Światło
żarówka ledowa
Autor: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dbaj o środowisko oraz o swoje oczy z żarówkami LED

Remontując swoje mieszkanie nie możemy zapomnieć o zakupieniu odpowiedniego oświetlenia. Dobre światło gwarantuje nam dogodne warunki do relaksu i do pracy w mieszkaniu. Trzeba więc zadbać o to, aby były to żarówki dobrej jakości, które zadbają też o nasz wzrok. Gdy pracujemy w mieszkaniu tudzież wiele czasu spędzamy przed komputerem na pewno zdarzyło nam się, że boli nas głowa. Jest to jednocześnie kwestią przemęczenia i złego oświetlenia biurka.
oświetlenie w mieszkaniu
Autor: Omar Bárcena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Panele led to rozwiązanie niesamowicie oszczędne

Czy zaznaczymy jakie oświetlenie powinniśmy wybrać?
Jeżeli poszukujemy właściwego oświetlenia do naszych wnętrz, to uważnie powinniśmy się namyślić, które z nich będzie dla nas najlepsze. Tylko wtenczas możemy posiadać pewność, że zagwarantujemy sobie właściwą ilość światła oraz równocześnie, że wszystko będzie się prezentowało po naszej myśli. Przez to trzeba się bliżej przyjrzeć tego typu sprawom, by upewnić się, że wszystkie ewentualności były przez nas dobrze przetestowane.
Oświetlenie sufitowe LED
Autor: Eliot Phillips
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oprawy sufitowe stosowane są do aranżacji domu.

Aby przygotować przestrzeń do użytku należy dopiąć na ostatni guzik niezbędne elementy wystroju. Wszystko musi być ze sobą kompatybilna oraz przyjemnie się prezentować. Istotne jest w zasadzie wszystko. Od początku do końca, w szczególności wtedy, kiedy dane wnętrze musi być reprezentatywne i robić dobre wrażenie.
nowoczesny dom
Autor: Karen Highland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czemu oświetlenie w domu jest tak niezbędne? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać w tej kwestii?

Aranżując wygląd mieszkania możemy faktycznie wiele rzeczy wyrzucić, zrezygnować z nich. Niektóre jednakowoż muszą pozostać, gdyż są konieczne, by mieszkanie ciekawie się prezentowało, a poza tym było funkcjonalne.
Autor: Optiflame

Zmieniamy wnętrze za pomocą lamp

Producenci wielu towarów wykształcili w nas poczucie tego, że moda się zmienia i raz na jakiś czas wypada wymienić nasze ubrania, obuwie czy dodatki. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę podstawowego sprzętu elektronicznego coraz częściej. w podobny sposób pojawiają się i znikają kolejne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak zauważalna, jak w przypadku ubrań czy obuwia. A jak ma się częstotliwość tych zmian do postępu technicznego? Czy to oznacza, że posiadane przez nas stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać równie regularnie jak elektronikę? Jak dobrze dobrać oświetlenie do domu?
żarówka
Autor: MAX-LED
Podpatrzone na: http://www.max-led.pl

Innowacyjność w oświetleniu, czyli żarówki typu LED

Oświetlenie ledowe coraz częściej spotkać można w naszych domach. Bardzo często żarówki ledowe zastępują klasyczne żarówki mające żarnik. Należy się spodziewać, że cechujące się wieloma zaletami żarówki LED zupełnie wyprą żarówki tradycyjne.
Rolety do okien dachowych fivaro
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/

Jak osłonić okno?

Dom to własna ostoja służąca do zrelaksowania się. To miejsce, do którego wracamy po trudnym dniu w pracy, by dobrze odpocząć i nacieszyć się z możliwości swobodnego poruszania się po domu. Kiedy mamy zamiar się odciąć od reszty świata, zazwyczaj używamy zasłon. Nie tak dawno temu w każdym polskim oknie powiewała śnieżnobiała firanka lub kolorowa zasłonka. To był znak, że to mieszkanie ma mieszkańców, którzy o niego dbają. W końcu okna są niezwykle istotne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, umożliwiają nam kontakt z otoczeniem. Pomimo tego w każdej chwili możemy okna zasłonić.
lampa wisząca
Autor: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Do twojego mieszkania

Remont to ważna rzecz. Można od początku zaplanować wystrój, w których spędzamy czas – zarówno w pracy jak i w domu, zrealizować wcześniejsze zamierzenia i poprawić wygląd naszego otoczenia. Przy planowaniu nowych rozwiązań nie zapomnijmy o istotnym aspekcie: oświetleniu.
Świet(l)ne drobiazgi
Autor: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

Zastosowanie żarówek LED w naszym otoczeniu

Dziś popularne jest oszczędne świecenie. wynalazek Edisona ewoluuje. Przed użytkownikiem staje duży ambaras z obfitością typów oświetlenia które może kupić.
taśma lad
Autor: SparkFun Electronics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów ledowe oświetlenie cieszy się taką popularnością, gdzie mają zastosowanie kolorowe taśmy.

Ledowe oświetlenie przebojem wdarło się do naszych domów i mieszkań, i wszystko wskazuje na to, że zostanie tam na znacznie dłużej. Popularność ledowych źródeł światła bierze się z kilku rzeczy. Przede wszystkim jest ono niesłychanie ekonomiczne.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.