Łazienka
Salon w mieszkaniu
Autor: HF HELVETIA FURNITURE
Podpatrzone na: HF HELVETIA FURNITURE

Zastanawiasz się nad odpowiednim projektem łazienki? Interesujesz się aranżacją wnętrz? – poczytaj o możliwościach w tym zakresie

Urządzanie wnętrz nie dla każdego jest odpowiednim zajęciem, bo jakby nie patrzeć wymaga więcej czasu i pomysłów, na to jak zaprojektować pomieszczenia, by z jednej strony okazały się funkcjonalne, a z drugiej, żeby ładnie się prezentowały. Jednakże dla wielu osób projekt łazienki Wrocław, pokoju dla dziecka czy salonu to doskonała zabawa i fantastyczny sposób na wykazanie się.
luksusowa łazienka
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łazienka doskonale urządzona, czyli na co trzeba postawić

Kiedy planujemy urządzenie łazienkę, głowimy się nie tylko nad tym, czym wykończyć ściany oraz podłogę, ale również nad tym, czy zdecydować się na wannę czy prysznic. Oba te rozwiązania mają zarówno pozytywne, jak i negatywne strony.
łazienka
Autor: Agnieszka Bykowska
Podpatrzone na: http://bykowskaagnieszka.wordpress.com/

Kerasann ego dopomoże nam fantastycznie urządzić łazienkę

Aranżując łazienkę, powinniśmy zatroszczyć się aby wszystko co się w niej znajdzie odpowiednio się prezentowało. Chodzi tu o to, aby prezentowała ona jednorodny styl, aby było widać, że okazuje się być zaaranżowana w stylu nowoczesnym, lub starodawnym, tak żeby wszystko było dobrze dopasowane.
fragment łazienki w kolorystyce czarno-białej
Autor: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont łazienki - jaki kierunek jest teraz najpopularniejszy w w naszym kraju?

Przychodzi w życiu taki okres, gdy dochodzi się do wniosku, że trzeba dokonać przemian w czterech kątach. Remont to czas nasilonych wydatków. Znacznie większym kłopotem robi się jednak coś zupełnie innego – wybór.

Jak urządzić łazienkę?

Łazienka to bardzo istotne miejsce, które winne wyróżniać się wyglądem i ergonomią. Dlatego trafny jej design zwykle przysparza problemów. Sporo ludzi ma trudność ze znalezieniem równowagi pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. To dobrze zatem, że obecnie na rynku łazienkowym znajdziemy wiele przyszykowanych rozwiązań, oferowanych przez poszczególne sklepy. Pełne komplety mebli łazienkowych poznasz i ocenisz nie wyściubiając nosa z domu.
umywalka
Autor: Marmorinie
Podpatrzone na: Marmorinie

Jak przygotować się do odremontowania łazienki? Sprawdź więcej na ten temat

Nie od dzisiaj wiadomo, że odnowienie naszego miejsca zamieszkania to czynność, którą zobowiązani jesteśmy co pewien czas robić. Mnóstwo składników naszego umeblowania zużywa się na rezultat czasu, co rzecz jasna przekłada się na zmniejszenie z jednej strony walorów użytecznych, ale i wizualnych. W związku z taką sytuacją staramy się za wszelaką cenę zatrzymać owe walory na realnie długi czas. Odświeżenie naszego mieszkania nie jest jednakże zadaniem prostym.
lampy
Autor: thenestor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/thenestor/3455375301/

Urządzasz swoje mieszkanie? Poznaj rady, jak zrobić to ze smakiem

Własne mieszkanie to na pewno odzwierciedlenie marzeń wielu osób. z tego względu staramy się o kredyt, a gdy go dostaniemy, z uśmiechem rozglądamy się za nowym lokum, jakie stanie się naszym miejscem do życia na następnych kilka, kilkanaście, a może i nawet kilkadziesiąt lat. Aby miło się w nim mieszkało, należy zadbać nie tylko o porządne wykończenia ścian i podłogi lub o ładne meble, ale także o eleganckie dodatki, jakie sprawiają, iż mieszkanie nabiera smaku. Co nade wszystko mieć na uwadze?
łazienka
Autor: Sanitec KOŁO
Podpatrzone na: http://echopr.pl/PRASA/lazienka_dla_osob_starszych_i_niepelnosprawnych.jpg

Jaki producent akcesoriów łazienkowych jest warty uwagi?

Wszelkie pomieszczenie w naszym domu z biegiem czasu musi zostać poddane renowacji. Na wynik codziennych procesów eksploatacyjnych niemożliwe bowiem jest podtrzymanie go w fenomenalnym stanie przez wiele lat. Kategorycznie najwięcej trudności w tym wymiarze zabiera nam łazienka. Znajduje się w niej bowiem niemało fragmentów, które muszą zostać przez nas rzetelnie wybrane. Każdy z nas chce także podtrzymać swoje zaplecze higieniczne w dobrym stanie, stąd po wielokroć wypatrujemy rozwiązań, które będą nam w stanie zagwarantować komfort.
komoda
Autor: Bruno Piombini
Podpatrzone na: Bruno Piombini

Łazienka na poddaszu. Projekty toalet, praktyczne wskazówki

Umywalnia na poddaszu musi być wygodna. Niestety bywa, że gotowe projekty toalet nie spełniają oczekiwań. Podpowiadamy co uczynić, żeby niepowtarzalny klimat, który ma każda umywalnia na poddaszu, nie był jej wyłącznym atutem. Przeczytaj, jakim sposobem urządzić przestrzeń mansardy, żeby zaaranżować atrakcyjną jak też funkcjonalną łazienkę.
lampa wisząca
Autor: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Do twojego mieszkania

Remont to ważna sprawa. Można od nowa zaplanować wnętrze, w których spędzamy czas – zarówno w pracy jak i w domu, zrealizować wcześniejsze zamierzenia i poprawić jakość naszego otoczenia. Przy planowaniu zmian nie zapomnijmy o ważnym aspekcie: oświetleniu.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.