Mieszkanie
mozaika
Autor: reebs'
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Remont - o czym warto pamiętać...

Remont – termin ten wywołuje skojarzenia albo z dużą uciechą zmian, głową pełną pomysłów i wymyślonych aranżacji podczas gdy reszcie z gonitwą po sklepach budowlanych, bolącą głową od mnogości materiałów czy pracami wlokącymi się w ślimaczym tempie. Każdy przeżywa go inaczej.
grzejnik niebieski
Autor: Synergia PR
Podpatrzone na: Synergia PR

Wyrafinowane i funkcjonalne grzejniki do Twojego mieszkania

Czasem temperatura otoczenia powoduje, że nagle odczuwamy zimno. Idąc ulicą fantazjujemy tylko o otuleniu się pierzyną i wypiciu gorącej czekolady.W innych przypadkach chłodne powietrze nas nie zaskakuje. Jesteśmy na nie przygotowani, ubieramy ciepłą kurtkę, a w domowym zaciszu dbamy o utrzymanie idealnej temperatury.
odkurzacz Samsung
Autor: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepszy odkurzacz

Brud to nieprzyjaciel każdej szanującej się pani domu. Zmagać się z nim wolno, a nawet trzeba, na wiele sposobów. Niestety, nie zawsze kurz czy plamy dają się łatwo usunąć. Czasami, aby pozbyć się pewnych problemów nie wystarczy zaledwie zwykły odkurzacz, lecz bardziej specjalistyczna maszyna. Czy bowiem lepsze są banalne odkurzacze do mieszkań, a może trafniej zastanowić się nad tym, jaką przewagę nad klasycznym typem odkurzacz posiadają nowsze modele takie jak choćby odkurzacz Zelmer VC3300.0SK, który to stanowi nieprzeciętną alternatywa dla zwyczajnych odkurzaczy. Można go stosować dla prawie wszystkich typów domów i apartamentów i do bardzo rozmaitej powierzchni.
aranżacje wnętrz
Autor: www.lookfresh.pl
Podpatrzone na: http://lookfresh.pl/kontakt

Apartament w barwach morza - inspiracje na aranżacje

Nadmorskie kurorty to niezwykle atrakcyjne punkty na mapie naszego kraju, przyciągające nie tylko sezonowych turystów, lecz również chętnych do częstego i systematycznego przebywania w regionach nadbałtyckich, takich jak Gdańsk (http://lookfresh.pl/). Ten pomysł można zrealizować na co dzień mieszkając w innej części kraju, decydując się na zakup luksusowego mieszkania w niedalekiej odległości do morza. Takie mieszkanie może być stać się trawną inwestycją, a równocześnie miejscem urlopowych podróży, wypoczynku, wyciszenia. By to osiągnąć konieczna jest odpowiednia aranżacja wnętrz.
ubrania w drewnianej szafie
Podpatrzone na: pixabay.com

Urządzając dom pamiętajmy o pasujących szafach

Dzieciom szafki mogą kojarzyć się z niesamowitym światem. Dlaczego? Bo obejrzały wspaniałe bajki, które pokazują, że dzięki szafie na strychu można dostać do zupełnie innego świata. Ale dorośli doskonale wiedzą, że każda z szaf ma do spełnienia w domu pewną rolę. Ogólnie jest to produkt, w którym możemy przechować różne rzeczy.
elegancko urządzona jadalnia
Autor: Fresno Fondo
Podpatrzone na: Atelier Nocca Design

Bo aby jeść trzeba mieć do tego właściwe miejsce, czyli jak najlepiej zaaranżować jadalnię!

Wybór mieszkania nie powinien być przypadkiem. To nasz dom, gdzie będziemy chcieli wypocząć, wykorzystać swój czas wolny czy mile spędzić dzień w rodzinnym gronie. Jedni są zdania, że salon to najważniejsze pomieszczenie całego mieszkania. Nic bardziej mylnego!
dekoracje wnętrz
Autor: Builders Design
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób małym nakładem odświeżyć wystrój wnętrza?

O tym, jak kapitałochłonnym i angażującym przedsięwzięciem jest remont, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Odszukanie firmy remontowej, nabycie potrzebnych materiałów, przygotowanie planu działań, zakup dekoracji, sprzątanie… - zadań do zrobienia jest naprawdę wiele. Przeważnie dużą przeszkodę stanowią środki finansowe. Czy istnieje możliwość odświeżenia mieszkania za nieduże pieniądze?
światło
Autor: Skoff
Podpatrzone na: Skoff

Zatroszcz się o odpowiednie lampy

Polskie mieszkania oraz domy są przeważnie niewielkie, gdyż ceny nieruchomości ciągle rosną. Klimat, który charakteryzuje się występowaniem znaczącej liczby chłodnych miesięcy, w czasie których brakuje słońca sprawia, że pomieszczenia są niedoświetlone. Z tego względu wyglądają na ponure, dlatego warto zastanowić się nad ich odpowiednim oświetleniem. Dzisiaj na rynku klienci mają do wyboru sporo ciekawych rozwiązań. Najistotniejsze są rzecz jasna lampy sufitowe. Należy dostosować je przede wszystkim do wystroju dekorowanego pomieszczenia.
meble systemowe
Autor: Forte
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Częste błędy podczas remontu w mieszkaniu

Zastanawiasz się czy wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub zmienić obecne, ale dekoracje wnętrz to skomplikowane wyzwanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej znajdą Państwo kilka podpowiedzi, które na pewno pomogą sobie z tym poradzić.
aranżacja mieszkania
Podpatrzone na: flickr.com

Jak duże znaczenie ma ciekawa aranżacja wnętrz? Gdzie należy szukać sposobów na unikalne dekoracje?

Komfortowe mieszkanie wymaga właściwej aranżacji, a co za tym idzie należy zwrócić sporą uwagę na poszczególne ozdoby, jakie mogą niezmiernie wpłynąć na samopoczucie mieszkańców. Oryginalnie zaprojektowane wnętrza mogą tak samo nas, jak także naszych gości wprawić w niezwykle pozytywny nastrój. Różnorodność dekoracji dostępnych na aktualnym rynku sprawia, iż każda osoba może urządzić swe mieszkanie w niezwykle oryginalny sposób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.