Lampy
Lampka stojąca
Autor: teakwood
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak sprawić, aby nasze mieszkanie prezentowało się pięknie?

W czasie dekorowania pomieszczeń w mieszkaniu warto ukierunkować uwagę na pewien element, mogący całkowicie zmodernizować stylistykę wnętrza. Mowa rzecz jasna o oświetleniu, które musi zostać idealnie dobrane do miejsca, w którym zostanie zamontowane. Nie jest tu ważny tylko design lamp, ale także styl, w jaki świecą, ponieważ ważne jest, aby rozjaśniały całe pomieszczenie i stały się nie tylko ładne, ale też użyteczne.
suszarka
Podpatrzone na: pixabay.com

Elektryczne suszarki do rąk i lampy owadobójcze w wyposażeniu toalet publicznych - sprawdź na ten temat nieco więcej

Suszarka do rąk to niezbędne wyposażenie w toaletach publicznych. Dzięki suszarce można prędko wysuszyć ręce, bez nieodzowności wycierania ich w ręczniki papierowe. Dzisiaj dostępne są suszarki do rąk w rozmaitych typach i modelach, które różnią się pojedynczymi parametrami.
lampa led
Autor: Lange Łukaszuk
Podpatrzone na: Lange Łukaszuk

Dlaczego należy obecnie inwestować w interesujące oprawy Led do własnego mieszkania

Obecnie jedną z istotniejszych rzeczy przy wyposażaniu domu okazuje się zachowanie harmonii. Trzeba troszczyć się więc o odpowiednie dostosowanie do siebie wszelkich elementów wystroju wnętrz. Bardzo istotne okazuje się tutaj światło.
światło
Autor: Amri HMS
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak najlepiej ozdobić swoje cztery kąty? Oświetleniem!

Planując wykończenie domu nie powinniśmy bagatelizować oświetlenia. Właściwie dobrane lampy gwarantują użytkownikom lokalu niezbędną ilość światła, a więc komfort i bezpieczną dla oczu pracę cz też lekturę. Jednak ich funkcja nie ogranicza się tylko do tego. Niebanalne oświetlenie jest w stanie nadać pomieszczeniom niezwykły charakter
.
oświetenie salonu
Podpatrzone na: pixabay

Projektujemy oświetlenie salonu i pomysły na wystrój

Oświetlenie powinno być zaprojektowane w taki sposób, by elastycznie dopasowywało się do naszych potrzeb - tych powszednich oraz odświętnych - a przy tym było częścią dekoracji. Obydwa wymagania z powodzeniem spełni oświetlenie wykorzystujące diody LED. Oświetlenie salonu to ważny element wystroju. Oświetlenie w pokoju dziennym powinno być odpowiednie, ponieważ spełnia nie jedynie funkcję ozdobną, ale też praktyczną. Mały pokój dzienny możemy wizualnie podwyższyć za pomocą należycie rozmieszczonego światła.
Autor: Franc Gardiner

Jak oświetlić jadalnię w mieszkaniu?

Odnawianie mieszkania jest bardzo przyjemne. Wybieranie kolorów, dodatków, mebli, dekoracyjnych elementów daje radość. Miło jest zobaczyć efekt własnej pracy - pokój pokazujący nasz gust i oddający nasz temperament. Niezwykle istotną rolę w aranżacji pokoju zajmuje oświetlenie.
salon
Autor: Classen

Zasady urządzania nowych mieszkań, gdzie zakupić wszystko co będzie potrzebne

Każdy, kto kupił dla siebie mieszkanie na rynku pierwotnym musi jeszcze go urządzić, aby w ogóle dało się mieszkać. Przede wszystkim trzeba na to przygotować odpowiednią kwotę pieniędzy, i warto o tym pomyśleć odpowiednio wcześnie, aby pieniędzy po prostu nie zabrakło.
Łazienka jak ze snów
Autor: Sanitec Koło
Podpatrzone na: Sanitec Koło

O oświetleniu wnętrz

Porządne lampy to już połowa drogi, jeżeli chodzi o ładne i funkcjonalne zaplanowanie domy. Dzisiejsi projektanci lamp i świateł prezentują duży i urozmaicony wachlarz solidnych i niedrogich artykułów. Wśród nich da się wyszukać świetnie zaprojektowane lampki do sypialni, tanie lampy do kuchni, czy wytworne żyrandole.
designerskie schody
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób kupić właściwe oświetlenie klatki schodowej?

Jednym z najistotniejszych przestrzeni, jakie powinno się oświetlić jest klatka schodowa. Jest to ważne głównie ze względów bezpieczeństwa. Faktem jest, że tradycyjna lampa wieszana nie jest doskonałym rodzajem oświetlenia dokładnie dlatego, że nie rozświetla przejrzyście całej klatki schodowej. Problemem jest odnalezienie takiego punktu na lampę, ponieważ w zasadzie nie ma takiego miejsca, który oświetlałby wszystkie zakamarki. A kiedy już owe miejsce istnieje, to problem sprawia wymiana żarówki, ponieważ jest ono umiejscowione w niezwykle trudno dostępnym punkcie.
Autor: Optiflame

Zmieniamy wnętrze za pomocą lamp

Producenci wielu produktów wykształcili w nas poczucie tego, że trendy ulegają zmianie i od czasu do czasu należy wymienić naszą garderobę, obuwie czy szaliki. Dodatkowo postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę większości naszego sprzętu elektronicznego nawet co trzy lata. Na podobnej zasadzie pojawiają się i znikają kolejne trendy w dekoracji wnętrz, choć częstotliwość cyklu tych zmian nie jest może aż tak poważna, jak w przypadku odzieży czy obuwia. A co w takim razie z postępem technicznym? Czy to oznacza, że nasze stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy zmieniać równie regularnie jak elektronikę? Jak odpowiednio dobrać lampy do domu?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.