Remont
kurs rysunku architektonicznego
Autor: horyzont
Podpatrzone na: http://www.kursrysunku.com.pl/

Remonty nie bywają miłe, ale czasami niezbędne jest odświeżenie designu mieszkania - wtedy natychmiast pogodniej się nam żyje

Mnóstwo osób nie cierpi nawet słyszeć wyrazu remont. Zazwyczaj kojarzy im się z kurzem, chaosem oraz sporymi wydatkami. Jednak, niekiedy wystarczy zmienić kolor ścian, aby mieszkanie prezentowało się jak nowe.


biuro
Autor: Alper Çuğun
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Urządź swoje mieszkanie jak najładniej

Każdy z nas co jakiś czas chce przeprowadzić generalny remont swojego lokalu. Każde miejsce trafia wtenczas pod lupę, zastanawiamy się, co możemy zrobić w poszczególnych pokojach.
sofa
Autor: Sebastiaan ter Burg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Organizacja wnętrz w swoim mieszkaniu - gdzie nabywać wyposażenie

W chwili, kiedy kończy się remont czy budowę domu, rozpoczyna się wyposażanie pomieszczeń. Jeżeli mamy własne mieszkanie, mamy także całkowitą dowolność dobranego wystroju. Rzecz jasna chcemy, aby wnętrze nabrało swoistego klimatu, a dom był czymś więcej, niż tylko budynkiem. W związku z tym powinno się odpowiednio wcześniej planować zakupy, by być całkowicie pewnym, że każdy element jest przemyślany i dokładnie taki, jak tego oczekiwaliśmy.
Autor: GAWIN

Jak szybko i wspaniale upiększyć dom?

Podczas remontu mieszkania trzeba zatroszczyć się o niezwykle dużą ilość kwestii, takich jak jego odpowiednie wyposażenie, umeblowanie oraz zadbanie o ładny wystrój. Właściwe wyposażenie sprawia, że przebywanie w domu staje się autentyczną przyjemnością, przynosi komfort i spełnienie, zaś zaproszeni goście poczują się jak u siebie. Znakomitym sposobem na ich oczarowanie, a także zwiększenie estetyki mieszkania, są designerskie dodatki do mieszkania. Zaprojektowane przez najwspanialszych, najbardziej innowacyjnych designerów, starannie dobrane przez właścicieli domu lub architekta wnętrz, potrafią nadać pomieszczeniom ujmujący nowoczesny wygląd.
Prace remontowe
Autor: specialoperations
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę remontową?

Wiele osób poszukuje specjalistów do remontu czy mieszkania, czy domu. Wybór zgranej oraz profesjonalnej grupy budowlańców to inwestycja nie tylko w pojedynczą usługę, ale co najmniej kilkanaście lat bezproblemowej eksploatacji budynku, elewacji itd.
Autor: GAWIN

Wspaniałe designerskie dodatki do mieszkania

W trakcie remontowania mieszkania trzeba zadbać o bardzo dużą ilość spraw, takich jak jego odpowiednie wyposażenie, umeblowanie oraz zadbanie o miły wystrój. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że przebywanie w domu staje się prawdziwą przyjemnością, przynosi komfort i spełnienie, zaś zaproszeni goście poczują się jak u siebie. Znakomitym sposobem na ich oczarowanie, a także zwiększenie estetyki mieszkania, są designerskie dodatki do mieszkania. Zaprojektowane przez najlepszych, najbardziej innowacyjnych designerów, starannie dobrane przez właścicieli domu lub architekta wnętrz, są w stanie nadać pomieszczeniom przyjemny nowoczesny styl.
sprzątanie
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nie opłaca się samemu sprzątać po remoncie?

Aktualnie na wykonywanie usług sprzątających jest całkiem duże zapotrzebowanie. Zwłaszcza w sezonie remontowym, firmy sprzątające mogą wiele zarobić. Przede wszystkim dzięki indywidualnym klientom, którzy wybierają jednorazowy serwis. Każdy, kto doświadczył remontu, wie, że usuwanie pozostałości po farbach, gipsach, jak również wszelkiego pyłu to autentyczny koszmar. Jak wiadomo można uniknąć tego typu sytuacji i zatrudnić godną polecenia firmę sprzątającą. Wówczas możemy łatwo zapomnieć o zapaćkanych farbą podłogach i zakurzonych sufitach.
wnętrze mieszkania
Autor: Mikhail Golub
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odświeżyć wnętrze swojego mieszkania lub domu, bez wielkich środków finansowych?

Niekiedy zdarza się, że mieszkanie powinno już dawno zostać odświeżone, potrzebuje się chociaż niewielkiej odmiany, ale niestety domowa kasa świeci pustkami. W takich sytuacjach nie trzeba od razu rezygnować z remontu. Dużo prac można wykonać własnoręcznie. Trzeba wyłącznie chcieć. W jaki sposób szybko odmienić wnętrze własnego mieszkania albo domu bez większych nakładów finansowych?
fototapeta kuchnia
Autor: KOŁO
Podpatrzone na: KOŁO

Każdy pragnie, by jego dom wyglądał ładnie oraz ludzie chcieli w nim być

Większość ludzi uwielbia pięknie żyć. Nie chodzi rzecz jasna o niezwykle kosztowne marmury oraz złote klamki, ale najzwyczajniej w świecie o gustowny wystrój, który spodoba się mieszkańcom i gościom.


Każdy pragnie, by jego dom wyglądał ładnie oraz ludzie chcieli w nim być

Zwykle jeśli pragniemy przeprowadzić niewielkie zmiany w designie własnego domu, posiadamy na to pewien budżet.
łazienka
Autor: Baumit
Podpatrzone na: Baumit

W jaki sposób doposarzyć łazienkę

Dobrze wyposażona łazienka służy jej posiadaczom przez wiele lat. Bardzo ważne, jeżeli chodzi o wyposażenie łazienek jest dobór funkcjonalnych mebli jak również i armatury. Jeżeli potraktujemy po macoszemu te 2 kwestie, musimy liczyć się ze znacznym prawdopodobieństwem tego, że bardzo szybko przyjdzie nam wykonać remont, który nie będzie należał do szczególnie tanich inwestycji.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.