Sprzątanie
Umywalka
Autor: Madix
Podpatrzone na: Madix

Biel w łazienkach

Gdy myślimy o tym, jak zaaranżować naszą łazienkę warto wziąć pod uwagę po pierwsze jej rozmiary. Jeżeli nasza łazienka nie jest zbyt duża dobrze postawić na biel, bo to kolor, który optycznie powiększy konkretne miejsce. Chociaż suma summarum prawda jest taka, że białe łazienki zawsze będą wyglądały ciekawie bez względu na to, czy są niewielkie czy duże.
sprzątanie
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nie opłaca się samemu sprzątać po remoncie?

Obecnie na wykonywanie usług sprzątających jest całkiem spore zapotrzebowanie. Zwłaszcza w sezonie remontowym, przedsiębiorstwa sprzątające mogą wiele zarobić. Głównie dzięki indywidualnym klientom, którzy wybierają kompleksowy serwis. Każdy, kto przeżył remont, ma świadomość, że usuwanie resztek po zaprawach, gipsach, jak również wszelkiego pyłu to prawdziwy koszmar. Jak wiadomo można uniknąć tego typu sytuacji i wynająć uczciwą firmę sprzątającą. Wówczas możemy łatwo zapomnieć o zapaćkanych farbą podłogach i zakurzonych sufitach.
Sprzątanie kuchni
Autor: Sidolux Crystal
Podpatrzone na: Sidolux Crystal

W jaki sposób usprawnić sprzątanie w domu?

Obecnie w sprzedaży można nabyć dużo środków czyszczących. Wśród nich między innymi: preparaty do dywanów i tapicerki, preparaty do mebli i podłóg, preparaty do prania i płukania a nawet preparaty do prasowania. Dla nas jest naturalne iż mamy pod ręką wszystkie te współczesne środki. A jak wcześniej radziły sobie z porządkami domowymi nasze babki i prababki? Radziły sobie doskonale!
Firma sprzątająca
Autor: Sonny Abesamis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Możemy skorzystać z pomocy profesjonalistów

Od czasu do czasu jest tak, że nie mamy energii na to, żeby przeprowadzić mniejsze czy znaczniejsze porządki w mieszkaniu, bo na przykład jesteśmy chorzy, lub może zwyczajnie jesteśmy nazbyt zajęci, aby znaleźć wolne również i na to. Jednak jak się okazuje możemy skorzystać tutaj z wsparcia ludzi, dla których sprzątanie nie jest niczym trudnym i które w szybkim tempie doprowadzą nasz dom do takiego stanu, że wszystko będzie w nim wspaniale błyszczało, a my będziemy mieli szansę się radować niesamowicie czystymi powierzchniami.
sprzątanie
Podpatrzone na: sxc.hu

Pora na wielkie porządki wiosenne

W moim mieszkaniu już z początkiem Wielkiego Tygodnia zaczynamy wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama wyrusza na duże zakupy do pobliskiej drogerii.
Sprzątanie mieszkania i domu
Autor: International Labour Organization
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wielkie sprzątanie w domu a praca firmy sprzątającej

Każdy z nas czasem gruntownie sprząta swe mieszkanko. Sprzątanie mieszkania jest dość prostym zadaniem, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy to w sprzedaży osiągalne są przeróżne środki przydatne podczas robienia porządków. Mają one przeróżną formę od pianek po proszki czy płyny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.