Remont
Komoda w sklepie meblowym
Autor: Kim Schuster
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z wizytą w sklepie z meblami- w jaki sposób najlepiej zaplanować kupno mebli

W życiu każdego jest taki moment, że niezbędna jest podróż do sklepu z meblami. Powody mogą być różnorakie – zwykle jest to albo generalny remont lokum, albo urządzanie pokojów od zera. Tak czy siak, dla wielu osób jest to spora trudność. Nie czarujmy się, nie każdy orientuje się w świecie meblowym. Funkcjonuje stereotyp, który mówi, że panowie po prostu nie mają smykałki do takich kwestii. To fałsz, bo dużo mężczyzn pracuje w przedsiębiorstwach aranżujących wnętrza.
Nota-bene
Podpatrzone na: www.nota-bene.com.pl/

Remont? Pomyśl o nowym oświetleniu!

Lato to doskonały czas na odświeżenie mieszkania czy domu. Jest gorąco, zatem wszystkie farby czy gładzie błyskawicznie schną, dni są długie, więc możemy pracować bez problemu do 22, a w dodatku łatwo nam wziąć urlop by nadzorować ekipę. Jedną z bardzo ważnych spraw, jaką musimy przemyśleć i rozplanować, gdy robimy remont jest oświetlenie.
Autor: GAWIN

Wspaniałe designerskie dodatki do mieszkania

W czasie remontowania mieszkania należy zadbać o niezwykle wielką ilość spraw, takich jak jego odpowiednie wyposażenie, umeblowanie oraz zadbanie o miły wystrój. Właściwe wyposażenie sprawia, że spędzanie czasu w domu staje się prawdziwą przyjemnością, przynosi komfort i spełnienie, zaś zaproszeni goście poczują się jak u siebie. Znakomitym sposobem na ich oczarowanie, a także zwiększenie estetyki mieszkania, są designerskie dodatki do mieszkania. Zaprojektowane przez najlepszych, najbardziej utalentowanych designerów, starannie dobrane przez właścicieli domu lub architekta wnętrz, są w stanie nadać wnętrzu ujmujący nowoczesny wygląd.
projektant
Autor: Fixar
Podpatrzone na: fixar.de

Czemu warto zatrudnić architekta wnętrz?

Okazuje się, że zatrudniając obeznanego architekta wnętrz możesz sporo zaoszczędzić. Unikniesz w ten sposób wielu kosztownych problemów, jakie mogłyby się wydarzyć, jeślibyś przygotowywał projekt na własną rękę.
fototapeta kuchnia
Autor: KOŁO
Podpatrzone na: KOŁO

Każdy pragnie, by jego dom wyglądał ładnie oraz ludzie chcieli w nim być

Większość ludzi lubi ładnie żyć. Nie chodzi rzecz jasna o bardzo drogie kamienie albo pozłacane klamki, ale po prostu o miły wystrój, który będzie podobał się właścicielom oraz gościom.


Każdy pragnie, by jego dom wyglądał ładnie oraz ludzie chcieli w nim być

Zazwyczaj jeżeli chcemy wprowadzić drobne zmiany w wystroju swego mieszkania, posiadamy na to przeznaczony budżet.
fragment łazienki w kolorystyce czarno-białej
Autor: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont łazienki - jaki kierunek jest teraz najpopularniejszy w w naszym kraju?

Przychodzi w życiu taki okres, gdy dochodzi się do wniosku, że trzeba dokonać przemian w czterech kątach. Remont to czas nasilonych wydatków. Znacznie większym kłopotem robi się jednak coś zupełnie innego – wybór.
wnętrze mieszkania
Autor: Mikhail Golub
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odświeżyć wnętrze swojego mieszkania lub domu, bez wielkich środków finansowych?

Zdarza się, że mieszkanie od dawna potrzebuje odnowienia, ale jego właściciele nie mogą sobie pozwolić na tak wielki wydatek. W takich sytuacjach nie trzeba od razu rezygnować z remontu. Sporo prac można zrobić własnoręcznie. Trzeba tylko chcieć. W jaki sposób całkiem odmienić wnętrze własnego mieszkania albo domu bez większych nakładów finansowych?
Płytki ścienne
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Płytki ścienne są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich podążającymi za trendami.

Remont domu to olbrzymie wyzwanie. Istnieje wiele firm zajmujących się przeprowadzaniem ogólnych remontów, włączając w swoje oferty wszystkie dziedziny konieczne do wszczęcia takiego przedsięwzięcia. Wśród specjalistycznej ekipyznajdziemy pracowników odpowiedzialnych za różne zadania, od murarza, hydraulika po ogrodnika.
płytki podłogowe

Jak wytwarza się kafelki ceramiczne oraz jakie są ich typy?

Dowolna osoba, jaka planuje w niedługim czasie przeprowadzić bardziej widoczny remont w swym domu, najprawdopodobniej zakupi między innymi płytki ceramiczne do naklejenia na ścianie albo na podłodze.
kurs rysunku architektonicznego
Autor: horyzont
Podpatrzone na: http://www.kursrysunku.com.pl/

Remonty nie bywają miłe, ale czasami niezbędne jest odświeżenie designu mieszkania - wtedy natychmiast pogodniej się nam żyje

Wiele ludzi nie cierpi nawet słyszeć słowa remont. Zazwyczaj kojarzy im się z brudem, chaosem i sporymi wydatkami. Jednak, co jakiś czas wystarczy zmienić odcień ścian, żeby mieszkanie prezentowało się niczym nowe.


1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.