Remont
kurs rysunku architektonicznego
Autor: horyzont
Podpatrzone na: http://www.kursrysunku.com.pl/

Remonty nie bywają miłe, ale czasami niezbędne jest odświeżenie designu mieszkania - wtedy natychmiast pogodniej się nam żyje

Mnóstwo ludzi nie cierpi nawet słyszeć wyrazu remont. Zazwyczaj kojarzy im się z kurzem, chaosem oraz sporymi wydatkami. Jednakże, raz na jakiś czas można zmienić odcień ścian, aby mieszkanie wyglądało niczym nowe.


fragment łazienki w kolorystyce czarno-białej
Autor: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont łazienki - jaki kierunek jest teraz najpopularniejszy w w naszym kraju?

Nadchodzi w życiu taki okres, gdy dochodzi się do wniosku, że trzeba dokonać modyfikacji w czterech ścianach. Remont to okres natężonych wydatków. Znacznie większym szkopułem staje się jednak coś znacznie innego – wybór.
łazienka
Autor: Baumit
Podpatrzone na: Baumit

W jaki sposób doposarzyć łazienkę

Dobrze wyposażona łazienka może służyć domownikom przez kilka lat. Bardzo istotne, jeżeli chodzi o wyposażenie łazienek jest dobór funkcjonalnych mebli a także armatury. Gdy zaniedbamy te dwie kwestie, musimy liczyć się ze znacznym prawdopodobieństwem tego, że szybko przyjdzie nam przeprowadzić remont, który nie będzie należał do tanich inwestycji.
Dioda led niebieska
Autor: unbekannt270
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak planować kapitalny remont mieszkania w starym budownictwie i jak oszacowywać sumę jego przeprowadzenia

Każde domowe wnętrze raz na jakiś czas wymaga tego, żeby je odświeżyć. A mamy tutaj na myśli szczególnie stuletnie mieszkania w kamienicach lub wolnostojących domach. Przy planowaniu remontu należy wziąć pod uwagę fakt, że 200 lat temu konstruowano domy z użyciem drewna.
Płytki ścienne
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Płytki ścienne są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich podążającymi za trendami.

Remont w miejscu zamieszkania to spore wyzwanie. Powstało mnóstwo firm specjalizujących się w przeprowadzaniu całościowych remontów, włączając w swoje oferty każdą dziedzinę potrzebną do wszczęcia takiego przedsięwzięcia. W szeregach specjalistycznej ekipyznajdziemy pracowników odpowiedzialnych za wszelakie zadania, od murarza, tynkarza po ogrodnika.
fototapeta kuchnia
Autor: KOŁO
Podpatrzone na: KOŁO

Każdy pragnie, by jego dom wyglądał ładnie oraz ludzie chcieli w nim być

Duży odsetek ludzi kocha pięknie żyć. Nie chodzi oczywiście o bardzo drogie marmury lub pozłacane klamki, ale najzwyczajniej w świecie o przyjazny wystrój, który spodoba się mieszkańcom i gościom.


Każdy pragnie, by jego dom wyglądał ładnie oraz ludzie chcieli w nim być

Zwykle jeżeli mamy ochotę wprowadzić drobne zmiany w wystroju własnego domu, posiadamy na to przeznaczony budżet.
małe mieszkanie
Autor: Jeremy Levine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble orientalne - na ile urozmaicą każde wnętrze? Jak sprawdzą się w małym mieszkaniu?

Projektowanie domu to czynność, którą lubi każda kobieta. Zakup sprzętu AGD, pościeli, paneli, a przede wszystkim słowo kluczowe – zakupy! Każdy posiada jednakowoż odmienny styl, dlatego niełatwo jest mieć rozwiązanie wszechstronne. Przeprowadzając remont w mieszkaniu, zawsze powinno się nabyć również meble. Naturalnie nie bywa to normą, ale dekompozycji pokoju nie dokonuje się zbyt często, w związku z tym warto brać pod uwagę większą inwestycję. Przeważnie wymiana mebli nie wymaga remontu.
Autor: GAWIN

Wspaniałe designerskie dodatki do mieszkania

W trakcie remontowania mieszkania należy zatroszczyć się o niezwykle wielką liczbę kwestii, takich jak jego odpowiednie wyposażenie, umeblowanie oraz zadbanie o piękny wystrój. Właściwe wyposażenie sprawia, że przebywanie w domu staje się prawdziwą przyjemnością, przynosi komfort i spełnienie, zaś zaproszeni goście poczują się jak u siebie. Znakomitym sposobem na ich oczarowanie, a także zwiększenie estetyki mieszkania, są designerskie dodatki do mieszkania. Zaprojektowane przez najwspanialszych, najbardziej utalentowanych designerów, starannie wybrane przez właścicieli domu lub architekta wnętrz, potrafią nadać wnętrzu przyjemny nowoczesny wygląd.
sprzątanie
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nie opłaca się samemu sprzątać po remoncie?

Aktualnie na świadczenie usług sprzątających jest całkiem spore zapotrzebowanie. Szczególnie w okresie remontowym, firmy sprzątające mogą wiele zarobić. Głównie dzięki standardowym klientom, którzy wybierają kompleksowy serwis. Każdy, kto doświadczył remontu, ma świadomość, że usuwanie pozostałości po zaprawach, gipsach, jak również wszelkiego kurzu to prawdziwy koszmar. Jak wiadomo można uniknąć tego typu sytuacji i zatrudnić uczciwą firmę sprzątającą. W ten sposób możemy łatwo zapomnieć o zabrudzonych farbą podłogach i zakurzonych sufitach.
mozaika
Autor: reebs'
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Remont - o czym warto pamiętać...

Remont – termin ten wywołuje skojarzenia albo z dużą radością zmiany znudzonego wnętrza, głową pełną pomysłów i wymyślonych aranżacji podczas gdy reszcie z bieganiem po marketach budowlanych, bólami głowy od ogromu materiałów oraz wolno postępującymi robotami. Każdy ma inne skojarzenia i doświadczenia.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.