Dom
filiżanka kawy
Autor: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Płytki ceramiczne jako doskonałe podejście

Jedną z komplikacji, z którymi borykamy się przy urządzaniu domu, jest dobór glazury do łazienki i kuchni. Płytki ceramiczne to świetne rozwiązanie w tych pomieszczeniach, w których ściany i posadzki mają ciągły kontakt z wilgotnością, a z uwagi na charakter owych wnętrz, niezbędne jest także zachowanie czystości.
armatura łazienkowa
Autor: Global Panorama
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pojemniki na odpady do zabudowy, kontra szafki na zamówienie - czyli, wyposażenie i rzeczy dodatkowe w aranżowaniu pomieszczeń

rozmyślasz nad tym, jakiego typu to są te "pojemniki na śmieci do zabudowy"? A może myślisz nad zamówieniem szafki na wymiar przez sieć internetową? Jeśli tak, to wspaniale trafiłeś! Wewnątrz naszego felietonie poruszymy właśnie te zagadnienia!
Drzwi do garderoby
Autor: Alwood
Podpatrzone na: Alwood

Gdzie najlepiej trzymać stroje?

Na pewno znamy te zabawne sytuacje, gdy kobieta stoi przed garderobą, na chwilę przed wyjściem i nieoczekiwanie z przerażeniem orientuje się, że kompletnie nie ma co na siebie włożyć. To wyjątkowo zadziwiający fakt, ponieważ szafa zwykle jest wypełniona fatałaszkami. To typowo kobieca przypadłość. Ale może gdyby w owej garderobie zagościł porządek, nasza dama szybciej dokonałaby ostatecznego wyboru?
salon
Autor: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukasz interesujących pomysłów designerskich do swojego salonu? Postaw na fototapety, ponownie są modne!

Salon okazuje się jednym z najistotniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. W niektórych przypadkach nosi tytuł pokoju gościnnego, a czasem dziennego, lecz zawsze pełni tę samą rolę: staje się miejscem najistotniejszych wydarzeń w domu oraz służy do podejmowania gości. Właśnie z tej przyczyny musi być wybitnie reprezentacyjny i piękny. Jego urządzaniu trzeba poświęcić nieco więcej czasu.
mieszkanie
Autor: Scott Jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dobra aranżacja wnętrz jest przeważnie podstawą odpowiedniego umeblowania naszego mieszkania

Bez wątpienia posiadanie mieszkania jest jedną z najistotniejszych rzeczy, jakie może posiadać każdy człowiek w swoim dojrzałym życiu. Z jakiego powodu tak się dzieje to na pewno nie trzeba wyjaśniać, ponieważ odpowiedź nadchodzi praktycznie automatycznie. każdy człowiek posiada swój dom po to, żeby móc gdzie spać, konsumować spędzać czas z najbliższymi i też odpoczywać od pracy.
lustro

Szkło i lustrzane powierzchnie skutecznie powiększą optycznie nasze mieszkanie oraz nadadzą mu niezwykle elegancki a także nowoczesny wygląd

Szkło jest bardzo eleganckim materiałem, który z powodzeniem możemy wykorzystać w swoim mieszkaniu. W dodatku bardzo szybko możemy je umyć wykorzystując popularne środki. Gdy chcemy posiadać nowoczesne wnętrze, warto zdecydować się na elementy ze szkła.Razem z postępem techniki tworzone są coraz lepsze odmiany szkła, które zachwycają klientów swoją wytrzymałością. Obecnie możemy zdecydować się zarówno na meble ze szklanymi elementami na przykład stoliki czy też szafki jak i możemy ozdobić nasz dom przykładowo przeszklonymi drzwiami.
Salon
Autor: Wolf System Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Wolf System Sp. z o.o.

Dekorowanie pomieszczeń w domu - czy niezbędne jest zatrudnienie ekspertów?

Posiadanie własnego domu jest ogromną inwestycją. Zazwyczaj z tego budynku będą korzystać także kolejne pokolenia, w związku z tym ważne jest, żeby był on funkcjonalny. Budowę lub remont musimy powierzyć fachowcom, by wszystko zostało wykonane jak najbardziej fachowo. Każdy etap powinniśmy dokładnie zaplanować. Po zakończeniu prac remontowych lub budowy przychodzi etap dekorowania pomieszczeń. To właśnie wtedy nadajemy mieszkaniu swoistego charakteru i sprawiamy, że możemy w nim czuć się jak w domu. Czy niezbędni w tym etapie są eksperci?
meble w pokoju
Autor: Bonsoni.com
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak urządzać mieszkanie, żeby każde pomieszczenia posiadało prawdziwą wyjątkowość? O czym na pewno pamiętać?

By urządzić mieszkanie powinniśmy myśleć o każdym pomieszczeniu. Nie można zrezygnować z jakiegoś miejsca na rzecz pozostałego, bo straci na tym całe mieszkanie. Najczęściej zwracamy uwagę na salon oraz sypialnię, ale także kuchnię oraz łazienkę zapominając przykładowo o mniej używanych pomieszczeniach, jak przedpokój. Tymczasem to w przedpokoju przyjmujemy gości, to nasza wizytówka domu, duża liczba osób już może od progu wyrobić sobie zdanie na temat naszego mieszkania.
dekoracje wielkanocne
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dekoracje wielkanocne mamy możliwość zakupić bez najmniejszego problemu

Czy kochamy dekorować swój pokój?
Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że mamy sposobność udekorować wnętrza swojego mieszkania adekwatnie do panującej teraz chwili w roku.
Autor: Green Lullaby

Umeblowanie pokoju dziecinnego

Pokój dla dzieci to zawsze spore wyzwanie w kwestii urządzenia i umeblowania. W zależności bowiem od liczby posiadanych dzieci zmienna będzie ilość miejsca do zagospodarowania. Oprócz tego nie każdy posiada dom jednorodzinny czy wielkie mieszkanie. Bardzo często jest to mieszkanie w bloku, gdzie jest kilka niewielkich pokoi. Wyznaczenie pomieszczenia dla pociechy będzie więc pierwszym wyzwaniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.