Remont
kurs rysunku architektonicznego
Autor: horyzont
Podpatrzone na: http://www.kursrysunku.com.pl/

Remonty nie bywają miłe, ale czasami niezbędne jest odświeżenie designu mieszkania - wtedy natychmiast pogodniej się nam żyje

Mnóstwo osób nie lubi nawet słyszeć wyrazu remont. Zwykle kojarzy im się z kurzem, chaosem i dużymi wydatkami. Jednakże, czasami można zmienić kolor ścian, by mieszkanie wyglądało niczym nowe.


luksusowe wnętrze
Autor: Roman Boed
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrze i ze smakiem urządzić dom, czyli kilka słów o meblach drewnianych

Kiedy nabywamy nowy dom lub decydujemy się na nieruchomość z rynku wtórnego, oprócz obowiązkowego remontu należy pomyśleć również nad jego wyposażeniem. Wszak to właśnie tam będziemy wracali po ciężkim dniu w pracy i to zazwyczaj tam będziemy spędzali nasz wolny czas. Jak zatem się do tego zabrać?
remont domu
Autor: Warren Long
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

O czym powinno się nie zapominać, kiedy planujemy wyremontować dom? Jakie czynności trzeba podjąć początkowo?

Każdy z nas chociaż raz w w ciągu życia jest zmuszony by wyremontować mieszkanie. Nawet jeśli nie było w nim tak źle, to niestety nie obejdzie się bez całkowitej zmiany. Niestety, dana rzecz posiada jakiś maksymalny czas, w jakim można ją używać, więc po pewnym czasie już nie ma wyjścia. W zależności od tego, w jakiej znajdujemy się sytuacji można mieć z takim zadaniem większy lub mniejszy problem. Większy dotyczy braku odpowiednich oszczędności, mniejszy do braku czasu.
sofa
Autor: Sebastiaan ter Burg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Organizacja wnętrz w swoim mieszkaniu - gdzie nabywać wyposażenie

W momencie, gdy zakończymy remont czy budowę domu, rozpoczyna się wyposażanie pomieszczeń. Jeżeli posiadamy własne mieszkanie, mamy także pełną swobodę wybranego wystroju. Oczywiście chcemy, żeby wnętrze nabrało charakterystycznego klimatu, a dom był czymś więcej, niż wyłączeni budynkiem. W związku z tym powinno się odpowiednio wcześniej zaplanować zakupy, by być zupełnie pewnym, że każdy element jest przemyślany i dokładnie taki, jak tego oczekiwaliśmy.
biuro
Autor: Alper Çuğun
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Urządź swoje mieszkanie jak najładniej

Każdy z nas co jakiś czas pragnie urządzić generalny remont własnego lokalu. Każde pomieszczenie trafia wtenczas pod lupę, głowimy się, co możemy zrobić w poszczególnych pokojach.
mozaika
Autor: reebs'
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Remont - o czym warto pamiętać...

Remont – słowo to wywołuje skojarzenia albo z ogromną frajdą zmian, głową przepełnioną pomysłami i nowych projektów a innym z gonitwą po sklepach budowlanych, bolącą głową od mnogości artykułów dekoratorskich oraz pracami wlokącymi się w ślimaczym tempie. Każdy ma inne skojarzenia i doświadczenia.
meble systemowe
Autor: Forte
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Częste błędy podczas remontu w mieszkaniu

Pragniesz wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub odnowić obecne, ale dekoracje wnętrz to kłopotliwe wyzwanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej proponujemy kilka rad, które na pewno będą znaczną pomocą.
fragment łazienki w kolorystyce czarno-białej
Autor: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont łazienki - jaki kierunek jest teraz najpopularniejszy w w naszym kraju?

Nadchodzi w życiu taki czas, gdy dochodzi się do wniosku, iż trzeba dokonać przemian w domu. Remont to pora wzmożonych wydatków. Znacznie większym kłopotem robi się jednak coś zupełnie innego – wybór.
łazienka
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Urządzanie nowoczesnej łazienki, czyli co będzie doskonałe w tego typu przestrzeni?

Urządzanie naszego mieszkania od podstaw to duże wyzwanie. O wielu rzeczach trzeba zdecydować. Nad różnymi rozwiązaniami się zastanowić. Przemyśleć czy konkretne połączenia będą pasowały razem. Prócz tego musimy zgadzać się na różne kompromisy między tym co dla nas wygląda świetnie, a tym ile dana rzecz kosztuje. Jeżeli chodzi o aranżacje łazienki tutaj sprawa jest jeszcze trudniejsza, bo wystrój takiego wnętrza to wybieranie wielu sprzętów sanitarnych, jakie powinny się nie jedynie dobrze prezentować, lecz być także funkcjonalne. Jak zaaranżować łazienkę w nowoczesnym klimacie?
płytki podłogowe

Jak wytwarza się kafelki ceramiczne oraz jakie są ich typy?

Dowolna osoba, która planuje w najbliższym czasie przeprowadzić bardziej widoczny remont w swoim mieszkaniu, prawdopodobnie kupi m.in. płytki ceramiczne do przyklejenia na ścianach lub na podłodze.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.