Dom
lampa
Autor: Carodean Road Designs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Piękne wnętrze w barokowym stylu- umeblowanie i oświetlenie

Jeżeli marzymy o tym, aby w swoim domu czuć się królewsko można zdecydować się na zaprojektowanie salonu w stylu nawiązującym do Baroku. Obecnie coraz popularniejsze stało się łączenie nowoczesnych mebli wraz z pałacową stylistyką.
Skandynawia we wnętrzu
Autor: Pracownia Anny Koszeli
Podpatrzone na: Pracownia Anny Koszeli

fantazja w projektowaniu wystroju

Mieszkanie mówi dużo o właścicielu, jest to sprawa bezdyskusyjna. Jak więc pragniemy być widziani - jako osoby wybierające typowe rozwiązania, czy może otwarte na nowości? Jak postrzegamy własną osobę? Nawet jeżeli nie posiadamy umiejętności graficznych, do narysowania realistycznej symulacji wystroju, wystarczy fantazja. Przed rozpoczęciem powinno się dać sobie sekundę na wyciszenie, a później najkorzystniej przebywając w przestrzeni którą staramy się umeblować, pomyśleć nad wykonaniem wnętrza.
lampa
Autor: Clément Belleudy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne oświetlenie, lampy podłogowe oraz łazienkowe- znaczący element urządzania mieszkania albo domu wpływający na komfort mieszkania.

Posiadanie własnego domu czy mieszkania jest marzeniem ogromnej ilości osób. Możliwość zrealizowania tego marzenia daje im zrealizowanie poczucia bezpieczeństwa, gdyż wiedzą oni wtedy, że mają własność, której tak prędko im nikt nie odbierze. Dlatego też próbują się oni zrobić wszystko, by to marzenie urzeczywistnić.
stylowo urządzone wnętrze
Autor: Lisa Pinehill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Twoje mieszkanie może być naprawdę piękne, powinieneś tylko zakupić odpowiednie wyposażenie

Dom bywa azylem człowieka, więc jego wnętrze potrzeba urządzić naprawdę skrupulatnie, żeby okazać się w pełni usatysfakcjonowanym i jak najlepiej w środku się czuć. Na szczęście teraz nie brakuje ładnych elementów wyposażenia oraz dekoracji, dzięki którym każde mieszkanie\lokum nabiera wyjątkowego charakteru.
lampki
Autor: Le Pukka Concept Store
Podpatrzone na: Le Pukka Concept Store

Najlepsze lampki nocne - zobacz, jakie akcesoria są teraz na topie

Jeżeli chodzi o odpowiednie oświetlenie mieszkania, to jest ono bardzo istotne. Nieodpowiednie oświetlenie psuje charakter mieszkania i to nie jedynie wieczorem. Wielu ludzi twierdzi, że lampy muszą po prostu oświetlić określoną przestrzeń. Wiadomo, że jest w tym bardzo dużo racji. Ale w ciągu dnia lampy stają się ozdobą, która musi być dopasowana do całego wnętrza. Z tego powodu ważne jest, jakie lampki nocne do salonu dobierzemy. Zakup lampek nocnych do pokoju dziennego nie jest prostym zadaniem.
kamienie
Autor: montillon.a
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Urządzając ogród oprócz rozplanowania roślinności istotne jest użycie odpowiednich dekoracji oraz dodatków uzupełniających.

Kamień jest niezwykle ponadczasowym i dekoracyjnym elementem, ze względu na swoją trwałość i zróżnicowaną strukturę zarówno, jeżeli chodzi o wielkość, jak i barwę. Generalnie, istnieje także wiele odmian kamieni, z czego najpopularniejszy jest podział na kamienie naturalne i kamienie polne, a więc przede wszystkim otoczaki. Ich rodzajów jest wiele. Najbardziej znane kamienie naturalne to piaskowiec, kwarcyt czy sjenit. Jedne są bardziej, inne mniej odporne na działanie czynników zewnętrznych i adekwatnie do tego mają swoje zastosowanie w ogrodzie.
pranie dywanów
Autor: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker

Szkoda dywanu z atestem - osobiście nigdy nie dokonasz tego tak dobrze, jak zrobią to w firmie czyszczącej dywany

Każdej osobie zależy, aby mogła żyć w uporządkowanym oraz świeżym mieszkaniu. W związku z tym tak przy codziennych, jak i gruntownych pracach porządkowych, używa się cały arsenał detergentów chemicznych o miłym zapachu i jak najlepszej skuteczności. Ale nie zawsze można doprowadzić mieszkanie do stanu, w jakim chciałoby się je zobaczyć. Kłopot sprawić mogą przykładowo dywany, które po długich tygodniach użytkowania nie prezentują się i nie pachną świeżo.
panele drewniane
Autor: regan76
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podłogowe ogrzewanie - które panele są stosowne?

Ogrzewanie podłogowe cieszy się w dzisiejszych czasach rosnącą popularnością. Szczególnie w chłodnych domach oraz mieszkaniach ponadprogramowe źródło ciepła, w postaci ogrzewania podłogowego, z pewnością będzie cudownym rozwiązaniem. Nim jednakże zdecydujemy się na ogrzewanie podłogowe, niewątpliwie musimy dowiedzieć się, jakie panele podłogowe wypada wybrać do prawidłowego funkcjonowania ogrzewania.
łazienka
Autor: Aquaform
Podpatrzone na: Aquaform

Siła dodatków w naszym życiu jest niezwykle duża. Nie doceniamy tego, a to błąd. Najbardziej widać to w kwestii wystroju wnętrza

Jak kupujemy przedmioty do domu to oznacza, że albo czegoś nam brak, albo staramy się na nowo zaplanować wystrój mieszkania, tak żeby znów się nam lepiej mieszkało. Niestety, jak każdy przedmiot, tak tym bardziej dom, gdzie przebywamy przez znaczną część czasu może się nudzić. A jak wiadomo to istotne, aby czuć się w swoim domu jak najlepiej. Najbardziej właściwym więc na to sposobem jest nabycie ciekawych rzeczy, które mogą ożywić każde wnętrze.
jadalnia
Autor: Optiflame
Podpatrzone na: Optiflame

Spowodujmy, aby nasz dom wreszcie zmienił swoje oblicze!

Polskie domy są w zasadzie zadbane, ponieważ Polacy potrafią odpowiednio zadbać o swój majątek. No i doskonale. Jednak niestety nie można w jednoznaczny sposób rzec, że we wszystkich przypadkach będziemy mogli cieszyć się prawdziwie pięknym domem. Bo wiadomo - nie rozchodzi się akurat tutaj o nasze lenistwo. Generalnie sytuacja jest taka, iż budżet statystycznego Polaka nie należy do wielkich. To sprawia, że bardzo często, iż nawet jeżeli chcielibyśmy odmienić oblicze własnego domostwa, nie bardzo wiemy w jaki sposób podejść do tego wszystkiego. No cóż, takie właśnie są realia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.