Łazienka
lustro
Autor: Suguru Yamamoto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak umieścić lustra, aby radować się ich funkcjonalnością przez multum lat?

Lustra łazienkowe są nieodzownym komponentem wyposażenia każdej łazienki. Nie muszą być zamontowane w żadnym innym pomieszczeniu. Aczkolwiek łazienka nie jest w stanie się bez tych luster obejść. Bowiem, w jaki sposób przygotować bez lustra normalny makijaż? Lub też, w jaki sposób się codziennie golić lub pięknie uczesać?
Designerska łazienka
Autor: McLevn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Warto zatroszczyć się o swą łazienkę

Wielu z nas marzy o doskonałej łazience, której wykończenie spełni nasze wymagania w stu procentach. Nie jest to trudne, wystarczy mieć pomysł i rozpocząć jego sukcesywną realizacje. Innowacyjne projekty tworzone są także niesamowicie często we współpracy z doświadczonymi ekspertami, którzy dzięki swej wieloletniej praktyce mogą polecić najlepsze rozwiązanie.
kafelki
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Designerskie sofy przemienią każde pomieszczenie

Gdy chcemy zrobić niesamowitą atmosferę w naszej łazience, to powinniśmy się namyślić, jaki motyw w stylizacji okazuje się być nam bliższy. Potem musimy rozpocząć szukać płytek, które pomogą nam stworzyć taki temat, tak by wszystko przedstawiało się dokładnie tak jak to sobie wymyśliliśmy.
fragment łazienki w kolorystyce czarno-białej
Autor: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont łazienki - jaki kierunek jest teraz najpopularniejszy w w naszym kraju?

Nadchodzi w życiu taki okres, gdy dochodzi się do wniosku, że trzeba dokonać modyfikacji w czterech ścianach. Remont to okres natężonych wydatków. Znacznie większym szkopułem staje się jednak coś znacznie innego – wybór.
łazienka
Autor: RAVAK
Podpatrzone na: RAVAK

Funkcjonalna i ładna łazienka – planujemy ekskluzywną oprawę

Marzenie o ładnej i dopasowanej do naszych potrzeb łazience może się spełnić jeżeli zostanie ona funkcjonalnie narysowana przez specjalistę z branży, dobrze wykonana przez ekipę remontowo-budowlaną, a kosztorys okaże się dobrze oszacowany. Z nieskrywaną radością będziemy korzystali z funkcjonalnej łazienki w zjawiskowej aranżacji, zwłaszcza jeżeli zadbamy o nadające jej wyrazu szczegóły.
łazienka
Autor: Baumit
Podpatrzone na: Baumit

W jaki sposób doposarzyć łazienkę

Dobrze wyposażona łazienka może służyć domownikom przez kilka lat. Bardzo istotne, jeżeli chodzi o wyposażenie łazienek jest dobór funkcjonalnych mebli a także armatury. Gdy zaniedbamy te dwie kwestie, musimy liczyć się ze znacznym prawdopodobieństwem tego, że szybko przyjdzie nam przeprowadzić remont, który nie będzie należał do tanich inwestycji.
parawan
Autor: Aquaform
Podpatrzone na: Aquaform

Szklane parawany łazienkowe we Wrocławiu - atrakcyjne rozwiązania dizajnerskie

Współcześnie szkło jest znacznie mocniej uniwersalnym i rozmaitym materiałem niż dawniej – istnieje niezliczona ilość technik z zastosowaniem tego tworzywa. Coraz częściej szkło może posłużyć nie wyłącznie jako tworzywo na naczynia, okna lub rzeźby – staje się wysoce popularne także w aranżacji wnętrz, nadzwyczaj w salonach oraz łazienkach. Ze szkła potrafią powstawać tak różne przedmioty, jak zdumiewające lustra, gustowne naczynia, witraże, nowoczesne rzeźby albo ozdobne panele – ograniczeniem jest w stanie być jedynie budżet oraz imaginacja dizajnera.
mieszkanie - marina
Autor: Robert Cupisz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapety do środka pokoju jadalnego - a więc, każdziutki pomyślunek jest dobry

Wielu z nas, kiedy przyjdzie pora na wprowadzenie się do osobistego domu, pragnie utworzyć przepiękne miejsce, w którym to cała rodzinka może się zbiec oraz skonsumować razem posiłek.
luksusowa łazienka
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łazienka doskonale urządzona, czyli na co trzeba postawić

Gdy planujemy urządzić łazienkę, głowimy się nie tylko nad tym, czym wykończyć ściany oraz podłogę, ale także nad tym, czy umieścić w niej wannę czy kabinę prysznicową. Wymienione rozwiązania mają zarówno pozytywne, jak i negatywne strony.
Salon
Autor: Wolf System Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Wolf System Sp. z o.o.

Dekorowanie pomieszczeń w domu - czy niezbędne jest zatrudnienie ekspertów?

Posiadanie własnego domu jest bardzo poważną inwestycją. Najczęściej z tego budynku korzystają także kolejne pokolenia, dlatego też istotne jest, aby był on funkcjonalny. Budowę lub remont powinniśmy powierzyć fachowcom, by wszystko zostało przeprowadzone jak najbardziej fachowo. Każdy etap powinniśmy szczegółowo zaplanować. Po zakończeniu prac remontowych lub budowy następuje etap wyposażenia pomieszczeń. To właśnie wówczas nadajemy domowi swoistego charakteru i sprawiamy, że możemy w nim czuć się jak w domu. Czy niezbędni w tym etapie są eksperci?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.