Remont
płytki podłogowe

Jak wytwarza się kafelki ceramiczne oraz jakie są ich typy?

Dowolna osoba, jaka zamierza w najbliższym czasie wykonać bardziej widoczny remont w swym domu, najprawdopodobniej zakupi m.in. płytki ceramiczne do przyklejenia na ścianie lub na podłodze.
małe mieszkanie
Autor: Jeremy Levine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble orientalne - na ile urozmaicą każde wnętrze? Jak sprawdzą się w małym mieszkaniu?

Projektowanie mieszkania to czynność, jaką lubi każda kobieta. Kupno mebli, pościeli, kafli, a nade wszystko słowo najważniejsze – zakupy! Każdy posiada jednak inny styl, wobec tego ciężko jest znaleźć rozwiązanie wszechstronne. Robiąc remont w swoim pokoju, zawsze należy nabyć także meble. Oczywiście nie staje się to normą, ale dekompozycji pokoju nie robi się często, mając tego świadomość należy wziąć pod uwagę większą inwestycję. Przeważnie wymiana szafy, czy łóżka nie obliguje lokatora do remontu.
meble systemowe
Autor: Forte
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Częste błędy podczas remontu w mieszkaniu

Zastanawiasz się czy wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub zmienić obecne, ale dekoracje wnętrz to skomplikowane wyzwanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej przedstawiamy kilka podpowiedzi, które na pewno się w tym przydadzą.
Nowoczesna kanapa
Autor: Franklin Heijnen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak tanim kosztem uatrakcyjnić wygląd typowego mieszkania - życiowe wskazówki dla jego gospodarzy

Kiedy mieszkamy w starym lub choćby nawet w peerelowskim budownictwie, to wówczas niekiedy zastanawiamy się, jak nasze zwyczajne życie wyglądałoby, jeślibyśmy przeprowadzili się do nowo wybudowanego domku jednorodzinnego.
sprzątanie
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nie opłaca się samemu sprzątać po remoncie?

Aktualnie na świadczenie usług sprzątających jest całkiem duże zapotrzebowanie. Zwłaszcza w sezonie remontowym, firmy sprzątające mogą dużo zarobić. Przede wszystkim dzięki standardowym klientom, którzy zamawiają jednorazowy serwis. Każdy, kto doświadczył remontu, wie, że usuwanie resztek po zaprawach, gipsach, jak również wszelkiego pyłu to autentyczny koszmar. Jak wiadomo można zapobiec tego typu sytuacji i wynająć dobrą firmę sprzątającą. Wówczas możemy bez problemu zapomnieć o zabrudzonych farbą podłogach i zakurzonych sufitach.
Fototapety nowoczesne
Autor: art.widi.pl
Podpatrzone na: art.widi.pl

Fototapety to interesujące rozwiązanie do twojego mieszkania

Rozpoczynamy remont naszych pokoi, lecz nie całkiem powiemy, jak mają one wyglądać? Tradycyjne tapety wydają nam się mało atrakcyjne, a tonacje na ścianach zaczynają nam się powoli nudzić? Być może należy spojrzeć na propozycje, które możemy pozyskać wykorzystując przy aranżacji wnętrz fototapety?
fragment łazienki w kolorystyce czarno-białej
Autor: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont łazienki - jaki kierunek jest teraz najpopularniejszy w w naszym kraju?

Nadchodzi w życiu taki okres, gdy dochodzi się do wniosku, iż należy dokonać przemian w domu. Remont to pora spotęgowanych wydatków. Znacznie większym szkopułem robi się jednak coś znacznie innego – wybór.
Komoda w sklepie meblowym
Autor: Kim Schuster
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z wizytą w sklepie z meblami- w jaki sposób najlepiej zaplanować kupno mebli

W żywocie każdego pojawia się taka chwila, że konieczna jest podróż do sklepu meblowego. Źródła mogą być rozmaite – zazwyczaj jest to albo generalny remont mieszkania, albo meblowania domostwa od zera. Tak czy siak, dla wielu osób jest to spora trudność. Nie okłamujmy się, nie każdy orientuje się w świecie meblowym. Istnieje stereotyp, który zakłada, że faceci po prostu nie mają talentu do takich kwestii. To nieprawda, bo wielu facetów pracuje w firmach meblujących wnętrza.
projektant
Autor: Fixar
Podpatrzone na: fixar.de

Czemu warto zatrudnić architekta wnętrz?

Okazuje się, iż zatrudniając obeznanego architekta wnętrz można zaoszczędzić. Unikniesz w ten sposób wielu drogich zagadnień, które mogłyby się zdarzyć, gdybyś przygotowywał projekt samodzielnie.
Prace remontowe
Autor: specialoperations
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę remontową?

Przeprowadzenie remontu lub rozpoczęcie prac budowlanych od początku to konieczność poszukania specjalistów z firmy remontowej. Wybór zgranej oraz dobranej grupy budowlanej jest inwestycją nie tylko w pojedynczą usługę, ale co najmniej kilkanaście lat pomyślnej eksploatacji budynku, elewacji itp.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.