł wzroku. Źródła światła mogą również pełnić funkcję tylko ozdobną. Przykładem są lampy lawowe, które aktualnie ponownie stają się modne. Stosowana w nich barwna parafina tworzy ciekawe wzory pod wpływem zapalonej żarówki.
Żarówka led
Autor: osseous
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie oświetlenie najlepiej podkreśli walory wnętrza? Ciekawe efekty świetlne do mieszkań oraz biur

Nowoczesne sposoby oświetlenia są aktualnie coraz bardziej pożądane tak samo w budynkach publicznych, jak także gospodarstwach domowych. Rewelacyjnej jakości oświetlenie może spełniać zarówno funkcję funkcjonalną, jak także dekoracyjną, a co za tym idzie wypada precyzyjnie zastanowić się nad doborem. Ogromną popularnością cieszą się dziś nie tyko lampy klasyczne, ale też różnego rodzaju diody, jakie nadają pomieszczeniom niepospolity klimat.
Sypialnia
Autor: adrigu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co mieć na uwadze w czasie projektowania oświetlenia w swoim domu albo mieszkaniu

Odpowiednie zaprojektowanie instalacji oświetleniowej ma spore znaczenie dla codziennego mieszkania w swoim domu. Jeśli lampy będą za słabe lub za mocne, czy też przykręcone w nieodpowiednich miejscach, to mogą w pewnych sytuacjach być męczące, a niekiedy przyczynić się wręcz do kłopotów ze wzrokiem.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.