Światło
oświetlenie w mieszkaniu
Autor: Omar Bárcena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Panele led to rozwiązanie niesamowicie oszczędne

Czy myśleliśmy już które oświetlenie będzie dla nas odpowiednie?
Gdy poszukujemy właściwego oświetlenia do naszych pomieszczeń, to uważnie powinniśmy się namyślić, które z nich będzie dla nas odpowiednie. Jedynie wtenczas możemy mieć świadomość, że zagwarantujemy sobie odpowiednią moc światła i jednocześnie, że wszystko będzie się prezentowało po naszej wizji. Przez to warto się lepiej przypatrzeć tego typu kwestiom, by upewnić się, że wszystkie możliwości zostały przez nas właściwie przetestowane.
depresja
Autor: Holly Lay
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niedobór światła, niedobry humor, złe samopoczucie? No tak, mamy zimę. Co z tym zrobić, żebyśmy poczuli się bardziej komfortowo?

Zbyt mała ilość światła zwłaszcza jesienią i zimą może spowodować ból głowy. Może powodować wiele odmiennych, niemiłych objawów, wśród których depresja zasłużyła na szczególne zwrócenie uwagi. Z braku światła nasz nastrój jest bardzo obniżony, nasza motywacja do życia gdzieś uleciała.
Oświetlenie
Autor: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Potrzebne ci oświetlenie do domu? Sprawdź, na co zwracać uwagę, wybierając konkretne produkty oświetleniowe

Aranżacja domu to twoja pasja? Z werwą przeglądasz wszystkie nowe gazety dekoratorskie, chodzisz po sklepach oraz oglądasz programy TV, w których zyskujesz ciekawe informacje odnośnie obecnych trendów w aranżacji?
Oświetlenie sufitowe LED
Autor: Eliot Phillips
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oprawy sufitowe stosowane są do aranżacji domu.

By przyszykować przestrzeń do użytku należy zapiąć na ostatni guzik potrzebne elementy wystroju. Wszystko musi być ze sobą spójna oraz ładnie się prezentować. Ważne jest zasadniczo wszystko. Od góry do dołu, przede wszystkim wtedy, gdy konkretne pomieszczenie powinno być reprezentatywne i robić dobre wrażenie.
masaż relaksacyjny
Autor: RelaxingMusic
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fantastyczne formy relaksu.

Różni ludzie, jako że prowadzą różnorodny tryb życia, preferują także różne metody odpoczynku. Zależy to w dużej mierze od charakteru pracy, jaką się posiada. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz większa liczba ludzi prowadzi siedzący tryb życia, spędzając duża liczbę godzin w ciągu doby przed ekranem komputera.
Lampa wisząca, żyrandol Dafne
Autor: Maxlight
Podpatrzone na: Maxlight

Oświetlenie ozdobne zdobywa mnóstwo zwolenników

Oświetlenie dekoracyjne zdobywa mnóstwo fanów, którzy widzą w tym olbrzymią szansę na dobre oświetlenie, które będzie dodatkowo połączone z walorami stricte estetycznymi, które nie pozostaną bez znaczenia.
barek
Autor: KAM
Podpatrzone na: KAM

Koncepcje na mieszkanie

Jeśli obecnie starasz się urządzić dom i nie masz informacji o tym zajęciu, zapraszamy do przeczytania tego tekstu. Przedstawimy w nim parę wartych uwagi projektów, które możesz wprowadzić w życie w tym niełatwym przedsięwzięciu.
żarówki
Autor: Artemas Liu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żarówki, jakich szukamy

Oświetlenie w naszym domu jest bardzo ważne i być może nie zastanawiamy się nad tym dopóty nie przyjdzie nam urządzać swojego domu od podstaw. Jak najbardziej dobór odpowiednich lamp i żarówek to klucz do tego, aby cieszyć się przyjaznym otoczeniem. Pamiętajmy o tym, że takie małe cudo, jakim jest żarówka led mr16 może nadać naszym wnętrzom wyrazu, zagwarantować wiele ciepła i sprawić, że każdy domownik i wszyscy goście będą mogli czuć się bezpiecznie i przyjaźnie we wnętrzach. Nie powinniśmy stawiać na rozwiązania krótkotrwałe, stąd też jak najszybciej zdecydujmy się na to, aby w naszym domu zawsze było komfortowo i jasno.
Rolety do okien dachowych fivaro
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/

Jak osłonić okno?

Własny kąt to własna ostoja służąca do zrelaksowania się. To miejsce, do którego powracamy po wykańczającym dniu w pracy, by należycie odpocząć i cieszyć się z możliwości swobodnego poruszania się po domu. W momencie gdy chcemy się odciąć od reszty świata, często używamy zasłon. Nie tak dawno temu we większości polskich okien powiewała śnieżnobiała firanka oraz kolorowa zasłonka. Po tym mogliśmy poznać, że ten dom ma najemców, którzy o niego dbają. W końcu okna są niezwykle istotne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, umożliwiają nam kontakt z otoczeniem. Ale w wybranym przez nas czasie mamy możliwość pozasłaniać okiennice.
oświetlenie
Autor: Mavis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/

Wydajne jak i żywotne e-lampy do twego domu

Lampy od zamierzchłych czasów stały na pierwszym miejscu w rozwoju człowieczeństwa. To one dawały nam jasność, w momencie gdy zapadał mrok. z upływem czasu lampy nabrały jednakże innego (dodatkowego) wpływu i zmieniło się ich zastosowanie. W prawie każdej dziedzinie naszego życia mamy styczność z lampami.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.