Światło
oświetlenie w mieszkaniu
Autor: Omar Bárcena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Panele led to rozwiązanie niesamowicie oszczędne

Czy myśleliśmy już które oświetlenie będzie dla nas odpowiednie?
Gdy szukamy właściwego oświetlenia do naszych wnętrz, to uważnie powinniśmy się namyślić, które z nich będzie dla nas odpowiednie. Jedynie wtedy mamy szansę mieć świadomość, że zapewnimy sobie odpowiednią ilość światła i równocześnie, że wszystko będzie się prezentowało po naszej wizji. Przez to trzeba się lepiej przypatrzeć tego typu kwestiom, aby upewnić się, że wszelkie możliwości były przez nas właściwie sprawdzone.
Salon, paleta kolorów Barwy natury
Autor: Śnieżka
Podpatrzone na: Śnieżka

Ściany zrobione ze szkła - minimalistyczne użycie danego wytworu oraz najlepsza widoczność

Szkło istnieje od niewiarygodnie sporej liczby lat i razem z biegiem czasu staje się coraz to mocniejsze i bardziej wytrzymałe na wiele czynników zarówno zewnętrznych, jak również wewnętrznych.
taśma led
Autor: unbekannt270
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu oświetlenie led jest tak popularne, jak można praktycznie zacząć wykorzystywać dużą różnorodność żarówek.

Oświetlenie typu LED przebojem wkroczyło do naszych mieszkań oraz domów. Co biorąc pod uwagę jego zalety jest zupełnie oczywiste, bowiem tych zalet jest naprawdę sporo. Pierwszą i najważniejszą kwestią są oszczędności. Typowe żarówki zdecydowaną większość energii tracą w postaci ciepła, na światło przetwarzana jest jej niewielka ilość.
depresja
Autor: Holly Lay
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niedobór światła, niedobry humor, złe samopoczucie? No tak, mamy zimę. Co z tym zrobić, żebyśmy poczuli się bardziej komfortowo?

Zbyt mała ilość światła szczególnie jesienną i zimową porą może przyprawiać o ból głowy. Może wywołać wiele innych, dokuczliwych dolegliwości, wśród których depresja zasłużyła na szczególne wyszczególnienie. Z braku światła nasze dobre samopoczucie jest znacznie gorsze, nasza chęć do życia gdzieś uleciała.
Rolety do okien dachowych fivaro
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/

Jak osłonić okno?

Dom to własna oaza spokoju. To miejsce, do jakiego podążamy po trudnym dniu w pracy, by należycie odpocząć i nacieszyć się wreszcie swobodą. Podczas gdy chcemy się odciąć od reszty świata, często używamy zasłon. Jeszcze do niedawna w każdym polskim oknie powiewała śnieżnobiała firaneczka lub pstrokata zasłona. Po tym mogliśmy poznać, że to mieszkanie ma właścicieli, którzy o niego dbają. W końcu okna są niezwykle ważne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, umożliwiają nam kontakt z otoczeniem. Ale w każdej chwili jesteśmy w stanie okna zasłonić.
lampa
Autor: Anna-Stina Takala
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy wiesz, jak wiele gwarantuje optymalne oświetlenie? Zastanów się nad tym urządzając swoje mieszkanie. Sprawdź jakie masz możliwości

Promienie świetlne to życie, bez niego nie można mówić ani o rozwijaniu się ani chociaż o codziennym życiu. Należy nie zapominać o tym zawsze i wszędzie, co oznacza, że najistotniejsze to, by stworzyć każdemu z bliskich okazję do rozwoju. Bez odpowiedniego światła jest to po prostu trudne do realizacji. To bardzo istotne więc, żeby o tym pamiętać, powinniśmy w tym celu przeanalizować zagadnienie oświetlenia.
Świet(l)ne drobiazgi
Autor: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

Zastosowanie żarówek LED w naszym otoczeniu

Obecnie popularne jest ekologiczne oświetlanie. wynalazek Edisona ewoluuje. Przed klientem staje wielki problem z zatrzęsieniem typów oświetlenia jakie ma możność kupić.
żyrandol oświetlający salon
Autor: Nacho
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Źródła światła tradycyjne i nowoczesne

Typ światła jest ogromnie ważny w każdym pomieszczeniu. Nie do wszystkich czynności i zadań wystarcza bowiem światło naturalne. Najbardziej niekorzystna sytuacja pod tym względem jest w okresie zimowym, gdy bardzo wcześnie robi się ciemno i trzeba wtedy używać oświetlenia sztucznego. Jest w sumie wiele pomieszczeń, które w ogóle nie mają dostępu do światła słonecznego. Są to w szczególności pomieszczenia zlokalizowane w podziemiu.
Sypialnia
Autor: adrigu
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co mieć na uwadze w czasie projektowania oświetlenia w swoim domu albo mieszkaniu

Dobre wykonanie instalacji oświetleniowej będzie miało spore znaczenie dla codziennego funkcjonowania w domu czy mieszkaniu. Jeśli lampy okażą się za słabe lub za mocne, czy też przykręcone w niewłaściwych miejscach, to mogą w pewnych sytuacjach być męczące, a czasami przyczynić się wręcz do problemów z oczami.
lampa wisząca w sklepie
Autor: Darkpartment
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Lampy dekoracyjne wspaniale spiszą się w każdym pomieszczeniu

Lampy dekoracyjne mogą stać się strzałem w dziesiątkę

Czasem jest tak, że poszukujemy wypełnienia do konkretnego pomieszczenia, czegoś co nie będzie aż tak mocno wpadało w oczy, lecz równocześnie w odpowiednim momentem zachwyci własnym wyglądem. Taki nieprawdopodobny efekt mają szansę dać lampy dekoracyjne, wykonane z kulek, ze sztucznych płatków kwiatów, albo po prostu z kryształków przyczepionych do pręcików, które będą się mienić po włączeniu lampy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.