Światło
Świet(l)ne drobiazgi
Autor: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

Zastosowanie żarówek LED w naszym otoczeniu

Dziś popularne jest oszczędne świecenie. wynalazek Edisona ewoluuje. Przed użytkownikiem staje duży ambaras z obfitością typów oświetlenia które może kupić.
taśma lad
Autor: SparkFun Electronics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów ledowe oświetlenie cieszy się taką popularnością, gdzie mają zastosowanie kolorowe taśmy.

Ledowe oświetlenie przebojem wdarło się do naszych domów i mieszkań, i wszystko wskazuje na to, że zostanie tam na znacznie dłużej. Popularność ledowych źródeł światła bierze się z kilku rzeczy. Przede wszystkim jest ono niesłychanie ekonomiczne.
oświetlenie w mieszkaniu

W jaki sposób dobrać pasujące oświetlenie do mieszkania?

Odpowiednio oświetlony dom to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia mieszkańców. Istotne jest nie tylko funkcjonalność, ale także efekty, uzyskiwane dzięki różnego rodzaju lampom.
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakie znaczenie ma właściwe oświetlenie domu. Ze światłem związany jest nie tylko nasz nastrój, ale także efektywność w pracy i wypoczynku.
żarówka
Autor: UnknownNet Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobierać żarówki led? Kiedy dobrze jest je kupować? O czym powinniśmy wiedzieć?

Normalne żarówki wolframowe są już powoli przeszłością, dlatego też szukamy lepszych oraz energooszczędnych sposobów na oświetlenie domu. Dlatego też wciąż większą popularność mają żarówki led, które jeszcze jakiś czas temu były jedynie elementem dekoracyjnym lub swego rodzaju uzupełnieniem głównego źródła światła.
lampa nocna
Autor: Jonathan Nakandala
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne wyposażenie mieszkań. W jaki sposób wybierać optymalne oświetlenie do swoich pomieszczeń?

Nasz dom jest zapewne jedną z najistotniejszych kwestii w naszym życiu, dlatego poświęcamy sporą ilość pieniędzy, czasu oraz nerwów żeby był wyposażony jak najlepiej. Spędzamy w nim zdecydowaną większość swojego czasu, szczególnie tego wolnego, stąd też nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że staramy się, by był on funkcjonalny, przytulny oraz jak najlepiej wyposażony.
taśma led
Autor: unbekannt270
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu oświetlenie led jest tak popularne, jak można praktycznie zacząć wykorzystywać dużą różnorodność żarówek.

Oświetlenie LED przebojem wkroczyło do naszych domów i mieszkań. Co mając na uwadze jego plusy jest zupełnie zrozumiałe, bowiem zalet tych jest naprawdę dużo. Pierwszą i bardzo ważną kwestią są oszczędności. Tradycyjne źródła światła zdecydowaną większość energii tracą w postaci ciepła, na samo światło przetwarzana jest jej nieduża część.
żarówki
Autor: Artemas Liu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żarówki, jakich szukamy

Oświetlenie naszego domu jest czymś niezwykle ważnym i być może nie zastanawiamy się nad tym dopóki nie zaczniemy urządzać swojego własnego gniazdka od podstaw. Jak najbardziej wybór odpowiednich lamp i żarówek to klucz do tego, by cieszyć się przyjaznym otoczeniem. Nie zapominajmy o tym, że takie małe cudo, jakim jest żarówka led mr16 może nadać naszym pomieszczeniom wyrazu, zagwarantować wiele ciepła i sprawić, że każdy lokator i wszyscy goście będą czuli się bezpiecznie i komfortowo w danym miejscu. Nie warto stawiać na rozwiązania krótkotrwałe, stąd też już teraz zdecydujmy się na to, by w naszym domu zawsze było przytulnie i jasno.
taśma led
Autor: unbekannt270
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED - zapewne przetestuje się w niejednym mieszkaniu!

W trakcie remontu swojego mieszkania należy zatroszczyć się o wszystkie detale, albowiem każdy z nas chce stworzyć dla siebie i swojej rodziny intymny kącik. Elementarną rzeczą jest bezsprzecznie położenie paneli, wymalowanie ścian oraz kupno umeblowania. Jednakże na tym żadna odnowa wnętrza się nie kończy. Dla kobiet właśnie wtenczas rozpoczyna się najprzyjemniejsza część, to znaczy przystrajanie wnętrza i nabywanie niezbędnych akcesoriów.
depresja
Autor: Holly Lay
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niedobór światła, niedobry humor, złe samopoczucie? No tak, mamy zimę. Co z tym zrobić, żebyśmy poczuli się bardziej komfortowo?

Niedobór światła zwłaszcza jesienną i zimową porą może spowodować ból głowy. Może powodować wiele odmiennych, nieprzyjemnych symptomów, wśród których depresja zasługuje na szczególne wspomnienie. Z zbyt małej ilości światła nasze samopoczucie jest znacznie gorsze, nasza chęć do życia gdzieś uleciała.
taśma led
Autor: unbekannt270
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podstawowe plusy coraz częściej używanego oświetlenia typu LED, kilka przykładów jego wykorzystania.

Technologia LED wdarła się przebojem do naszych domów i mieszkań i raczej wygląda na to, że póki co nic jej nie zatrzyma. Trudno się zresztą temu dziwić, bo takie diody dają bardzo duże możliwości aranżacyjne.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.